Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Dobry dzionek!

Cóż tu dzisiaj tak pusto?

Braza jedzie oglądać włości, Depeesia jedzie do Sworów obradować i szkolić się, Anjamen leczy nadal kaca... a reszta?

 

reszta czeka na nowe zdjęcia w Twoim dzienniku

Już byłam gotowa biec z aparatem, porzucając nawet obiadek, który właśnie wcinam przy komputerze, ale przypomniało mi się, że:

a) na podjeździe stoi samochód, który nie mieści się w garażu, bo rezydują tam przywiezione z Krakowa szafki, które nie chcą same wejść na strych. Przydałyby się umiejętności nieobce początkującemu nawet rycerzowi Jedi - przenoszenie przedmiotów gestem dłoni. Muszę poćwiczyć! Najpierw jednak trzeba zrobić na strychu miejsce dla szafek. To wiąże się z odkręceniem części płyt nad naszym pokojem, bo chcemy nad sufitem podwieszonym przeciągnąć kable głośników i przesunąć lampę. Dopiero wtedy na przykręconych na powrót płytach postawimy szafki.

No dobra - samochodem mogę wyjechać na drogę, odsłaniając podjazd, ale...

b) na pięknym kole stoją stare szafki kuchenne, które na opał mieli wziąć sąsiedzi. Sąsiedzi nie przychodzą. Nie wiemy, co zrobić - poganiać, czy uznać, że nie chcą tych szafek i spalić je na sąsiednim polu. Pójdę poganiać - głupio. Spalimy - też głupio, bo obiecaliśmy. Tyle że oni obiecali je zabrać w miarę szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry dzionek!

Cóż tu dzisiaj tak pusto?

Braza jedzie oglądać włości, Depeesia jedzie do Sworów obradować i szkolić się, Anjamen leczy nadal kaca... a reszta?

 

reszta czeka na nowe zdjęcia w Twoim dzienniku

Już byłam gotowa biec z aparatem, porzucając nawet obiadek, który właśnie wcinam przy komputerze, ale przypomniało mi się, że:

a) na podjeździe stoi samochód, który nie mieści się w garażu, bo rezydują tam przywiezione z Krakowa szafki, które nie chcą same wejść na strych. Przydałyby się umiejętności nieobce początkującemu nawet rycerzowi Jedi - przenoszenie przedmiotów gestem dłoni. Muszę poćwiczyć! Najpierw jednak trzeba zrobić na strychu miejsce dla szafek. To wiąże się z odkręceniem części płyt nad naszym pokojem, bo chcemy nad sufitem podwieszonym przeciągnąć kable głośników i przesunąć lampę. Dopiero wtedy na przykręconych na powrót płytach postawimy szafki.

No dobra - samochodem mogę wyjechać na drogę, odsłaniając podjazd, ale...

b) na pięknym kole stoją stare szafki kuchenne, które na opał mieli wziąć sąsiedzi. Sąsiedzi nie przychodzą. Nie wiemy, co zrobić - poganiać, czy uznać, że nie chcą tych szafek i spalić je na sąsiednim polu. Pójdę poganiać - głupio. Spalimy - też głupio, bo obiecaliśmy. Tyle że oni obiecali je zabrać w miarę szybko...

 

jakoś strasznie skomplikowane to tłumaczenie :roll:

 

to chyba znaczy że muszę jeszcze poczekać aż samochód wyjedzie a szafki szlag trafi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kochani i czołem :D :D Zostawiłam Was dzisiaj i szczerze mówiąc to się nawet trochę za Wami stęskniłam :wink: :D

 

Narazie nic nie kupuję, chyba że ktoś ma na zbyciu jakieś 5 tys. i może tak na 3 miesiące pożyczyć :-? :roll: Pani od Stawu kazała działać ....

 

Agduś, ćwicz ten gest rycerzy Jedi, ewentualnie pogadaj z Harry'm, jest szansa, że on coś wymyśli :D A sąsiadów pogoń ... to wcale nie będzie nieładnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaaaanyyyy, jesteście niesamowite :o :D :D

 

Maylandzia, miło mi gościć w klubie składającym się z tam zacnych członków :D

 

Anjamenku .... kto wie ... kto wie .... może się jeszcze uśmiechnę, gdyby zabrakło na finalizację przedsięwzięcia, no qurna .... niesamowite!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś strasznie skomplikowane to tłumaczenie :roll:

 

to chyba znaczy że muszę jeszcze poczekać aż samochód wyjedzie a szafki szlag trafi :roll:

Samochód pikuś, tylko te szafki strasznie wyglądają i zasłaniają koło. Sąsiadowi się przypomniałam. Czekam na reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś strasznie skomplikowane to tłumaczenie :roll:

 

to chyba znaczy że muszę jeszcze poczekać aż samochód wyjedzie a szafki szlag trafi :roll:

Samochód pikuś, tylko te szafki strasznie wyglądają i zasłaniają koło. Sąsiadowi się przypomniałam. Czekam na reakcję.

 

ale Ty zaradna kobialka jesteś :D czekam cierpliwie nadal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...