Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, nareszcie jakieś stanowcze słowo, bo już zaczynałam wątpić w to siedlisko. Skoro jednak Szanowny Pan zagustował w konnych spacerkach z córcią, to moja wiara w wakacyjną pracę dla mnie wróciła na właściwe miejsce.

Byliście???!!! Jedźcie!!! Umieram z ciekawości, co to jest! I nie wiem, jak Wy możecie nie umierać z ciekawości! Ja bym już na piechotę tam doszła! Wyobrażasz sobie zimą te kuligi? Wożenie rodzin z dziećmi znudzonymi nartami? Ciąganie narciarzy za koniem? Kolejkę chętnych? A latem las za progiem i tereny? Rajdy?

Oczywiście w tę sobotę nie jedźcie TAM, tylko zupełnie gdzie indziej (chociaż nie wiem, czy Mloda nie ma więcej wolnego w niedzielę, ale pewnie spodziewa się gości w sobotę i do niedzieli by nie wytrzymała już).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, to ja po przeczytaniu dzisiejszego wpisu w Twoim dzienniku,

wierzę i ufam temu, co powiedział Szanowny Pan i trzymam mocno za to, by tak się stało, jak on powiedział, ale bez kataklizmów i końców świata.

Siedlisko....jak to ładnie brzmi, pamiętasz ten film z Dymną i Pietraszakiem chyba, sielskie, anielskie życie, buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji nie ma. Ja to muszę pojechać do Brazy do tego siedliska na konie.

Szanowny na koniu prezentuje się całkiem, całkiem, tylko powiedz mu żeby patrzył się przed siebie a nie na siodło :lol:

Witam Szanowne towarzystwo!

Zabrzmi to nieskromnie, :oops: ale uwielbiam takie komentarze-no cóż męska próżność.

Oczywiscie powinnaś Veruniu dosiąść Brazy, jest naprawdę wspaniała. :D :D

Miłego wieczoru wszystkim życzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia co ja czytam aż mnie się uszka zaczerwieniły na myśl że może to co ja myślę to jest to co Ty tak tajemniczo gdzieniegdzie napomykasz wiec trzymam kciuki aż mnie bolą tak mocno ściskam - tu słówko tam słówko a ja już widzę byłsk słońca w tafli wody słysze szum lasu i czuję jego zapach i to wszystko z konikami w tle :D ale mam wybujałą nie :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/braza to TEN Szanowny pan! :o :o :o :o - ja dopiero zalapalam - witam imc pana :lol: :lol: :lol:

 

mhk :oops:

jak to miło czytać takie słowa, a poza tym ja nie jestem TEN Szanowny Pan tylko poprostu szanowny małż Brazyli, a że się tak jakos przyplątał Pan to i tak powstał Szanowny Pan :oops:

A teraz wszyskim dobrej nocy życzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia co ja czytam aż mnie się uszka zaczerwieniły na myśl że może to co ja myślę to jest to co Ty tak tajemniczo gdzieniegdzie napomykasz wiec trzymam kciuki aż mnie bolą tak mocno ściskam - tu słówko tam słówko a ja już widzę byłsk słońca w tafli wody słysze szum lasu i czuję jego zapach i to wszystko z konikami w tle :D ale mam wybujałą nie :wink: :D

A ja nie muszę sobie wyobrażać, bo widziałam!!! No mówię Wam - będziecie się pchać drzwiami i oknami! Ale ja pierwsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...