Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Waaadza obiecała drogę w czerwcu. Czerwiec minął, więc pomyśleliśmy, że im o przyszłoroczny chodziło. A tu od wczoraj koparka szaleje, żużlu nawieźli z huty (samej głównej), dzisiaj walec walcuje...

Paniska będziemy! W czystych butach zaczniemy chodzić po mieście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czyste buty mocno do mnie przemówiły, aczkolwiek w lutym w brudnych nie chodziłam :wink: :D

Bo sucho było.

Po deszczu na zakręcie robiła się błotnista kałuża, droga była rozjeżdżona przez samochody jeżdżące na budowę, "pobocza" rozkopywane regularnie pod jakieś zbrojenia terenu - sama radość! Już mialam zamiar namówić Andrzeja, żeby mi skrzyneczkę na gumofilce na końcu drogi postawił. Wychodziłabym z domu w walonkach niosąc buty w ręce. Kole skrzyneczki bym je przebierała, gumofilce chowała i ruszała między ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czyste buty mocno do mnie przemówiły, aczkolwiek w lutym w brudnych nie chodziłam :wink: :D

Bo sucho było.

Po deszczu na zakręcie robiła się błotnista kałuża, droga była rozjeżdżona przez samochody jeżdżące na budowę, "pobocza" rozkopywane regularnie pod jakieś zbrojenia terenu - sama radość! Już mialam zamiar namówić Andrzeja, żeby mi skrzyneczkę na gumofilce na końcu drogi postawił. Wychodziłabym z domu w walonkach niosąc buty w ręce. Kole skrzyneczki bym je przebierała, gumofilce chowała i ruszała między ludzi.

:lol:

wiem coś nt temat :-?

gratuluję Agduś drogi i zazdraszczam :oops:

dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... walczę z kuchnią ...

po walce, albo w przerwie pomyśl czy na słupki klinkierowe z czerwonej, cieniowanej, ryflowanej cegły klinkierowej

mogą być daszki z płytek granitowych :roll:

słupki 38x38, daszek z dwóch płytek, jedna 40x40x2, druga 45x45x4(5) z fugą

gr. 1cm lub cały element o tych wymiarach, czyli bez fugi.

Wersja nr3 pomiędzy płytkami wstawka z ok.3,5 cm cegły klinkierowej.

Słupki mają w tej chwili coś koło 112cm wysokości.

Wjazd, ścieżki, obrzeża opaska dookoła domu też z kostki granitowej.

 

PS. opinie wszystkich kukaczy mile widziane o ile Braza nie ma nic przeciw, a jak ma to może być

na PW, w KK, w piwiarni klubowej 8)

 

Jamles zainteresowaly mnie te daszki, tez teraz mysle o daszku mozesz pokazac jak toto wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...