Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Proszę Cię... co oni palili ?

 

Nie wiem, nie wąchałam, ale spóźnili się dwie godziny!!!! Mieli być o 14:00 przyjechali o 16:00 ... swołocze!! Wszyscy na nich czekali, dezorganizacja totalna :-? :) Dobrze, że mnie to w sumie nie dotyczyło, ale córcia moja osobista pałętała się z koniem po placu 2 godziny ... nie wiem, kto miał bardziej dość, cócia czy koń :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłam w mieszkaniu moich dziadków. Mieszkałam u nich przez 2 i pół roku, chodząc w Krakowie do przedszkola i szkoły. Pamiętam ten blok, podwórko, okolicę... A teraz mieszkanie jest już prawie sprzedane (w tym tygodniu mama i ciocia podpisują umowę)... Trzeba było zdecydować, co zabrać, co wyrzucić. Wynosiliśmy z piwnicy książki i różnie dziwne rzeczy przy okazji znalazłam. Bezwartościowe najczęście, ale jak przyjemnie i zarazem smutno było sobie je przypominać - walizki, z którymi dziadek rzadko przyjeżdżał do nas, słomkowy obrazek Czarnej Madonny, który wisiał w małym pokoju, parasol dziadka, miotełka do kurzu... Teraz mamy pełny bagażnik książek i różnych innych rzeczy. Od poniedziałku Andrzej będzie przywoził stare szafki, które wylądują na strychu. A sąsiadka z parteru zapytala, czy ja to ja. Kiedy usłyszała, że tak, stwierdziła, że "urosłam". No, chyba "urosłam" przez tych 30 lat... (no dobra, widywała mnie jeszcze po wyprowadzce od dziadków, kiedy ich odwiedzałam).

 

Pogoda wpadła w drugą skrajność - wczoraj 35 stopni na termometrze w północnym oknie, dzisiaj szaro, jesiennie i chłodno. Nostalgicznie...

 

Weronika dotarła do Kołobrzegu po 19 godzinach jazdy pociągiem! :o

Magda już wczoraj wieczorem zaczęła tęsknić za siostrą. Wykreśla dni w kalendarzu do jej powrotu... Pyta, po co są jakieś głupie obozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie wesoło miałaś! :lol:

Tak to często bywa, jak komuś za bardzo doopa urosnie, to mu od tego rozum maleje... :lol:

 

Agduś - 19 godzin jazdy - to powinno się w TV znaleźć, tam powinien trafić jakiś TVN i Uwaga. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo normalny i sympatyczny jest Piotr Skarga, aktor. Pływa u nas po sąsiedzku, w klubie Mar Woju, Kotwicy.

Jak kto nie umie się zachować to tylko ludziska ubaw mają. A o tej osobie od razu ma się wyrobioną opinię.

 

Dzień dobry! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzień dobry :D Pogoda ładna, aż miło popatrzeć :D

 

Hydraulicy przyjdą dopiero w środę :x Szlak mnie trafi!!!!! Zmywara przedpokój zajmuje, meble do kuchni panosza się w pokoju Młodej, a ja nadal ręcznie gary zmywam :x Tak to jest, jak nikt talentów hydraulicznych w rodzinie nie ma :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzień dobry :D Pogoda ładna, aż miło popatrzeć :D

 

Hydraulicy przyjdą dopiero w środę :x Szlak mnie trafi!!!!! Zmywara przedpokój zajmuje, meble do kuchni panosza się w pokoju Młodej, a ja nadal ręcznie gary zmywam :x Tak to jest, jak nikt talentów hydraulicznych w rodzinie nie ma :-?

a sąsiada złotej rączki nie masz?

 

witam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...