Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Rany boskie, jak to fajnie że jesteście!!!!!! Koniec załamywania białych :o rączek (ło matko, w życiu bym nie przypuszczała, że ja mam choć jedną część taką arystokratyczną :roll: :wink: ). Szukam Kochani!!!

 

Piąteczko, ta stajnia mnie zaintrygowała, jutro zadzwonię, dzięki za linki :D :D

 

Depsia, tamto aktualne, będe się zastanawiać, jak tam dojechać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale fajnie, że tu jesteście! Przerzucam zdjęcia do Saturna. Zawzięłam się, że to dzisiaj zrobię, a zdjęć duuużo! Łażę po forum i nie mam do kogo gęby otworzyć.

ze mną nie pogadasz :oops: siedzę na rupieciu, net od Depesi przy nim to błyskawica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o tym z życzliwym sąsiadem proponującym współpracę. Jakoś od początku mi to zabrzmiało!

 

 

Nooooo .... jutro zadzwonię i umówię się na spotkanie. Może w sobotę .... Jakoś tam dojadę, w mordę ....

 

 

Małgoś, masz rację ... kiedyś będę się tarzać ze śmiechu...

 

Pójdę spać, bo już mi się oczy zamykają.

Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia - uwierz, że w końcu znajdziesz to swoje wymarzone miejsce na ziemi, zobaczysz :D i zrobisz z niego cudeńko :D Chociaż z drugiej strony Ty się lepiej zastanów czy warto bo jak będziemy Cię tam wszyscy nawiedzać :D to będziesz miała tego miejsca po wyżej uszu :wink: :lol:

 

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazunia to każdego w siodło wsadzi na dłuższy czas i będzie mieć świety spokój :wink: :D jak sobie przypomnimy ten ból tyłka na drugi dzień to się człek 3 razy zastanowi czy Brazunię znów odwiedzić tak że trochę sobie odpocznie przed następnymi odwiedzinami :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Kochani, poradzę sobie z Wami wszystkimi :D :D Ja to już nawet Trzech Muszkieterów mam czekających na swoja kolej w siodle... :wink: I jeśli myślicie, że tak po prostu będziecie z tyłkami TYLKO na tarasie siedzieć, to błąd!!!!!! Do roboty Was zagonię - konie swoje prawa mają!!!!!!!!! :D

 

Dzień dobry cześć i czołęm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...