Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Maluszku

na takich też sa sposoby.

Zrób to oficjalnie - wyślij mu list polecony za zwrotką i napisz że w związku z niewywiązaniem się z umowy żądasz zwrotu wpłaconej zaliczki podaj numer konta i napisz ile mu dajesz dni zaznaczając że jeśli nie wpłaci oddasz sprawę do sądu.

 

JA tez mam takich delikwentow - niczego sie nie boja nawet sadu - juz nie wiem co robic!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem ci szczerze ze mialam taka propozycje - ale boje sie troche konsekwencji i nie wchodze w to ale naprawde przydaloby sie dla samego postraszenia!!!!!!!!!!!!

 

dopóki nietykalność cielesna nie zostanie naruszona to nie jest źle :wink: :D ale zawsze sama możesz poinformmować dłużnika, że sprzedasz ten dług firmie windykacyjnej i oni nie będą tacy mili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co u nas nawet nie chodzi o dlug ale ekipa przyszla i zamontowala nam rewizje do rolet na klej typu "super glu" i teraz przy probie icg wyciagniecia w miejscu klejenia rewizje popekly albo sa nadpekniete - i pan powiedzial ze oni tego nie wymienia - moga za oplata!!!!!!!! i co znim zrobic - postraszyc, dac spokoj - sama jeszcze nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu, jutro nie pojadę z prostej przyczyny ... karla ma urodzinki, zupełnie mi z głowy wyleciało, że to już 18-ty!!!! Ale spoko, dotrę. Zaraz będę dzwonić do banku, bo podobno bank takie deczyje o przydzieleniu kredytu może przetrzymać aż do trzech miesięcy ... wiecie coś o tym???

 

Wybieram się też pod Stargard Szcz. ale to wszystko raczej w przyszłym tygodniu.

 

Mhk - Ty po prostu poproś paru przystojnych, dużych Panów po psychologii z zaprzyjaźnionego państwa za wschodnią granicą, oni mają niespotykany urok osobisty i wielu ludzi temu urokowi ulega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku

na takich też sa sposoby.

Zrób to oficjalnie - wyślij mu list polecony za zwrotką i napisz że w związku z niewywiązaniem się z umowy żądasz zwrotu wpłaconej zaliczki podaj numer konta i napisz ile mu dajesz dni zaznaczając że jeśli nie wpłaci oddasz sprawę do sądu.

 

JA tez mam takich delikwentow - niczego sie nie boja nawet sadu - juz nie wiem co robic!!!!

 

 

nastukałam się jak głupia i mi skasowało :evil:

 

 

a więc w skrócie - otóż Maluszku schemat działania jest taki

 

piszesz panu pismo, że z powodu nie wywiązania się z terminu odstępujesz od umowy i żądasz zwrotu kasy. Najlepiej by to zrobiła w Twoim imieniu kancelaria adwokacka - bo oni wiedzą jak takie rzeczy pisać, a to zawsze zmiękcza.

Pan nic.

Idziesz do sądu po swoje. Dostajesz tytuł egzekucyjny (ważny 10 lat), a pan nakaz zapłaty, ale pan nic.

 

Więc idziesz do komornika i ten

 

jeśli pan ma działalność gosp. - siada mu na dochody/zyski - tego nie wiem.

jeśli pan jest spółka - siada mu na majątek obrotowy, czyli np licytuje samochód. Jeśli to jest spółka jawna tym lepiej - bo wtedy się ręczy równiez majątkeim osobistym - tak jest u mnie.

jeśli pan nie ma majątku obrotowego nadającego się do licytacji - komornik wpuszcza syndyka, a ten ogłasza upadłość - i wtedy licytuje wsio co się da lub siada na jego przyszłe należności.

 

 

I jeszcze jedno - u nas adwokat powiedział, że jak panowie nie zechcą płacić, to z nakazem zapłaty pójdziemy bezpośrednio do kolejnych klientów kupujących bliżniaka, by kasę dali nam - nie depesiom. I cały cyrk polega na tym, że mi tak wolno, a im nie wolno odmówić - bo popełniają przestępstwo

:o

 

takie oczy zrobiłam, ale tak jest.

 

Więc jakby co, to Ty tez być może będziesz mogła uderzyć do jego następnych klientów.

 

Numer pana adwokata - zawsze dostępny ino powiedz kiedy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, poczytałam troszkę i wiem już co słychać.

U nas dziś był całkiem niezły dzień, ale wczoraj plucha przeokropna.

Brazuś, trzymam mocno za te wszystkie sprawy, za które trzymać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...