Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cze :lol: Braza z Tobą i tak jest dobrze skoro piszesz:

Ja to głupia jestem jak but!!!

Ja to jestem głupia jak para starych kaloszy i jakoś żyję :lol: Ja tam zawsze wierzę że, nie dziś to jutro, nie teraz to kiedyś i jakoś się sprawdza. To nawet dobrze, ze teraz nic z tego nie wyszło, ludziska kredytów sie na górce nabiorą, napompowanych cen s nałykają, a Ty spokojnie to wszystko przeczekasz, zobaczysz każdy rok to nowe realia finansowe, Ty sie nie dołuj , bo kto mi paczki będzie słał na adres jak obiecałaś. Twoje tereny pewnie są trudne inwestycyjnie i dlatego tak masz, pomyśl sobie , ze u nas miałabyś ze 100 siedlisk do wyboru do koloru nawet przy samym szlaku konnym i hektary popasu czy jak to sie mówi, mogłabyś mieć, ale nie chcesz , bo czekasz na to właściwe i już sprawa inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Brazuniu wpadłem Cię trochę pocieszyć. Nie załamuj sie bo "co nas nie zabije to nas wzmocni"!!!!. Z taką rkipą jak tu nasz to nie może się nie udać!!! Jescze wiele będzie okazji o wiele lepszych. Ja kiedyś chciałem kupić mieszkanie w mieście i w ostatnim momencie się wycofałem. Nie masz pojecia jak była nam źle i jacy bylismy rozżaleni że nie będziemy mieli swojego kąta. Po jakimś czasie jak zamieszkaliśmy we własnym domu to dziękowaliśmy niebiosom że nie mieskamy w tamtym mieszkanku z mieście. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!! Będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, no jak to nie wiesz gdzie jest u nas , no na Dzikim Wschodzie jest ta kraina :lol: . Tam gdzie rozpościera sie piękno nadburzańskich stron i gdzie przebiega poleski szlak konny, a realnie nazywając ten teren to na pytanie dzieci: "M'ama gdzie Ty, mama odpowiada: " tut", no pogranicze jakby nie było. Ja tam nie wiem Braza gdzie Ty masz problem , doczytałam , masz super sytuacje, jeden bank się zgadza czyli jest bardzo dobrze, to że miał być staw, no weź przestań ,staw sobie wykopiesz w trzy dni taki jak będziesz chciała i tam gdzie będziesz chciała, wielki mi wabik, ze tam jest pięknie, tez mi nowina Polska to piękny kraj i takich pięknych miejsc jest bez liku, w mojej ocenie masz ekstra sytuację wyjściową to , że długo szukasz , to tez akurat bardzo korzystnie wpływa na wybór, co nagle to po diable, poznasz rynek, sama sie sprecyzujesz, przemyślisz, ochłoniesz w biznesie pospiech nie jest wskazany, fakt trzeba kuć żelazo póki gorące, ale nie tak aby sie poparzyć. Ja na Twoim miejscu świętowałbym dzisiaj to, że jeden bank sie zgadza i szukała spokojnie dalej, bo bank nie zgadza sie na pierwszy lepszy pomysł ,czyli Twój pomysł jest super jeśli oni są na tak. Weź podkowę i połóż pod łóżkiem tak do ściany, aby szczęście przyszło i nie uciekło, podkowa musi być zamknięta, to działa daję moją gwarancję. Jakbyś nie pisała o swojej podłamce, to bym była skłonna gratulacje składać, że wszystko tak dobrze idzie. Teraz zaczyna się jesień , dobry okres na szuka nie nieruchomości, wszystko widać jak na dłoni, przyroda jest po Twojej stronie, nie omami Cię zapach traw i zieleń liści a to straszny ogłupiacz. Stan budynków tez lepiej widać, czy dach przecieka i jak bardzo, czy jest wilgoć, może jeszcze trochę tynki przez zimę poodpadają i będzie super, to wszystko ciągnie cenę w dół. Podstaw ludzi takich jęczących, jak ja , sprzedający posłucha , będzie miał świadomość, że to nie jest ósmy cud świata i nie musi zwalić Cię na kolana, puść jakieś plotki, ze podobno w tym terenie coś tam cos tam, nie patrz poważnie na pośredników, to zdziercy i handlarze marzeniami, Ty jesteś babeczka co ma duży pieniądz do wydania, wie czego chce i znajdzie to wcześnie czy później, taka żelazna biznesowa dama. Takie sprawy to najlepiej załatwiać w upatrzonej gminie, i nie mów, ze u Was jest inaczej , bo u nas ludzie z dużych miast tez tak robią. Idziesz do kogo trzeba i tak niby się dopytujesz o zasoby gminy, wiesz o co chodzi, tak przy okazji pytasz czy ktoś nie mógłby Ci pomóc i może wie to i tamto, wszędzie są tacy co pomagają. Są przetargi gminne i takie tam, może czasem cos wydrzeć z AR , to działa w całej Polsce . Ja w bardzo durnowaty sposób kupiłam działkę z żółwiami właśnie. No możliwości jest bez liku, z sołtysem trzeba gadać i z okolicznymi ludźmi, oni wiedzą najlepiej co, gdzie kiedy. No możliwości jest bardzo wiele, to Twoje strony i wiesz najlepiej co i jak. Dobra więcej już nie będę zamęczała. Nie podpalaj sie na wszystko co zobaczysz, to normalne, że najpierw jest etap burzy mózgów, tak to powinno chyba wyglądać, ale ja się podpalam i racjonalnie nie myślę, piszę tylko co zawsze słyszę od Starego przy takich okazjach. Szczerze to powiem, ze ja to Tobie zazdroszczę, bo uwielbiam takie emocje . Pomyśl o tych co sie juz wybudowali, jak oni maja słabo, to wszystko juz za nimi co jest przed Tobą . Ja w naszym obecnym domu to nie mam zamiaru sie zestarzeć, wybudujemy drugi to pewnie, nie ma domów na całe życie, miedzy szczęściem, a domem nie ma bliższej korelacji, ja tak samo szczęśliwa byłam wcześniej, a płytki do łazienki wybierałam 5 minut, do tego Stary jeszcze we wszystkim namieszał i jakoś szło. Szczęście to stan umysłu, a nie jakieś tam lepsze czy gorsze mury, po co sie zadręczać takimi pierdołami. Wszystko w życiu jest po coś, po co sama sie przekonasz a i jeszcze w moim słowniku nie ma takich zwrotów jak : nie da się, to jest niewykonalne, to jest niemożliwe, zawsze, nigdy. Dobra już więcej nie wypisuje, ale musiałam ta napisać jak Ty zamiast świętować to podłamki łapiesz :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokka!!!!! Ty jesteś Cud Dziewczyna!!!! Normalnie cię love!!!!!

