Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry - ze spokojnej mojej okolicy. :D

 

Mam takoż nadzieję, że u wszystkich już wszystko w porządku i że dzisiaj już takich szaleństw burzowych nie będzie, choć prognoza o tym mówi... :roll:

 

Braza, a za ile Ty jesteś trenerem? :roll:

Bo wiesz, za to się płaci... trenerowi... jak pracuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo .... hmyyyy ... na pewno nie, ale to była moja osobista, prywatna córcia i Jej koleżanka. Gdyby nie to, że zgodziłam się przypilnować dziewczynki, to koleżanka córci przez dziurkę od klucza jazdę by zobaczyła :x Takie zwyczaje panują w tej stajni :x To jest okropne i chamskie!!! Komuś nie chce się postać 30 minut na hali, chociaż dziecko cały dzień pracowało :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo .... hmyyyy ... na pewno nie, ale to była moja osobista, prywatna córcia i Jej koleżanka. Gdyby nie to, że zgodziłam się przypilnować dziewczynki, to koleżanka córci przez dziurkę od klucza jazdę by zobaczyła :x Takie zwyczaje panują w tej stajni :x To jest okropne i chamskie!!! Komuś nie chce się postać 30 minut na hali, chociaż dziecko cały dzień pracowało :x

Braza, czas z tym zrobić porządek :-? 8) :lol: :lol:

A tak w ogóle to przyszedłem się przywitać i złożyć uszanowanie Szanownemu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie formalnej, bo ja chciałam zgłosić, że mnie się bardzo avatar Szanownego podoba.

Dziękuję za uwagę.

 

Stary awatarek zaginął, a chciałem nadal utrzymać klimacik no i Braza mi go znalazła.

Korzystam z okazji,że Braza szaleje na Brazylii/poprawiło się jej trochę/ i chciałbym bardzo podziękować za dobre słowo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

:D

Nie śpię twardym bykiem, tylko się aklimatyzuję, zazwyczaj trwa to kilka dni, a poza tym korzystam z sytuacji, że mogę :lol:

Miłego dnia życzę.

Aklimatyzacja do nowych warunków - teraz to będzie moja ulubiona wymówka

jak będę spał za długo :lol: :lol: :lol:

Ja tylko czasem mogę pozwolić sobie na "aklimatyzację".Wypada tak ze dwa razy do roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej: wróciłam ze stajni. Ubaw był po pachy :D Nadjechał był bowiem wóż transmisyjny TVN (jeno nie wiem którego TVN-a :roll: ) ze wsparciem w postaci niejakiego "De Mono" i niejakiej Elizabeth Duda!!! Ranyyyyy, ale dali po garach :D Niejaka E.Duda przebrała się za Indiankę - sukienusia z zamszu powiązana sznureczkami, gołe nogi, gołe ręce i sandałki "rzymianki" na nogach i wsiadła na ..... konia, myślicie?????

Nieeeee, kochani!!!! Wsiadła na wielbłąda :D Widział ktoś kiedyś Indiankę na wielbłądzie :o Natomiast niejaki pan A.Krzywy z tego De ... cośtam ubrał się w strój Indianina (wyglądał jak pajac, nota bene) i dosiadł skarogniadego rumaka o wdzięcznym imieniu Brenus ( przez przyjaciół nazywanego Bronek). Wyglądał ździebko żenująco, ale hit sezonu nastąpił w chwili, gdy ów Pan Krzywy nakazał dziewczynie prowadzącej owego rączego rumaka,tonem nieznoszącym sprzeciwu, z lekka podlazłym jakby niesmakiem, puszczenie wodzy i pozostawienie Go sam na sam z rumakiem. Dziewczyna zrobiła to ze śpiewem na ustach po czym Bronek .... udał się zdecydowanym krokiem w stronę stajni, nie zważając w najmniejszym nawet stopniu na poczynania osoby siedzącej na jego szlachetnym grzbiecie i sprawiającej wrażenie, jakby wcale do stajni udawac się nie chciała :) :wink: Nad panem A.Krzywym zlitowała się jakaś dobra dusza i zatrzymała Bronka w tym parciu do stajni, gdyż pan A.Krzywy za jasną cholerę nie był w stanie tak prostej rzeczy zrobić :wink: :) Po przyprowadzeniu rączego rumaka w miejsce, w którym miała się odbywać jakaś tam akcja pan A.Krzywy, niepomny wcześniejszej porażki, ponownie zarządał zostawienia go sam na sam z rumakiem i ponownie miałam okazję obserwować zdecydowany marsz Bronka w stronę stajni :D :D Po takim dictum rumaka pan A.Krzywy stwierdził, że jednak ujęcie z koniem jest be :D

Wierzcie mi, wiłam się ze śmiechu, bo wyglądało to przekomicznie!!!! Pan A.Krzywy - z lekka przygasła chyba już gwiazda polskiej muzyki dał mi mnóstwo radości i za to jestem Mu niezmiernie wdzięczna :D Więcej już na tę żenadę nie chciało mi się patrzeć i poszłam pogadać z Brazylką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o Jego umiejętności, tylko o fakt jak się zachował!! Sam kazał w sposób mało delikatny dziewczynie opiekującej się Bronkiem zostawić go samego, bo mu "...koncepcje obrazu psuje" :D No to miał ... obraz :wink: :)
Ach, bo wiesz, MY ARTYŚCI ..mamy często ludzi za nic....

 

Buractwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ... buractwo!!! Ale za to ile zabawy i radości mi sprawił :D Pani E.Duda toże, chociaż ona sama w sobie jakaś sympatyczniejsza się wydaje.

 

Aaaaaa ... i żeby nie było: gdy pan A.Krzywy zsiadł z owego rączego rumaka przesiadł się na bryczkę, na któej siedziała reszta tego De...costam. Pani E.Duda dołączyła do nich no i realizując jakąś tam wizje ruszyli. Pamiętajmy, że rzecz dzieje się na Dzikim Zachodzie, pan A.Krzywy udaje (żenująco, bo żenująco, ale jednak) Indianina ... i gromkim głosem woła "Aloha" jako hasło do ruszenia bryczki :D No nie, tego to już było dla mnie za wiele :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...