Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Anoeiz Ty się kobieto ciesz, że ja dobrze wychowana jestem!!!!! Rozumiem praca, rozumiem obowiązki, ale ja już chciałam pyska drzeć na forumie i listy gończe za Tobą wysyłać!!!!!!!

Tyle dni milczenia!!!!???? :o :-?

 

No no ... Anoleiz ... ależ Ci się oberwało :o :o :o

 

A popatrz jak się przejęła, aż dygocze :wink: Chyba z tego dygotu nic napisać nie może :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Potrzebuję naprawdę dobrego specjalisty od kredytów!!!! Doradcy bankowego, który udzieliłby mi konkretnych, wyczerpujących informacji, co mogę w tej sprawie zrobić.

 

Proponuje poszukać w przeglądarce internetowej(bez zbędnego wychodzenia z domu ) tyle ich się teraz reklamuje, na pewno coś Ci się uda załatwić. Miałam podobny niegdyś problem potrzebowałam fachowej dorady od kierownika budowy (i o kierowniku budowy ) chodziło mi o koszty itd. Więc zamiast patrzeć na przy głupawe nie które miny i nie chęć mówienia o czymkolwiek bez kasy, wzięłam do ręki telefon i dzwoniłam po stacjonarnych firmach.Korzystając oczywiście z przeglądarki int. - efekt był natychmiastowy krótki szybki i zwięzły dostałam wiele odpowiedzi i to nie z jednej ręki ale z wielu z całej Polski. Owszem byli i tacy co odsyłali do regionu swojego lub tłumaczyli się brakiem czasu, ale i byli tacy co mieli ten czas a i dokładnie wytłumaczyli i podzielili się wiedzą a nawet kierowali do swoich znajomych.Co bardzo mi się to podobało. W przeciągu pół dnia uzyskałam tyle informacji co może nigdzie bym tak różnej opinii nie uzyskała, a to tylko dzięki ludzkiej życzliwości. W dużej mierze korzystałam z Skype - polecam . Owszem w niektórych krańcach kraju było w słuchawce echo (mój głos się powtarzał ) ale wtedy przechodziłam na stacjonarny. Wyobraź sobie poznałam ludzi z Gdańska, Szczecina, Krakowa i Rzeszowa, w godz- góra dwie . Oczywiście miałam wcześniej przygotowane konkretne pytania aby nie zabierać za dużo czasu. Życzę i Tobie powodzenia, na pewno się uda a i co niektórzy darmowo służą pomocą wystarczy napisać do nich.

No nie będę już Ci tu smucić.

PA pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna... no naprawdę... :)

aż dygotnęło mi się...

i się mi oberwało, ale bije się w piersi...

zaprawdę czasu ostatnio w pracy nie mam, żeby chociaż zerknąć na forum, bo wiem że na zerkaniu jak już zerknę się nie skończy ;)

a jak przyczłapie do domu... to się do komputera dopchać nie mogę, to nawet może i dobrze bo w domu też roboty trochę ;))

 

się zdecupażowałam, za maszynę do szycia wzięłam, w scrapbooking lezę teraz też... no i że tak powiem odpoczywam chcąc nie chcac od komputera :)

 

no ale bywam, bywam... się przymierzam do założenia dziennika jak tylko klucze od chałupy dostanę i fotorelację z tych przełomowych chwil wykonam... tfu tfu tfu :)))

i pewnie się skończy na tym, że podwójny ten dziennik będzie bo tutaj i na własnej stronie też :)

 

pozdrawiam wszystkich gorąco i obiecuje solennie poprawę w miarę możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha mieszkanka pomorza środkowego!!!!!!!!!

Jak tam prawko?

Żonka moja ma kolejny egzamin za miesiąc :lol: :lol: 8) JUż to widzę :o :o

 

Ty nie bądź taki mądry :-? A prawko sie robi tzn. jeżdżę po mieście, od czasu do czasu uda mię zmobilizować do testów i tak się kręci :wink:

Za żonę trzymam kciuki, w końcu się uda!!! Jak nie teraz, to następnym razem!!! Byle do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale bywam, bywam... się przymierzam do założenia dziennika jak tylko klucze od chałupy dostanę i fotorelację z tych przełomowych chwil wykonam... tfu tfu tfu :)))

i pewnie się skończy na tym, że podwójny ten dziennik będzie bo tutaj i na własnej stronie też :)

 

pozdrawiam wszystkich gorąco i obiecuje solennie poprawę w miarę możliwości :)

 

Tylko żeby na obiecankach tylko co się nie zakończyło :-? :wink: Czuj się rozgrzeszona :D

 

Do dziennika przymierz się już, weź przykład ze mnie chociażby - taki to dziennik budowy jak nie przymierzając z krowy baletnica :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha mieszkanka pomorza środkowego!!!!!!!!!

Jak tam prawko?

Żonka moja ma kolejny egzamin za miesiąc :lol: :lol: 8) JUż to widzę :o :o

 

Ty nie bądź taki mądry :-? A prawko sie robi tzn. jeżdżę po mieście, od czasu do czasu uda mię zmobilizować do testów i tak się kręci :wink:

Za żonę trzymam kciuki, w końcu się uda!!! Jak nie teraz, to następnym razem!!! Byle do przodu :D

Jakim nastepnym?! Już jej taką presję zrobię , że teraz zda!!! :wink:

To juz 4 raz :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha mieszkanka pomorza środkowego!!!!!!!!!

Jak tam prawko?

Żonka moja ma kolejny egzamin za miesiąc :lol: :lol: 8) JUż to widzę :o :o

 

Ty nie bądź taki mądry :-? A prawko sie robi tzn. jeżdżę po mieście, od czasu do czasu uda mię zmobilizować do testów i tak się kręci :wink:

Za żonę trzymam kciuki, w końcu się uda!!! Jak nie teraz, to następnym razem!!! Byle do przodu :D

Jakim nastepnym?! Już jej taką presję zrobię , że teraz zda!!! :wink:

To juz 4 raz :lol: :lol: :lol:

 

Eeee tam Stuczku, czepiasz się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha mieszkanka pomorza środkowego!!!!!!!!!

Jak tam prawko?

Żonka moja ma kolejny egzamin za miesiąc :lol: :lol: 8) JUż to widzę :o :o

 

Ty nie bądź taki mądry :-? A prawko sie robi tzn. jeżdżę po mieście, od czasu do czasu uda mię zmobilizować do testów i tak się kręci :wink:

Za żonę trzymam kciuki, w końcu się uda!!! Jak nie teraz, to następnym razem!!! Byle do przodu :D

Jakim nastepnym?! Już jej taką presję zrobię , że teraz zda!!! :wink:

To juz 4 raz :lol: :lol: :lol:

 

Eeee tam Stuczku, czepiasz się :wink:

Nawet nie wiesz jak bym sie ucieszył i odpoczą!, bo jestem jedynm kierowcą w domu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bym sie ucieszył i odpoczą!, bo jestem jedynm kierowcą w domu :cry:

 

Ale Ty przecież bardzo lubisz prowadzić samochód :wink:

Lubie, ale czasem bym sobie poleżał brzusyskim do góry lub poszarpał na kompie a nie telepał się bez ładu i składu po ciotkach.

 

To nie telep się po ciotkach tylko po ... wujkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...