Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wpadłam w przelocie http://fmania.pl/images/smiles/smiley_1194.gif się przywitać :roll:

Dzien dobry wszystkim !!! ( bo tu wszyscy zaglądają , nie pobiegnę już do każdego po kolei :wink: Wybaczcie please :oops: )

 

Ale mam dzisiaj dzień ... masakra. :-?

 

Braza, przykro mi ze Szanownemu się nie udało. :(

Następnym razem musisz nam powiedzieć wcześniej, cobyśmy zdążyli kciukasy zacisnąć ! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Braza !

Nieśmiało zapytuję, czy mogłabyć pomóc i doradzić w urzadzeniu kuchni otwartej na salon w moim budowanym domku.

Domek ma być nieduży ( otwarty parter 68m2 i góra 62m2), jest budowany z myślą o domku na spokoje lata wieku średnieg i jeszcze starszego.

Rysunek, wraz z rzutem parteru i opisem mogę wysłać na wskazany przez Ciebie adres.

Liczę na Twoja pomoc i wpisanie mnie na swoją "społeczną" listę.

Czekam na odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kapeluszniczko! :wink:

Znowu cos rozrabiasz? :lol:

 

ja?????? :oops:

nie tylko sie przejezyczylam troche i zamiast Scurki napisalma Scirki i sie narobilo :roll: :roll:

 

Rozrabia strasznie. :evil: :evil: :evil: i wstydzić sie powinna :oops: :oops: :oops:

Ja to w ogóle podejrzewam jakiś spisek z moim mężem. Bo najpierw ON wymyślił ten beznadziejny nick, a teraz Anula jeszcze bardziej beznadziejnie go przekręca. Cóż, anmjamjamen - przychodzi mi podjechać i gołymi ręcami ....... :evil: :evil: :evil: :evil: ........... uściskać. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kapeluszniczko! :wink:

Znowu cos rozrabiasz? :lol:

 

ja?????? :oops:

nie tylko sie przejezyczylam troche i zamiast Scurki napisalma Scirki i sie narobilo :roll: :roll:

 

Rozrabia strasznie. :evil: :evil: :evil: i wstydzić sie powinna :oops: :oops: :oops:

Ja to w ogóle podejrzewam jakiś spisek z moim mężem. Bo najpierw ON wymyślił ten beznadziejny nick, a teraz Anula jeszcze bardziej beznadziejnie go przekręca. Cóż, anmjamjamen - przychodzi mi podjechać i gołymi ręcami ....... :evil: :evil: :evil: :evil: ........... uściskać. :lol: :lol: :lol:

 

:oops: :lol: w sobotę?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dompodsosnami Ty to wiesz jak dokopać blokowiczom :-?

Znowu coś nie tak napisałam? :o

Może więcej luzu...? :roll: :D

 

Tolunia, ja zapraszam, wiesz przecież. Tylko znajdź czas. :D

 

Brazunia - dziękuję Ci bardzo za widok - nawet nie wiesz, jak był mi potrzebny i jak mi się miło zrobiło. :D

Swojsko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo ciesze, że widok pomógł ... mi też, nie powiem. Na fotografii, bo w realu nie dotarłam, chociaż, kto wie, może się w końcu wybiorę. Widoczek jesienny ... z ubiegłego roku, niestety, ale tak właśnie mniej więcej z tego okresu :D

 

Jacek1204, pomoge, czmu, nie ... reszta na priv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi że Szanownemu się nie udało :( to zawsze najgorsze ja punkt czy dwa braknie raz następny lepiej bedzie :D

Ależ byka walnęłąś! Jak można było zrezygnować z siły naszych kciuków i nie uprzedzić odpowiednio wcześnie?!

 

Jedyny egzamin, który zawalilam na studiach też był taki jednopunktowy - do wymaganych na trójczynę 170 punktów zabrakło mi dokładnie jednego :evil:

 

Wesoły dzionek? Ja dzisiaj odprowadziłam dziecka, siadłam do korekty, przyprowadziłam jedno dziecko, ugotowałam namiastkę obiadu, odprowadziłam dziecko na angielski, odebrałam drugie z przedszkola, zamówiłam kwiatki na chorą imprezę, wróciłyśmy, siadłam do korekty, wróciły dwa dziecka, wydałam obiad, porozmawiałam towarzysko z Wero, poćwiczyłam podzielność uwagi jednocześnie nadzorując (zdalnie) odrabianie lekcji Madzi, wypełniając z Małgo książeczkę z zadaniami i naklejkami i robiąc korektę, wydałam kolację, wpadłam wysłać maila w sprawach sławetnego pasowania pierwszaków (co ja tu robię?!!!)... zostało wieczorne czytanie i... korekta! Jak fajnie siedzieć w domu i nie pracować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kapeluszniczko! :wink:

Znowu cos rozrabiasz? :lol:

 

ja?????? :oops:

nie tylko sie przejezyczylam troche i zamiast Scurki napisalma Scirki i sie narobilo :roll: :roll:

 

czy u Ciebie tez tak zimno?

zalozylam 3 pary skarpet.

 

U mnie ogień pod kuchnią trzaska, w garze robią się brzoskwinie w syropie, a kot mruczy mi na kolanach, przeszkadzając pisać. :D

Lubię takie wieczory. 8)

 

 

mnie to tylko o to chodziło - człek siedzi w bloku zmarzniętyu na kość a Ty takie rzeczy zapodajesz - płonący ogień brzoskwinki i kotek na kolanach - rozpacz bo mnie palce sztywnieją i nie mogę pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termometr za moimi plecami pokazuje 20 st, a mnie telepie. Chyba siedzenie nad robotą nie rozgrzewa... Na noc zadałam pompie 23,5 stopnia... Jak to Andrzej zobaczy, to mnie śmiechem zabije..., ale co mi tam - ciepło przynajmniej będzie... A jutro może nie zapomnę przynieść jakiegoś kawałka drewna do kominka, to i przyjemniej będzie popracować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kapeluszniczko! :wink:

Znowu cos rozrabiasz? :lol:

 

ja?????? :oops:

nie tylko sie przejezyczylam troche i zamiast Scurki napisalma Scirki i sie narobilo :roll: :roll:

 

czy u Ciebie tez tak zimno?

zalozylam 3 pary skarpet.

 

U mnie ogień pod kuchnią trzaska, w garze robią się brzoskwinie w syropie, a kot mruczy mi na kolanach, przeszkadzając pisać. :D

Lubię takie wieczory. 8)

 

 

 

mnie to tylko o to chodziło - człek siedzi w bloku zmarzniętyu na kość a Ty takie rzeczy zapodajesz - płonący ogień brzoskwinki i kotek na kolanach - rozpacz bo mnie palce sztywnieją i nie mogę pisać

 

Musowo szybciorem budować. :D

Albo do mnie przyjechać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...