Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jak ona robi to, co ja myślę, że ona robi, to ja chcę najświeższe wieści. :wink: :lol:

Wprawdzie ja nie wiem, co Ty myślisz, że Ona robi, ale ja też chcę wiedzieć!!!

A w ogóle, to kto to widział, żeby tak w towarzystwie szeptać sobie na ucho :evil: !! Protestuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ona robi to, co ja myślę, że ona robi, to ja chcę najświeższe wieści. :wink: :lol:

Wprawdzie ja nie wiem, co Ty myślisz, że Ona robi, ale ja też chcę wiedzieć!!!

A w ogóle, to kto to widział, żeby tak w towarzystwie szeptać sobie na ucho :evil: !! Protestuję!!!

Kobieto!!! Ode mnie dzwoniłaś sama i mówiłas, że jak ona tego nie zrobi no to już nie wiemy jak do niej gadać. :lol:

To czego Ty chcesz ode mnie? :o :lol:

 

No nie mogie dziewczynki, powiedzieć, bo dym byłby albo i wstyd jaki. :oops:

No wiecie, trudne tematy to są... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie weim, bo Braza o meblach, a Depsia o czymś zupełnie innym. I bądź tu człowieku mądry! Tym bardziej, że Braza zniknęła, albo siedzi cicho przy kompie i chichra się w rękaw. Brazunia, wycieraczek do monitora nie potrzebujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.

Braza już w lepszej kondycji,a co do mebli to już wyjaśniam:Braza przyjęła, że żadne kable, rury itp nie maja prawa wystawac ze ściany, a tym bardziej z podłogi.Niestety zajrzałem w to miejsce gdzie rzeczone meble mają stać i poprostu stwierdziłem, że trzeba gnać do sklepu i odkręcić sprawę.

Jednak sklep byl szybszy i meble były już na miejscu, ale nie jest tragicznie :D znalazłem chyba niezłe rozwiązanie problemu z montażem.

Damy znać jak wszystko znajdzie sie na swoim miejscu.

Miłego wieczoru wszystkim życzę i pewnie za chwilę Braza pojawi się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odzywam się, czemu nie, jestem. Wiecie, ja naprawdę padłam :oops: Byliśmy u Księżniczki, nałaziłam się po ujeżdżalni za córcią - ta mała cwaniara na koniu jeździła, a ja na piechotę posuwałam ... no i efekt był taki, jaki był...

 

Meble muszą byc do starej kuchni, bo ja chcę zmywarkę!!!! Mam dość zmywania garów, po prostu. A kuchnię mam taką jaką mam, więc trzeba było zmienić. Zmywarka 45cm nie jest najgorsza - moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. Poza tym ta nasza będzie miała full wypas!!!

 

Ale się nagadałam :-? :oops: Aaaaa...i trochę już lepiej łażę, aczkolwiek to nie jest jeszcze szczyt mojej formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też buziaki w słoneczne przedpołudnie zasyłam :D

super Brazunia że Ci juz lepiej :D wreszcie wiadomo co z meblami bo już miałam podejrzenia że cichem i ukradkiem jakiś domeczek popełniłaś i urządzasz a nam potem tylko wkleisz gotowe foteczki żeby nam jęzory z wrażenia do piętów poopadali :wink:

lecem tyrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...