Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Okazało się, że jeszcze dwa razy będę musiała się szkolić... :o :lol:

Fajnie było, odpoczęłam. 8)

Że nieby co? Słabe szkolenie było, czy za dużo odpoczywania? Te dwa następne też w Sworach? To i się nie dziwię, że masz ochotę się jeszcze poszkolić! Czy w ramach szkolenia odbyliście spływ kajakowy, żeby sprawdzić na własnej skórze, co się letnikom podoba? A może jakieś żaglóweczki na Karsińskim i Charzykowskim? Seans w letnim kinie pod gwiazdami? Grzybobranie? Spacer nad Gardliczno? (Swoją drogą zasugeruj, że mogliby jakoś oznakować szlak ze Sworów nad Gardliczno i do rezerwatu Bagnostawek.) Spacer wzdłuż Strugi Siedmiu Jezior? Dyskoteka w Jeziornej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że jeszcze dwa razy będę musiała się szkolić... :o :lol:

Fajnie było, odpoczęłam. 8)

Że nieby co? Słabe szkolenie było, czy za dużo odpoczywania? Te dwa następne też w Sworach? To i się nie dziwię, że masz ochotę się jeszcze poszkolić! Czy w ramach szkolenia odbyliście spływ kajakowy, żeby sprawdzić na własnej skórze, co się letnikom podoba? A może jakieś żaglóweczki na Karsińskim i Charzykowskim? Seans w letnim kinie pod gwiazdami? Grzybobranie? Spacer nad Gardliczno? (Swoją drogą zasugeruj, że mogliby jakoś oznakować szlak ze Sworów nad Gardliczno i do rezerwatu Bagnostawek.) Spacer wzdłuż Strugi Siedmiu Jezior? Dyskoteka w Jeziornej?

Spływu nie było, bo rzetelnie się szkoliliśmy, ale okazało się, że aby zostać inspektorem kategoryzacyjnym nie wystarczy opanować system kategoryzacji w komputrze - trzeba jeszcze parę rzeczy poznać. :wink:

Żaglóweczki - a i owszem, gospodarze swoją mają, więc nie omieszkaliśmy skorzystać. :wink:

Dzień doberek! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, że się wygadałam. :-?

Inspektor sprawdza, czy kwatery wiejskie spełniają wymogi, żeby uzyskać kategorię dla kwatery.

Inspektorem jeszcze długo nie będę, dopiero zaczęłam cykl szkoleń, trzeba koło 2 lat, żeby temat zamknąć.

Proszę więc nie znęcać się i nie wyzywać mnie. :roll:

Ja normalna kobita jestem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, jeśli nie masz śladów przypaleń papierosami; jeśli nie masz krwiaków, siniaków i tym podobnych przyjemności na ciele, to znaczy, że nikt się nad Tobą nie znęcał :D :D

 

Dobra, więcej nie będę :D Ale kciuki trzymam za postępy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...