Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no bo ja genealnie to bystra jezdem :wink: cołki czas tak sobi kombinowałam że jak kasy nie weźmiesz to jedzonka konisiowi nie odmówisz :wink: a ostatnio się naoglądałam jakie dobrości dla konisiów robią ( choć pewnie to i tak nie była nawet połowa tego :wink: ) bo w gazetce Lidla była właśnie promocja na końskie wiktuały :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, tak, ja mam do Lidla niestety kawałek, na drugim końcu miasta i ... nie chce mi się jechac taki kawał. Zresztą teraz to mi bardziej jakiś dodatek paszowy jest potrzebny niż smakołyki i ocieplacze stajenne, na nogi. Smakołyki ma! Przeszukuję strony internetowe i już co nieco znalazłam, w październiku będę zamawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie jest

 

http://www.radiorsc.com.pl/img/sniadanie.jpg

 

Chleb się suszy

 

http://www.strykowski.net/grecja/Kromka_chleba_3840.jpg

 

Dorzucam jeszcze gratis kawę

 

http://www.dziennik.pl/files/archive/00038/FR_sxc_457985_521854_38608e.jpg

 

i pędzę szykowac Księżniczkę do jutrzejszego startu :D

 

 

P.S. Piknie to bendzie jak posprzątam :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, powiem szczerze, że z mięszanymi uczuciami sie tej kuchni przyglądałam...

:-?

:-?

:-?

 

Zmiana na lepsze jest niewątpliwie. Zmywarka - dobra rzecz (boszszszsz, co to się dzialo, kiedy nam się zepsuła!!! koniec świata normalnie!!!). Ale tak sobie dumam, cobyś się za bardzo do tej nowej kuchni nie przywiązała... Tamta, wiesz, która, byla lepsza! (I nie myslę o urządzeniu, bo to sobie sama najlepiej zrobisz, tylko ogólnie tak sobie myślę, że była lepsza wraz z przyległościami.)

 

Uściski dla Karli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - gratuluje wpisu w dzienniku i zliftingowanej kuchni!!

Co do koloru poprzedniego, to myślę że poeta pomylił Grecję z Rzymem i miał na myśli róż pompejański.

A Twój obecny kolor - hmm, błękit paryski? Ale bardzo pasuje właśnie starogrecki ;)

A ja dalej zmywam naczynia w umywalce łazienkowej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco, chociaż późno wszystkim Gości!!! Pół dnia w stajni przesiedziałam pucując Księżniczkę przed jutrzejszym Wielkim Dniem Księżniczka mi na ucho szepnęła, że ma ochotę jechac po zwycięstwo; oby jej to do jutra zostało:wink: ) a później nad salonem w literę L siedziałam. Zaczyna mi się już klarować, powoli bo powoli, ale światełko się pojawiło :D

Miłej niedzieli życze i trzymajcie kciuki za przejazd książęcej pary :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...