Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

no pewnie, że się uśmiechają :D

Nitu - nie widziałaś jak mój Misiek to robi :D On w ogóle bardzo uśmiechnięty zawsze chodzi :D

 

a tu taka poglądowa fotka:

 

http://i236.photobucket.com/albums/ff4/Maluszek_album/Hero.jpg

 

 

 

a tak.....

 

 

Miśka poznałam osobiście...i ten piesio nie dość, że jak widać się ślicznie uśmiecha to jeszcze gada.... tak, tak gada. Maluszek Wam to potwierdzi :wink: no i to straszny pieszczoch, ale to straszny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Misiek

ajlowju :p

przekażę mu Kochana :D

 

no pewnie, że się uśmiechają :D

Nitu - nie widziałaś jak mój Misiek to robi :D On w ogóle bardzo uśmiechnięty zawsze chodzi :D

 

a tak.....

 

Miśka poznałam osobiście...i ten piesio nie dość, że jak widać się ślicznie uśmiecha to jeszcze gada.... tak, tak gada. Maluszek Wam to potwierdzi :wink: no i to straszny pieszczoch, ale to straszny. :lol:

a no gada :lol: straszliwa gaduła z niego jest i namolny pieszczoch :D

i uśmiecha się kiedy tylko może :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmisia, cieszę się, że w końcu mogłaś obejrzeć :D No mówię Tobie, po tej całej rundzie to mi się córcia ze szczęścia rozpłakała ... Brazylka nie :wink: Ale nie wiem, czy zauważyłaś, jak się Brazylka ścigać zaczęła przy drugim okrążeniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry dzionek!

Widzieliśmy (a może już pisałam? :roll: ). Ja Cię nie chce martwić, ale Ty już zacznij oszczędzać na sportowego kunia dla córci!

 

Postuluję, żebyś gdzieś jakoś pokazała te swoje dokonania wnętrzarskie. Niektóre ludzie nie mają czasu szukać po wewątkach, a z ciekawości ich skręca to w prawo, to w lewo...

 

Muszę spróbować Emisi strzelić taki uśmiechnięty portret. Tylko że kiedy się uśmiecha, to najczęściej jest w jakimś szaleńczym ruchu, a kiedy siedzi spokojnie, to stara się wyglądac żałośnie, żeby wyłudzić głaska albo cóś konkretnego. Za to koty się uśmiechają. Chociaż ostatnio Miśce uśmiech zniknął na chwilę, kiedy spadła z poręczy schodów na dół (sądząc z odgłosów, nie spadła na cztery łapy :roll: ). A już co najmniej raz widziałam jak się ledwie wyratowała po skoku na poręcz, zawracając jakoś i spadając na podłogę na górze! Może teraz się nauczyła, że nie wolno wskakiwać w pełnym pędzie na śliską poręcz? Z dachu spadła tylko raz... Za to Carmen nie uczy się na cudzych błędach, bo zaliczyła lot z dachu kilka miesięcy później niż Miśka. Może ma krótką pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, dobrze, że się odezwałaś!! Zaczęłam się już denerwować, że zbzzzzykowałaś doszczętnie :wink:

 

Te moje wnętrzarskie dokonania to zaktualizowane są w linku "pomysły na wnętrza". Jest tam też łazienka czarno-czerwona .... no świetna jest!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

piękniste psy macie normalnie aż się chce tulić i głaskać :D ja na swojego psiaka muszę jeszcze poczekać :(

 

dompodsosnami dandi się martwi bo Mu nie miał kto cały dzień dokuczać - On się nie przyzna ale bardzo to lubi :wink: :D i miałaś rację oprócz roboty od groma miałam taki parszywy dzień że normalnie tylko się uchalć żeby nie pamiętać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...