Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczór wszystkim :D

Dziękuję za serdeczne życzenia.

A co do do tych pięknych dowodów zawarcia małożeństwa :D to mieliśmy je na palcach zaledwie kilka dni.

Swoją obrączkę przestałem nosić od momentu kiedy na niej zawisłem i o mało co nie straciłem palca, a Braza zrezygnowała ze swojej na znak solidarności.

Nie mniej jednak nic sie nie zmieniło,nie zapominam o naszej rocznicy, a miłość nadal rozkwita :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja noszę bo poza zasadniczym celem jej założenia :wink: to jak większość kobiet lubię biżuterię na palcu :D małż mój nie nosi właśnie w tym celu - coby palców albo i całej ręki nie stracić :-? zresztą po dwóch dniach pracy wyglądała jak po 15 latach małżeństwa :wink: :D więc teraz wiem dokładnie kiedy wielkie święta są bo wtedy mąż ma obrączkę na palcu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzień dobry z pracy :-? :-?

Miłego dzionka tym co weekendują i cierpliwości tym, którzy pracują.

 

Szanowny Panie nie musisz się czerwienić :oops: :oops: , kwitnąca miłość to raczej powód do dumy. :D :D

Życzę aby dalsze rocznice upływały w takiej samej sielance.

 

I muszę Wam powiedzieć, że mój mąż ZAWSZE pamięta. :D :D :D Od 15 lat :oops: :oops: :oops: (jak to minęło :o :o :o :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim :D

Dziękuję za serdeczne życzenia.

A co do do tych pięknych dowodów zawarcia małożeństwa :D to mieliśmy je na palcach zaledwie kilka dni.

Swoją obrączkę przestałem nosić od momentu kiedy na niej zawisłem i o mało co nie straciłem palca, a Braza zrezygnowała ze swojej na znak solidarności.

Nie mniej jednak nic sie nie zmieniło,nie zapominam o naszej rocznicy, a miłość nadal rozkwita :oops:

 

Wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy :D

A mój nie nosi bo palce schudły i mało jej nie zgubił, a ja zdjęłam swoją i powiedzialam że założę jak on przerobi i zaloży swoją I tak juz juz minęło parę lat :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnajnajserdeczniastsze życzenia z okazji rocznicy!!!! Od nas wszystkich ze świnkami włącznie!

http://www.obrazki.info/miniatury/151333zolty_tulipan.jpg

 

Mam nadzieję, że spóźnienie zostanie mi wybaczone. Przyziemne sprawy odciągają od komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...