Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja się wyłączyłam z bieżacego zycia i siedzę sobie na Eurosporcie cały prawie czas i podziwiam. Skoki do wody super są. Gimnastyka sportowa też. No i pływanie. 8)

I wiesz co? Lepiej mi i spokojniej, jak nie słucham tych durnych wiadomości. A to, że zabili się w wypadku (taki news, ekstra po prostu :-? ), a to że gdzieś lody topnieją, gdzie indziej wojna, jeszcze gdzieś strajk i jeszcze gdzieś katastrofa.

I potem człowiek jak głupi chodzi, tfu! :evil:

Dobrze Smoleń mówił: "Ty nie oglądaj telewizji, bo będziesz miała w głowie glizdy!!!". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłączyłam z bieżacego zycia i siedzę sobie na Eurosporcie cały prawie czas i podziwiam. Skoki do wody super są. Gimnastyka sportowa też. No i pływanie. 8)

I wiesz co? Lepiej mi i spokojniej, jak nie słucham tych durnych wiadomości. A to, że zabili się w wypadku (taki news, ekstra po prostu :-? ), a to że gdzieś lody topnieją, gdzie indziej wojna, jeszcze gdzieś strajk i jeszcze gdzieś katastrofa.

I potem człowiek jak głupi chodzi, tfu! :evil:

Dobrze Smoleń mówił: "Ty nie oglądaj telewizji, bo będziesz miała w głowie glizdy!!!". :lol:

A ja najbardziej na Eurosporcie zachywam cię tą ich angileszczyzną 8) poezja 8) oczywiście jak mówi Anglik, taki z krwii i kości :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjadłam obiadek i padłam przed komputerem.

Obiadek to dlatego, że przed południem grzebali w elektryce i prądu nie było. Nie zmotywowałam się dostatecznie, żeby jakoś inaczej o gotowaniu pomyśleć, więc na zakupy do Krakowa pojechałyśmy po zjedzeniu kanapek. Nie sądziłam, że wrócimy o takiej dziwnej porze.

A pojechaliśmy celem nabycia halówek dla Weroniki na obóz sportowy. Dokonawszy jakiś czas temu odkrycia, że przyzwoitej jakości buty sportowe (z gwarancją dwuletnią :o ) można kupić w Decathlonie za ceny rodem z bazaru (no, droższe też oczywiście tam są), pierwsze kroki kierujemy właśnie do tegoż sklepu. I co? I są! Za 20 zł przecenione ze 100 zł całkiem ładne halówki do koszykówki. Mam nadzieję, że z rakietką do badmintona się nie pogryzą. Były też tańsze - za niecałe 5 zł (!!!), też ładne, też do kosza, ale w jednym tylko rozmiarze - 36 - chwilowo nieobecnym w naszej rodzinie. Przy okazji kupiliśmy buty na WF dla Madzi (za chyba 44 zł), a ja znalazłam też coś dla siebie. Małgo się rozżaliła, że dla niej to niczego nie kupujemy, więc na stoisku jeździeckim (Madzia i Małgo biegną na to stoisko prosto od wejścia i przebywają tam analizując asortyment) nabyliśmy plastikowe zgrzebło dostosowane rozmiarami do jej rączki. Jeszcze nieprzemakalna kurtka dla Małgo i pomknęliśmy dalej.

Biorąc pod uwagę fakt, że, jak zawsze dzień po intensywnym pieleniu, nogi zginają mi się w kolanach w odwrotną stronę, dzień spędzony na łażeniu po sklepach nie był tym, co tygryski lubią najbardziej (jeszcze rano targ zaliczyłyśmy na piechotę). Ale za to truskawki, poziomki, ogórki i cukinie wychynęły wczoraj z gąszczu chwastów! Dokonałam tego w trzydziestostopniowym upale!

Przy okazji wycieczki po Krakowie odebraliśmy zamówione przed naszym Tour de Pologne fronty do szafek w pracowni. Kiedy szafki powstaną? Kto to wie? Najpierw ogrodzenie!

Odwiedziliśmy też kilka sklepów w poszukiwaniu tornistra dla Madzi. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ tornister ma być najlepiej z konikiem (konikami), przy czym żadne Diddle, Little Pony, Barbie na koniu itp. nie wchodzą w grę! Ma być prawdziwy koń! Na szczęście znalazłam odpowiedni na allegro, chcielibyśmy tylko zobaczyć podobny w naturze, żeby go dokladnie obwąchać i ocenić.

http://allegro.pl/item412437898_bezpieczny_tornister_zestaw_4_czesci_kon.html

Wieści optymistyczne: pralka wczoraj i dzisiaj raczyła odwirować pranie!

Wieści dziwne - w spiżarce mamy chyba jaszczurkę (inna możliwośc to wąż, bo widziano tylko ogon, więc obie należy uznać za prawdopodobne).

 

Gratuluję przemeblowania kuchni, ale mnie bardziej interesują wieści dotyczące tego, o czym mówiłam dzwoniąc od Depsi! Proszę o aktualności w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualności w sprawie wiadomej - aczkolwiek nieco tajemniczej - nie ma i nie wiem czy będą :-? A to z prostego i starego jak świat powodu, banalnego do zohydzenia i wręcz znienawidzonego przeze mnie serdecznie :evil: Do końca "nie" nie mówię, ale pewnie skończy się jak wszystko wcześniej :x :(

Jak się kuchnia zmieni, to ją taką zmienioną pokażę - taka będę. Wiem co robię, jak będą zdjęcia z urządzania wnętrza to mi przynajmniej Redakcja dziennika nie zamknie :wink:

 

Ograłam moją rodzinę w "Cluedo" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :D

 

Jak zwykle najmniejszego pojęcia nie mam co tu słychać i najmniejszych szans na nadrobienie tegoż nie mam również :wink:

W związku z powyższym pozdrawiam bardzo serdecznie i mam nadzieję, ze wszystko u Ciebie w porządku Brazunia :D no i że siły do walki o zdrówko, remont w mieszkaniu a i w walce o realizację swoich marzeń przybywa z każdym dniem 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieśmiało przypomnę, że wystąpiłaś z groźbą najazdu. Może sama oglądniesz te halówki?

Jeżeli nie (chociaż niby dlaczego "nie"?), to podaj mi długość stopy, bo rozmiar rozmiarowi nierówny.

Wprawdzie Decathlon mamy daleko (na Zakopiance), ale może wybierzemy się jeszcze w tamte okolice, bo obok w Carrafourze jest telewizor 37" za jedyne niecałe 2 tysiaki. Może będzie nasz...

 

A u nas dzisiaj się pięknie zachmurało i wieje, dzięki czemu można żyć.

Muszę znaleźć przepis na sałatkę z zielonych pomidorów, bo mi trochę opadło przy tym podwiązywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...