Podłamka minęła, melduję posłusznie!!! Zaczynam szukać dalej!!!!

 

... na marginesie dodam, że ten wschód mi nie bardzo leży ze względu na bliskośc teściowej ... :-? ale ten szlak konny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, nic to, co Cie nia zabije to tylko Cie wzmocni, sorry za taki banał, ale jestem pewna, że znajdziecie coś ciekawszego..ja tam wierzę, że "czemuś" tak to życie otwiera nowe rozwiazania.. nie dawaj się, trzymaj styl, rzuć sie w wir nowych poszukiwań:

 

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/sprzedam_stajnie_dla_koni_z_mozliwoscia_zamieszkania_z_ziemi_165692_9547.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gospodarstwo_rolne_blisko_kolobrzegu_6414_9547.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gospodarstwo_rolne_30_ha_163298_9547.html

 

3mam kciuki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu kochana - moge tak tylko od serca napisac - to nie bylo To, a TWOJE MIEJSCE spokojnie na Ciebie czeka.

Poza tym chcialam sie podpisac 20-stoma palcyma pod tym co napisala mokka, bo ma 200 % racji.

Bo jestes farciara - kredyt masz, rozeznanie ogromne, wiesz czego szukasz wiec to tylko kwestia czasu, zeby zaczac tracic zdrowie na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, nic to, co Cie nia zabije to tylko Cie wzmocni, sorry za taki banał, ale jestem pewna, że znajdziecie coś ciekawszego..ja tam wierzę, że "czemuś" tak to życie otwiera nowe rozwiazania.. nie dawaj się, trzymaj styl, rzuć sie w wir nowych poszukiwań:

 

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/sprzedam_stajnie_dla_koni_z_mozliwoscia_zamieszkania_z_ziemi_165692_9547.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gospodarstwo_rolne_blisko_kolobrzegu_6414_9547.html

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/gospodarstwo_rolne_30_ha_163298_9547.html

 

3mam kciuki, pozdrawiam

No to Braza musi być naprawdę mocna :wink: 8)

I dobrze, bo kiedyś muszę się do Niej na konie wybrać, więc niech szybko organizuje jakieś szedliszcze :wink:

Powodzenia w poszukiwaniach i trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, tasz Ty kobieto WIESZ, że przy tylu i TAKICH kibicach, to nie masz najmniejszych szans na żadne załamywanie białych rączek! Takoż nie trać czasu i energii na pierdoły, tylko szukaj dalej!!!

To miejsce było piękne i dawalo mozliwości, ale miało też wady i dobrze o tym wiesz. Zauroczyło mnie tak samo jak Ciebie, ale o wadach też mówiłam. Wybór należy do Ciebie, wybrałaś je, ale ktoś tam w górze Cię strzegł. Uznał, że wady są zbyt istotne, żeby pozwolić Ci się w to wpakować.

Mają rację Ci, którzy tu piszą, że gdzieś czeka inne miejsce, lepsze, z lasem pod nosem, może nie tak piękne i skończone, ale za to dające więcej możliwości urządzenia go po swojemu.

Kiedyś, dawno temu, zamierzaliśmy kupić gotowy dom. Szybko okazało się, że to niemożliwe, bo nikt nie urządził domu po naszemu. Potem chcieliśmy kupic dom w stanie surowym, ale i takiego nikt nie wybudował dla nas. Nasz musieliśmy sami zaprojektować i urządzić po naszemu.

nic to, że to najlepsze z najlepszych siedlisko nie będzie tak pięknie urządzone, umeblowane, obsadzone ogrodowymi roślinkami. Ty je sobie urządzisz i obsdzisz po swojemu. I wtedy będzie Twoje!

I pamiętaj - las musi być pod nosem! I jakiś transport!

Acha, kiedy znajdziesz się w TYM miejscu zobaczysz w oknie sąsiedniego domu (choćby stał daleko) życzliwie uśmiechniętą twarz! Bo sąsiedzi w Twoim wypadku też są ważni. No ni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...