Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dotarłam w końcu do tego słynnego dziennika :oops:

 

Czytałam wczoraj późnym wieczorkiem, i oczy coraz bardziej otwierały mi się ze zdumienia - się masz z tym, dziewczyno! :roll: Ale wiesz, to miejsce które znajdziesz będzie wyjątkowe, i tobie przeznaczone - gdzieś tam czeka na ciebie i stąd te przeciwności. Po to , żebyś właśnie tam tam trafiła.

 

Jak robiłam przygotowania do swojego ślubu, to wszystko stawało na mojej (naszej) drodze - od proboszcza w mojej parafii,który prawie mnie wyklął (mąz jest innego wyznania, anglikańskiego), poprzez niespodziewane zwroty akcji (np. okazało się, że mój mąz nie był ochrzczony, mimo że - teoretycznie - miał rodziców chrzestnych :o ) O tych mniej szokujących już nie będę wspominać. W każdym razie rok się tak bujaliśmy. Wtedy właśnie - jak byłam u kresu wytrzymałości, moja ciotka tak mi powiedziała - że albo rozwiedziemy sie następnego dnia :wink: albo bedziemy super szczęśliwi ze sobą. I faktycznie, jesteśmy bardzo dobrym małżeństwem, i teraz właśnie się śmieję, jak wspominam te przejścia.

 

Mocno trzymam kciuki!!! I będę podglądać, jeśli można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominikams, witam serdecznie i mam nadzieję, że już zostaniesz :D :D Mam nadzieję, że ta droga krzyżowa to właśnie dlatego, że to jedno jedyne miejsce czeka i nie chyce, żebyśmy je przegapili!!!

 

Wusia, ja to się na pewno nie rozmyślę, mleka sama zakwaszę (wystarczy, że spojrzę na nie jak będę miała jeden ze swoich słynnych paskudnych dni :-? ) ale ciekawam, czy te pracusie obecne też tak ochoczo do roboty będą się rwały jak juz ta robota będzie :roll: :wink:

 

 

Cześć wieczorne i czołem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

oj Brazunia to się w końcu przez nas rozmyśli i z siedliska zrezygnuje bo normalnie jedna chce grabie drewniane druga druciane że o kwaśnym mleku nie wspomnę normalnie wymagania to mamy zdecydowanie wybujałe :D :wink:

 

Eeee, Ona twarda jest, co to dla Niej. :D

A co do robotności - u siebie napiszem. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...