Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dziewczyny, jak Was kurczę nie lubi, no????!!!!! :o :o

Tylko cichutko wspomni sie o potrzebie pomocy i już jesteście :D :D

 

A ja to się przyznam, że jak na jeden dzień to wzruszeń i przeżyć mam mnóstwo: Anoleiz umowę podpisała, Kaśka więźbę ma na dachu - a ja w mordę jeża przeżywam, jakby to u mnie się wszystko działo :o No czy to norlmalne jest :o

 

Normlane, też tak mam, dobre ludzie my som, to i cieszymy się z cudzych sukcesów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja nie wiem, Brazunia, ale to chyba drfogie jest. Myślę, że trzeba popytać w tych firmach, mają swoje sposoby - przecież w Polsce zostaje zwykle jakiś majątek lub rodzina dłużników.

Nie wiem, można też chyba sprzedać taki dług, trzeba by poszukać w necie. :roll: Płacą Ci co prawda tylko część zadłużenia, ale masz temat z głowy, a nabywca długu ściąga go sobie na własną rękę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy firmy windykacyjne działają poza granicami naszego pięknego kraju??? Właśnie się dowiedziałam, że te moje koszmary senne wyjechały - chyba do Szkocji :evil:
Teoretycznie pewnie da rade.

W praktyce jesli ktos nie ma mediow , bo wynajmuje mieszkanie i placi poprzez wlasciciela domu , ciezko go odnalezc.

Sprzedalabym dlug o ile to mozliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje sprzedanie długu, ale komu??? Firmie windykacyjnej??? Kto odkupi dług co do którego nie wiadomo, kiedy i jak będzie go można odzyskać??

 

Za dużo tego!!! Oni maja dochód - emeryturę - ale jest zajęta!!!

Chyba tak .

Z tym , ze taka firma pewnie zechce ocenic szanse

Nie chce Cie wprowadzac w blad , dzwon o pytaj , mow jaka masz sytuacje i sluchaj co podopwiadaja.

Jakos to trzeba rozgryzc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej przeszedł od razu do konkretów: "Muszę sprawdzić w LEXie, czy Polska nie ma ze Szkocją umowy pozwalającej ścigać (cośtamcośtam) zwykłej (cośtam) cywilnoprawnej, a poza tym, czy Szkocja nie ma rejestru dłużników".

Jak już sprawdzi, to Ci napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, wyślij mi melijka z opisem sytuacji...może co uradzim :roll:

Znam trochę ale brak szczegółów...

 

Jesteś kochany Facet!!!!

Zrobię to jutro, na spokojnie, nie wiem tylko, jakie informacje szczególnie będą przydatne??

Aha, możesz mi na priva przesłać swojego maila, ja nie umiem jakoś odnaleźć na skypie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, wyślij mi melijka z opisem sytuacji...może co uradzim :roll:

Znam trochę ale brak szczegółów...

 

Jesteś kochany Facet!!!!

Zrobię to jutro, na spokojnie, nie wiem tylko, jakie informacje szczególnie będą przydatne??

Aha, możesz mi na priva przesłać swojego maila, ja nie umiem jakoś odnaleźć na skypie :oops:

 

W stopce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, wyślij mi melijka z opisem sytuacji...może co uradzim :roll:

Znam trochę ale brak szczegółów...

 

Jesteś kochany Facet!!!!

Zrobię to jutro, na spokojnie, nie wiem tylko, jakie informacje szczególnie będą przydatne??

Aha, możesz mi na priva przesłać swojego maila, ja nie umiem jakoś odnaleźć na skypie :oops:

 

W stopce 8)

 

Ale plama :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz - nie jesteś sama! :D Wspólnymi siłami coś uradzimy i jakoś Ci pomożemy. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. 8)

Jea, ja zawsze wiedziałam, że Ty to Facet przez duże "F". :D

I ten Andrzej Agdusiowy też konkret. Fajnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...