Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

I Ambercia :o

 

To już naprawdę koniec świata!!!! :o :D :wink:

 

Kochana, to nie koniec tylko poczatek :-) Przyszlam popodziwiac Twoja klaczke ... pocmokalam przy tym i pare razy zdrowo sie obslinilam, tak mi sie ten Twoj konik podoba :D

I jeszcze jedno ... gratuluje zmywary! Nie ma to jak krzepka pomoc kuchenna, co?

 

A na zakonczenie z calego serducha wszystkiego naj z okazji Waszej rocznicy :D

My dzisiaj 8-lecie swietujemy ... poczatku kociolapstwa rzecz jasna :lol: :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O mamuniu, zaginieni w akcji się pojawili :o :wink: :D

 

Ooo, od razu zaginieni... Po prostu gary zmywałam bo zmywarki jeszcze nie mam jak NIEKTÓRZY na tym forum.

 

No dobra - na hucułki też się wybrałam w Bieszczady i westernowo podjeżdżałam pod knajpy, żeby zjeść obiad. Ale do klasy Twojej ślicznotki tamtym konikom, to tak daleko jak do Polinezji Francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hucułki sa cudowne chociaż jak dla mnie ... za malutkie :oops: Ale jakie wytrzymałe!!!!!

 

Przekażę Księżniczce jutro Twoje słowa, pewnie już całkowicie w samouwielbienie wpadnie, ale co tam :D

 

I Ty nic nie mówisz, że też jeździsz konno :o Pippi, no ja Ciebie normalnie .... no nie wiem .... :-?

 

Zmywara jest cudownym wynalazkiem ... jak ja mogłam bez niej żyć :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra - na hucułki też się wybrałam w Bieszczady i westernowo podjeżdżałam pod knajpy, żeby zjeść obiad. Ale do klasy Twojej ślicznotki tamtym konikom, to tak daleko jak do Polinezji Francuskiej.

 

no kolejna w Bieszczadach ;) My tez bylismy ... na huculach nie jezdzilim, ale po gorach owszem lazili :D Raaany jak bylo piknie ... i jakie zdjecia robila ... uuuuu ... az zal, ze jesien juz przyszla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia,

 

Kazde zdjecie co to pokazuje emocje, uczucia i prawde jest piekne ... Kocham zdjecia ... te najmniej nadasane i naturalne sa najfajniejsze ... braza, ja doskonle pamietam Twoje z dziecinstwa z psem :D Nie pozwol aby Ci ono gdzies zaginelo ... jest niesamowite i zapada w pamiec ... Zrobilo na mnie wielkie wrazenie, a to nie czesto sie zdarza ... No zajefajne jest i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem patrzeć przez obiektyw, ale nie każdy ma taki talent. Pstrykam chwilami bez sensu, chociaż zdarzają mi sie "wpadki" w postaci nawet fajnych ujęć :wink: No i aparat .... hmyyyy ... pozostawia wiele do życzenia :wink:

 

Zdjęcia z psem pilnuję jak oka w głowie, uwielbiam je!!! Zastanawiam się nawet, czy jest jakaś szansa na powiększenie go do formatu może nie obrazu, ale chociaż portretu :roll: No nic, kiedyś nad tym pomyślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z psem pilnuję jak oka w głowie, uwielbiam je!!! Zastanawiam się nawet, czy jest jakaś szansa na powiększenie go do formatu może nie obrazu, ale chociaż portretu :roll: No nic, kiedyś nad tym pomyślę :D

 

Mozesz je interpolowac ... A mozesz przeslac mnie i sie tym zajme, ale uprzedzam, zwrotnie troche zapcha Ci to skrzyneczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, co powiedzieć :oops: Dzięki Słońce :D

Powiedz mi jeszcze, co ja później musze z tym zrobić?? Wydrukować gdzieś, to wiem, ale gdzie??? W jakiejś agencji reklamowej czy w laboratorium fotograficznym???

A w ogóle to jutro rano prześlę, bo dzisiaj coś mi kiepsko skrzynka działa, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...