Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie grzybki na działce to skarb, ekipa z głodu nie umrze :D Piąteczko, no zazdrośc mnie zżera :oops: Ja świeże grzyby to tylko na straganach widzę :-?

 

Dzień dobry wszystkim niegrzecznie mówię :D

 

An-Budku, zaraz lezę go odebrać :D

 

 

P.S. te wyskakujące reklamy zaczynają mnie wkurzać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Deszczyk śliczny pada! :lol:

 

:o :o :o

Depesiu.... co Ty mówisz?? :roll:

Sliczny deszczyk... to nie jest mozliwe. :-?

Czemu??? :o

Deszczyk po upałach i suszy jest przecudny! A jak pięknie góry wyglądają w deszczu!!! No 100 razy piękniej niz w pełnym słońcu!

W jesiennej szarudze trudniej doszukać sie piękna, ale... jak się dobrze postarać...

Ja po prostu juz dawno postanowiłam, że nie ma złej pogody i tego się trzymam. To życie ułatwia w myśl zasady:

"Boże, daj mi pogodę ducha, żebym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagę, bym zmieniała to, co zmienić mogę i mądrość, żebym zawsze potrafiła odróżnić jedno od drugiego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu juz dawno postanowiłam, że nie ma złej pogody i tego się trzymam. To życie ułatwia w myśl zasady:

"Boże, daj mi pogodę ducha, żebym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagę, bym zmieniała to, co zmienić mogę i mądrość, żebym zawsze potrafiła odróżnić jedno od drugiego."

 

Noooo Agduś, prawie mnie przekonałaś :wink:

Ale ta złota myśl jest naprawdę złota i faktycznie wg niej warto iść przez życie.

 

I tego się trzymajmy ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś weż mnie na nauki :) :) :)

 

:D

 

Lekcja nr 1:

 

Nigdy siedzenie w domu (książka na kolanach, mruczący kot z jednej strony, jabłko w dłoni, ogień w kominku, pies grzejący stopy) nie jest tak przyjemne jak podczas jesiennej szarugi. Żadnych wyrzutów sumienia, że pogoda piękna, a ja w domu siedzę, że w ogródku trzeba coś zrobić, dziecka wyspacerować itp. Nawet lenistwo można usprawiedliwić wtedy wpływem deszczu. (Inna sprawa, że to mnie czeka w bliżej nieokreślonej przyszłości.)

I nawet, kiedy tego akurat nie mam, kiedy muszę gdzieś iść, wyobrażam sobie, jak by to było przyjemnie i widzę sens istnienia takiej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. :D Profesor Miodek skrzywiłby się z dezaprobatą.

I jeszcze.

Jechałam dzisiaj szosą do miasta powiatowego. Drzewa wzdłuż drogi stały w zieleni, żółci ognistej, czerwieni, brązach, pomarańczu i kolorze ognia... No po prostu przecudny widok. Ten szkarłat i wściekła żółć na tle ciemnej jeszcze zieleni lasu... Cudnie!

Aż się chce na spacer iść i wrzosów, gałązek głogu i berberysu z czerwonymi owocami nazbierać, dołożyć kiści jarzębiny i kilka liści kolorowych i zabrać na stół postawić...

A potem siąść przy kominku i podziwiać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. :D Profesor Miodek skrzywiłby się z dezaprobatą.

I jeszcze.

Jechałam dzisiaj szosą do miasta powiatowego. Drzewa wzdłuż drogi stały w zieleni, żółci ognistej, czerwieni, brązach, pomarańczu i kolorze ognia... No po prostu przecudny widok. Ten szkarłat i wściekła żółć na tle ciemnej jeszcze zieleni lasu... Cudnie!

Aż się chce na spacer iść i wrzosów, gałązek głogu i berberysu z czerwonymi owocami nazbierać, dołożyć kiści jarzębiny i kilka liści kolorowych i zabrać na stół postawić...

A potem siąść przy kominku i podziwiać. :D

 

wow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...