Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Żadnego brata w pobliżu nie było to i mogę rozpocząć robotę jako "Amazonka bez głowy" - jeździec był to i czas na damską reprezentację :D

 

 

Wu, jak można mnie nie poznać :o

:wink:

 

Cześc wieczorne :D

To niech niewiasta się do konia nie zbliża, kiedy brata żadnego w pobliżu nie ma, który by mógł niewieście na pomoc się rzucić. Bo niewiasta bez głowy niemądrze wyglądać będzie i nikt niewiasty nie pozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już mi przeszło! Wczoraj odbyłam szokujące rozmowy telefoniczne, podczas których rozmówca tytułował mnie niewiastą zwracając się do mnie w trzeciej osobie. Trzy razy dzwonił! Podczas pierwszej rozmowy mało się nie udusiłam ze zdumienia a potem tłumionego śmiechu. Kolejne już mnie tak nie zaskoczyły, ale ślady w psychice zostawiły, jak bylo widać.

 

Uważaj, żeby Brazylii głowa nie rozbolała od tego myślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytułowanie niewiasty niewiastą od tak dawna jest passe, że aż miło posłuchać :D

 

Przecież dlatego na te głowy się zamieniłyśmy, bo ona ma większą, wolniej rozboleje :wink:

Nie wiem, czy by Ci miło było, gdyby ktoś tytułujący się pustelnikiem (mówiąc w 3 osobie) zaskoczył Cię takim telefonem. Mnie sie o mało zwoje nie przegrzały od wytężonej pracy, by zrozumieć do kogo i o kim mówi. On nie używa innej formy niż 3 osoba w stosunku do siebie i rozmówcy.

 

Ja bym tam nie była pewna, czy Brazylka życzy sobie bólu głowy. Bo podejrzewam, że gdy tylko rozboli, to jej oddasz głowę i weźmiesz swoją - zdrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik mieszka w Staniątkach. O ile wiem, nie jest uznawany przez Kościół, co mu chyba wcale nie przeszkadza. Wygląda nadzwyczaj oryginalnie. Ponoć wcale nie stroni od współczesnych udogodnień w życiu codziennym. Ot, taka atrakcja miejscowa.

Zadzwonił do mnie, bo musimy usunąć z mieszkania dziadków meble. Nie są piękne i nowe, ale jeszcze całkiem porządne, więc szkoda je porąbać na opał. Powiesiliśmy ogłoszenia, że je oddamy i pustelnik zainteresował się nimi. Zadzwonił więc do niewiasty i zamówił szafy. Potem chciał jeszcze inne meble też wziąć, więc dzwonił kolejne dwa razy. Niestety w międzyczasie niewiasta obiecała niektóre z tych mebli pewnemu bratu i innej niewiaście. Sprawę transportu pustelnik załatwi z bratem kierowcą, który dostarczywszy część szafek nam, pojedzie do pustelnika. Zastanawiam się, czy uprzedzać brata kierowcę, do kogo jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie!!!!! Szanowny Pan wsiadł dzisiaj na Księżniczkę!!!!! Ja nie wiem, kto był z nich bardziej przejęty - czy Szanowny, czy Księżniczka, ale wiem, że ja byłam mocno przejęta!! Tak mocno, że zdjęc nie zrobiłam, ofiara losu. Ale na usprawiedliwienie dodam, że dzielnie w rencach lonżę trzymałam, co by Księzniczka Szanownego w siną dal nie wywiozła :D

Jutro nadrobię, poważnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...