Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja mam angielską więc mogę coś skopsać pisząc polskie odpowiedniki.

 

Najszybciej zakładki w ff robi się tak: podświetlasz adres strony i trzymająć lewym przyciskiem myszy przenosisz go w odpowiednie miejsce do Twoich ulubionych (czy jak to się zwie). U mnie moje zakładki wyświetlają się pod adresem strony. Możesz też całe ulubione wyświetlić po lewej stronie okna (klikając na ikonę fioletowa książeczka z gwiazdką) i postępujesz tak samo jak powyżej tylko przenosisz w tamto miejsce.

 

Mam nadzieję, że nie namieszałam zbytnio :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć wszystkim :D Rom, jak rany, gdzieżeś Ty się podziewał????

 

Na Mozilę przeszłam i się kurna gubię :-? Chyba wrócę do przeglądarki windowsowskiej 8)

 

Trochę pracowałem, trochę się wakacjowałem ale już powracam do Was po długiej rozłące

A tak wogóle to ja też mam Mozillę i sobie chwalę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D Rom, jak rany, gdzieżeś Ty się podziewał????

 

Na Mozilę przeszłam i się kurna gubię :-? Chyba wrócę do przeglądarki windowsowskiej 8)

 

Trochę pracowałem, trochę się wakacjowałem ale już powracam do Was po długiej rozłące

A tak wogóle to ja też mam Mozillę i sobie chwalę :D

 

Też mam Mozille ale jakoś też mi ciężko szło przestawienie się na jej działanie :wink:

 

Rom, fajnie że jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polską! Ale wcale nie jest tak samo ... tak przynajmniej mi się wydaje :roll: Nie mam pojęcia, jak dodać stronę do tzw. ulubionych, bo jakieś zakładki wymyślili :-? No goopia jest, normalnie.

 

Spadam, bo za godzinę przyjdą hydraulicy do zmywary, trzeba niepotrzebne szafki uprzątnąć :D

 

Brazunia, jeszcze prościej jest po prostu kliknąć na tę gwiazdeczkę przy adresie ( będzie aktywna - na żółto ) i wtedy masz ją w zakładach - w ostatnio dodanych :D

 

Miłej pracy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleźć przepis na sałatkę z zielonych pomidorów, bo mi trochę opadło przy tym podwiązywaniu.

Adguś - taki przepis jest we wątku o przetworach zimowych.

Jakbyś miała za dużo tych pomidorków to podeślij :D

U nas w sprzedaży nigdzie nie ma.

u mnie można tylko osobiście odebrać 8)

to kiedy mam przyjechać 8) :D

 

Braza - fotki koniecznie :D

 

miłego dzionka Wszystkim :D

póki są, póki nie dojrzały i póki ich jakaś ...tfu..... zaraza nie dopadnie, czyli w .....weekend 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, gdzieś Ty przepadła? Kąpiesz się w zmywarce, czy podczas zmiany mebli tak zastawiliście wejście do kuchni, że już nigdy z niej nie wyjdziecie?!

Co mam z tymi butami zrobić? Wysyłać pocztą, czy zapakować Weronice?

Miała jechać dzisiaj, ale z nieznanych mi przyczyn wyjazd się przesunął na jutro. Pewnie pan trener tak długo zwlekał z kupowaniem biletów, że zabrakło ich na czwartek (w przeddzień długiego weekendu pewnie były tłumy) :evil: . Nawet nie wiem, czy będą dzień dłużej, czy dostaniemy zwrot pieniędzy za ten dzien. A może ani jedno ani drugie, bo ośrodek każe zapłacić za zarezerwowane noclegi? Obaczim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Wero!!!!!!!

 

Przepraszam, ale późno wróciliśmy do domu. Najpierw meble, później stajnia - za trenera nawet robiłam, a co!!!! Z meblami to mnie wkurzyli, pogadam sobie z nimi w sobotę ... gnoje!!! Jednej szafki nie chciało się leniowi wnieść, wcale nie za darmo, i musiałam to bydlę z Szanownym dźwigać. A już mi lepiej było :evil: A w przyszłym tygodniu wchodzą hydraulicy do zmywary ... i całej reszty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

CZekamy na deszcz, bo jest okropny zaduch i chmury.

Czekamy na deserek - panna cota tężeje w lodówce. Trza tylko sosik truskawkowy zrobić.

No i czas Wero pakować. Butki ładne są i tak fachowo wyglądają. Mam nadzieję, że będą dobre i się spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Krakowa przejechaliśmy przez deszcz, ale to był jeden z tych gwałtownych a krótkich. U nas chyba troszkę pokropiło, sądząc po śladach na naszej piaszczystej drodze (a podobno miała być w czerwcu utwardzona :evil: ). Za to przed chwilą zerwał się wściekły wiatr. Jutro ma być chłodniej. I całe szczęście, bo dzisiejszy zaduch dał popalić.

Młoda będzie w Kołobrzegu o 10.18 po 16 godzinach podróży!!! :o :evil: Jadą przez Katowice, Częstochowę, Warszawę, Gdańsk, Słupsk... Gorszego pociągu już nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...