Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mieliśmy naprawdę piękny dzień :D Poszalałam sobie z Księżniczką, bo córcia do późna w szkole, więc nijak by nie dojechała.

Wkurzyli mnie dzisiaj w stajni: Brazylka znowu, po raz kolejny już, została w boksie, chociaż inne konie poszły na padok :evil: A swołocz, która tam pracuje stwierdził, że "prywaciarze niech sobie sami wyprowadzają swoje konie" :evil: No wyobrażacie sobie????? Zadzwoniłam do właściciela i grzecznie zapytałam, czy mam zagwaratowane w cenie hotelu wyprowadzanie konia na padok i oczywiście odpowiedź była twierdząca. No, to sobie ulzyłam po takiej odpowiedzi. Na rzeczoną swołocz nawet nie spojrzałam, stwierdziłam, że nie będę się zniżała do jego poziomu :x

 

No, pogadałam sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to fajnie być na pozycji "ja płacę - ja wymagam"!

 

Dzisiaj "dzień O" - pasowanie. Zakupy zrobione, oficjele zaproszeni, kwiaty zamówione, ciasta pewnie upieczone, strój apelowy wisi w szafie, rodzice dogadani na ustawianie stołów, ciocia zapowiedziała obecność... A wczoraj wieczorkiem Małgosia pokryła się podejrzanymi kropeczkami. Ospy wietrznej jeszcze nie miała...

Zmiana planów...

A lekarka przyjmie nas łaskawie jutro, bo dzisiaj ma już zapchane. Jutro też, ale przyjmie. Łaskawie...

Ciekawe, ile razy w roku człowiek ma prawo zachorować. Trzeba by policzyć, ile godzin rocznie pracuje lekarz pierwszego kontaktu, ile minut ma na pacjenta, ilu pacjentów może się zapisać do jednego lekarza... My prawie nie chorujemy, więc ktoś wykorzystuje nasze limity. Może za to powinni nas przyjmować bez kolejki?

Muszę jakoś się zorganizować w sytuacji, kiedy nie mogę wychodzić z domu z Małgo.

Lecę na strych po obrusy. Potem prasowanie i... korekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braziu kochana.. :lol: dzięki za odwiedziny..

ostatnio mam b.mało czasu..

a teraz jak to fajnie ujęłaś gdzieś zaraziłam się "wirusem oglądactwa"

przeczytałam Twój dziennik..

przykro mi że tak się to toczy..

chyba musisz tupnąć nogą, zapalić świeczkę i na głos wymówić życzenie..

będę trzymać kciuki i kibicować..

cudni Jesteście ..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przywitać, tak przelotem http://fmania.pl/images/smiles/smiley_1194.gif i lecę dalej :D Czasu brakuje, mociumpanie, czasu....

chyba za dużo furgosz :roll:

jeszcze za swoim biznesem to rozumia 8)

dwa pytania mom, bo może cosik żech przegapioł :oops:

1/ siedlisko?

2/ prawko?

jak nie mosz czasu, bo załatwiosz sprawy z pytania 1 i 2 mosz usprawiedliwienie 8)

a jak nie załatwiosz tego co w pytaniu 1 i 2 skuli kuchni i badyroomów to chyba przijada i przez kolano

dostaniesz po d...ce :evil: 8) :wink:

 

PS. i na konia nie wsiedna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiendziesz, Jamles, wsiendziesz, jo Ci to mówia :D :D

A do tej wyliczanki dodaj jeszcze pkt 3 - Księżniczka Brazylia - i będzie korekt :D Wymagająca ta moja zwierzyna, oj wymagająca!!!!

 

Kuchnia tyz robia, i badyroomy tyż, przy okazji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...