Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszędzie śpią. :-?

WSTAWAĆ!!!!! :D

DOSYĆ TEGO SPANIA!!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

nie, nie wszyscy.... bo nie każde piwo to.... :lol: :lol: :lol: tak mi sie skojarzyło...

 

dzien dobry.... u nas słoneczko , piękne złociste, jeszcze gdzieniegdzie mgła, ale będzie śliczny dzień.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku

na takich też sa sposoby.

Zrób to oficjalnie - wyślij mu list polecony za zwrotką i napisz że w związku z niewywiązaniem się z umowy żądasz zwrotu wpłaconej zaliczki podaj numer konta i napisz ile mu dajesz dni zaznaczając że jeśli nie wpłaci oddasz sprawę do sądu.

 

JA tez mam takich delikwentow - niczego sie nie boja nawet sadu - juz nie wiem co robic!!!!

 

 

nastukałam się jak głupia i mi skasowało :evil:

 

 

a więc w skrócie - otóż Maluszku schemat działania jest taki

 

piszesz panu pismo, że z powodu nie wywiązania się z terminu odstępujesz od umowy i żądasz zwrotu kasy. Najlepiej by to zrobiła w Twoim imieniu kancelaria adwokacka - bo oni wiedzą jak takie rzeczy pisać, a to zawsze zmiękcza.

Pan nic.

Idziesz do sądu po swoje. Dostajesz tytuł egzekucyjny (ważny 10 lat), a pan nakaz zapłaty, ale pan nic.

 

Więc idziesz do komornika i ten

 

jeśli pan ma działalność gosp. - siada mu na dochody/zyski - tego nie wiem.

jeśli pan jest spółka - siada mu na majątek obrotowy, czyli np licytuje samochód. Jeśli to jest spółka jawna tym lepiej - bo wtedy się ręczy równiez majątkeim osobistym - tak jest u mnie.

jeśli pan nie ma majątku obrotowego nadającego się do licytacji - komornik wpuszcza syndyka, a ten ogłasza upadłość - i wtedy licytuje wsio co się da lub siada na jego przyszłe należności.

 

 

I jeszcze jedno - u nas adwokat powiedział, że jak panowie nie zechcą płacić, to z nakazem zapłaty pójdziemy bezpośrednio do kolejnych klientów kupujących bliżniaka, by kasę dali nam - nie depesiom. I cały cyrk polega na tym, że mi tak wolno, a im nie wolno odmówić - bo popełniają przestępstwo

:o

 

takie oczy zrobiłam, ale tak jest.

 

Więc jakby co, to Ty tez być może będziesz mogła uderzyć do jego następnych klientów.

 

Numer pana adwokata - zawsze dostępny ino powiedz kiedy. :wink:

efilo, nitu - z tym to muszę jeszcze troszkę poczekać bo termin końca pracy jest ważny czyli do 15 listopada.

W piątek mój małż do niego dzwonił, że jak nie przyjdzie do środy to chcemy zwrot pieniędzy. Powiedział, że oddzwoni i do tej pory tego nie zrobił :evil: Na razie ustaliliśmy, że po prostu czekamy a potem puścimy go z torbami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...