Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Braza ja tu pierwszy raz u Ciebie i zakochałam się i w Twojej pięknej klaczce i w Twoim talencie literackim :wink: i w Twoim pomyśle na życie!!! :lol:

 

Samej mi wiele razy chodziło po głowie jak cudownie byłoby mieć stadninę, a jak małż po wielu namowach spróbował wsiąść na konia, to wsiąkł tak, że po dwóch miesiącach jeździł lepiej niż ja po dwóch latach nauki :evil: :D

 

A teraz od dawna nie byliśmy na koniach i strrrrrrasznie mi z tego powodu smutno! :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam............chyba nie ma innych komentarz któr by miały 157 stron :D :D :D Czyli jesteś Liderem. Nie zazdroszę temu, co by chciał to wszystko przeczytać :lol:

 

No ja to się poddaję :oops:

Chyba że gdzieś wcześniej powklejane jakieś fajne pomysły - co? :wink:

No bo o czym można tyle gadać??? O seksie? :p Ale tak długo?!?! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martwię się DorciaIQ po prostu nagle zrobiło się dla mnie jakoś mniej sympatycznie na szczęście nie za sprawą właścicielki tychże komentarzy jak to mówią życie

 

Nie chciałąm nikomu pokazywać jego "miejsca w szeregu". :o

Jeśli jest Ci przykro - przepraszam, nie miałam takiego zamiaru.

Chciałam się pochwalić, że już dawno znam i lubię Brazę. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w pioruńsko deszczowy poranek :D Leje, jak jasna cholera, ale może to i dobrze, bo nie żal w domu siedzieć i bitwę o jeden z przyczółków kuchni wygrywać :D

Aktualnie Szanowny walczy z ustawieniem wszystkiego w jakiś sensowny sposób, a ja dzielnie wspieram Go duchowo :D :wink:

 

Depsia na pewno nikogo nie chciała obrazić ani ustawiac, Wu Słońce moje, źle to odebrałaś!! Miałam to ogromne szczęście, że w ciągu tego roku odwirtualizowałam dwie znajomości: z Agduś i Depsią właśnie - to cudowne, kochane osoby, dalekie od obrażania i pokazywania komukolwiek, gdzie jest jego miejsce!!!

 

Pani od Stawu się narazie nie odzywa :-? W przyszłym tygodniu wybierzemy się w to drugie miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam niecierpliwie na obszerną relację z tego drugiego miejsca. Szkoda, że nie mogę tam pojechać... Kusząco brzmi ten las w pobliżu, ten wyciąg i życzliwy sąsiad ze stawem... Zdjęcia, koniecznie duuużo zdjęć.

Adresów nie posyłam, bo Młoda nie może nigdzie kupić znaczków, więc z wysyłania karteczek nici.

Miłego spotkania Wam życzę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...