Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ło matko, ale się rozmarzyłam.... A jak sobie przypomnę buzujący ogień w kominku u Agdusiów a później u Depsiów i koty śpiące twardym bykiem tuż obok, to mnie taka nostalgia ogarnia, że eeeechchchchch......

 

 

No i po nostalgii, co oni do cholery dzisiaj z tymi wyskakującymi reklamami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ nie ma za co :)

Uważaj to bo sie tak robi podczas skrótu klawiaturowego - ale zabij nie pamiętam jakiego.Wiem , że to gdzieś pod lewą ręką chyba Ctrl i Shift... czy coś. Ja sobie notorycznie przestawiam jak za szybko piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitubaga, witaj, witaj. Prawda, że jest co podziwiać :D Ta nasza Depsia to oprócz szycia i słoiczków ma jeszcze dusze poetycką :D

 

Słuchajcie, zapomniałam, Księżniczka już boks zmieniła!!!! Zapomniałam aparatu :oops: , od razu mówię, jutro cyknę ten pałac!!! A co się nowy opiekun namęczył, że jej wysokośc tam wprowadzić... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa cho...ra, żebym to ja wiedziała

1. kuchnia jest od północy ale dość jasna

2. jadalnia - ciemne meble tzn. stół i krzesła- marzy mi się jakaś witrynka

3. fronty???? ratunku ja taka niezdecydowana jezdem (ciemne?- lubię takie troche wpadające w czerwień) :oops: :oops:

a tak wogóle Brazunia SPAĆ bo będę miała wyrzuty sumienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An-Budku, spokojnie, bez wyrzutów, bo Ci to jeszcze zostanie :wink:

Jadalnię masz razem, to nie mogą być zbytnio kontrastowe, te wpadające w czerwień powinny pasować. Spróbuję znaleźć w bibliotece proste i nieskomplikowane, ja przynajmniej takie lubię najbardziej. A może wolisz jakieś bardziej ozdobne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...