Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawaj Rrmisia, na balkonie - z braku tarasu - usiądziemy, jeszcze pogoda pozwala i heya!!!!! Będzie fajnie :D
No :D

Bym palili papierochy i pierdzielili bzdety :lol:

Mozna tez co niektorym d.pe obrobic :D

Ale fajnie :wink:

 

Taras zabiore ze soba ,wlasny :D

 

Wchodzę w ten interes na całego :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) troszke pobazgrany ogląd sytuacji i nieudolne próby ustawienia kuchni i jadalni...hm, koncepcja się zmieniła...

lewy górny róg... 7,40x5,10

zastanawiamy się nad wyjściem na niewielki tarasik z kuchni (w planach) - kuchnia od północnego zachodu, kiedyś było wyjście przez środkowy otwór- po szczegółowym "śledztwie" okazało się, że były tam dzrzwi. Acha mamy stary stół ok. 2,3x0.9 i krzesła. W dolnych rogach kominy (w lewym stary kaflowy piec), wysokość pomieszczeń 3,1 a parapety są na wysokości ok. 0,6( okna 1,2x2,1). Myślałam o wyjściu na taras z pierwszego "okna" po prawej ale Jurkowi to nie bardzo się podoba, chce na środku :-? jak połączyć stary 100- letni piec i nową - nowoczesną kuchnię?

kanalizy brak więc wszysto można zrobić

o rany ale chaos :o

http://foto2.m.onet.pl/_m/c5a996ed6c2699cd84936fde87106ec6,10,19,0.jpg

:D :D :D Łazienki są dwie :lol: patrząc na górną część rysunku od lewej:

kuchnia z jadalnią, przedpokoik z łazieneczką, kotłownio-spiżarnia, duża łazienka i sypialnia z garderobą (nie wrysowana) wymiary :oops: brak na razie :lol:

tak po prawdzie to zupełnie brak nam pomysłów na zaaranżowanie tej naszej "ruinki" :oops: z zewnątrz chcemy przywrócić dawny wygląd ale środek :roll: część ogólnie dostępna? chcielibyśmy w stylu ale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An-Budki kochane, Wy się troszkę bardziej przyłózciedo tego rzutu, ja Was bardzo proszę :oops: Można pomyśleć nad całością, czemu nie, ale to wieeeelkieeee przedsięwzięcie i ostrzegam, że mogę nie podołać, a poza tym potrzebuje BARDZO dokładnych wymiarów tego wszystkiego. Uporządkujmy jakoś ten chaos i ... pomyślimy. Ale potrzebuję czasu ... mam jedno poddasze do zrobienia ... kłopot, cholera :-? program mi się biesi, i dwie kuchnie, więc jak macie czas, to mi go też dajcie :D

 

Wu, nie ma sprawy, ale jak już się obrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAZUNIA :D łazienka na razie działa (choć niezbyt ładna :oops: )

a kuchnia.. no cóż - to śpiew w 2009 lub 2010r. :lol: :lol: :lol:

dlatego czaaaasu masz ile dusza zapragnie :p .

Jurek powiedział (kiedy kupowaliśmy "ruinkę"), że skończy remont za 30 lat :o

no to wypada 2034r. :roll:

A wymiary i nowy rysunek przygotujemy i wkleję.

dużo buziaków od an-budów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...