Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

W sprawie wiadomej nic nie wymyśliłam, czekam na koniec przydługiego, aczkolwiek bardzo przydatnego, weekendu. W poniedziałek będę dzwonić do pewnej firmy...

 

Ja też i pewnie bardziej będę polegała na tym, co na żywo. Ale jak mi się rodzi jakiś pomysł w łepetynie, to lubię to zobaczyć choćby na komputerze. Rysować w życiu nie umiałam, więc to komputerowe projektowanie jak znalazł :D

 

Jakby co, dawaj na priva rzut, pokombinujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie to się zdaje, że Rrmi nie z tych, co się rzuca. :wink:

Staje na środku i dopiero myśli gdzie co dać.

Czasami też tak mam. :D

Nadzieję też mam - że coraz bliżej pomyślnego załatwienia Twoich niezałatwionych spraw. Trzymam kciuki cały czas!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam się z Wami na razie pożegnać :cry: :cry: :cry:

 

jutro przeprowadzka...

i dostępu do netu niet...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

tak więc jak brak netu, to i Was :roll:

obiecuję, że to tylko na jakiś czas, staram się jak mogę coś załatwić, ale na razie mam marne wyniki :cry: .

 

Trzymam kciuki Braziu za szybkie pozałatwianie spraw, no i zniknięcie tej przerwy technicznej. Byle do przodu.

To narka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie wróciłam cała i zdrowa z jazdy po mieście :D

 

Dario życzę mnóstwa radości na tym Waszym nowym poddaszu!!!!!! I żeby tylko dobre rzeczy tam się działy!!!!!

 

 

Też mam nadzieję, że w końcu to wszystko ułoży się po naszej myśli! Obawiam się jednak, że szansa na odzyskanie pieniędzy jest niewielka, ale próbować będę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że w końcu to wszystko ułoży się po naszej myśli!

Szukam jakiegos dobrego newska :D

Cos sie moze ruszylo ?

 

Jeszcze nie! Bank spóźnia się z pismem :evil: , pieniędzy mogę nie odzyskać, bo firmy odpowiednie nie chcą się w to pchać, zostaje tylko komornik :evil:

Ale nic to, mam nadzieję, że po zdjęciu egzekucji łatwiej będzie o pożyczkę :oops:

 

A z dobrych nowin: samochodem ponoć jeżdżę już coraz lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności spróbuję zdać testy. Do jazdy przymierzę się później, najlepiej gdyby były jakieś środki na zakup od razu po egzaminie jakiegoś jeździdełka, aktualnie jesteśmy bez.

Pożyjemy, zobaczymy! W tej chwili zamiast ślęczeć nad testami to ja po forumie się pałętam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin w grudniu, tak że spokojna główka!!!!!

W końcy się chyba zmobilizuję :roll:

 

No pewnie, że się zmobilizujesz 8) Niby dlaczego miałoby być inaczej ??

A zobaczysz jaką swobodę daje bycie kierowcą :wink: :lol: Nikt i nic ( no prawie ... ) już Cię nie ogranicza :lol: :lol: :lol:

Szczerze mówiąc to nie wiem jak mogłabym nie jeździć :roll: :lol:

Ty pewnie tez poczujesz to samo, za jakiś czas :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu czuję, że fajnie być kierowcą, bo to oznacza niezależność!! Jakoś będę musiała się sprężyć :roll: No, ale jest o co walczyć!! Poza tym twierdzę z całą odpowiedzialnością i stanowczością - jazda samochodem do pikuś w porównaniu z jazdą konną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...