Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamietam jak Agduś kiedyś robiła streszczenia komentarzy u Brazy.

To były prawdziwe arcydzieła

Pamietacie??

 

Nie pamiętam :-? :(

 

W sumie to było dawno

Może Cię jescze tu nie było :roll:

 

Jest to wielce prawdopodobne Rom, bo Agduś, Braza, TY jesteście jakieś 3-4 lata przynajmniej a ja tak rok z kawałeczkiem. No i nie bywam, nie czytuję i nie pisuję ( niestety ) aż tak często jak Wy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak Agduś kiedyś robiła streszczenia komentarzy u Brazy.

To były prawdziwe arcydzieła

Pamietacie??

 

Nie pamiętam :-? :(

 

W sumie to było dawno

Może Cię jescze tu nie było :roll:

 

Jest to wielce prawdopodobne Rom, bo Agduś, Braza, TY jesteście jakieś 3-4 lata przynajmniej a ja tak rok z kawałeczkiem. No i nie bywam, nie czytuję i nie pisuję ( niestety ) aż tak często jak Wy :roll: :wink:

 

ja bardzo opuściłem w stosunku do tego co pisałem kiedyś

a jak mi się rodzinka powiekszy to wogóle już będzie mi cięzko coś pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem od ubiegłęgo roku, a Agduś streszczenia robiła w tym roku, nie tak dawno :D

 

Szczerze mówiąc Agduś, to mi brakuje z lekka tych streszczeń ...

 

A wracając do tematu .. psuka sama zeżre, ale faktycznie za stado nie da rady robić, to ja się porozglądam za jakowymyś wilkami!! Ale to złoto to może być nie do przebicia, chyba trzeba będzie jakiś erzac zastosować ... pomyślimy!!!

 

Mokka, to Ty będziesz za białą czy czarną zmorę robiła, bo jakoś nam umknął ten szczegół :roll: Aaaa .... jeszcze śnieg zią by się przydał ... jakieś pomysły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odskakując na chwilę od tego pasjonującego tematu: Forum działa mi na nerwy!!!! Z prędkością działania mógłby stanąć w szranki ze ślimakiem, ale wątpię czy by poradził :evil: Sprawdziłąm na dwóch przeglądarkach i jest tak samo, to juz normalnie przegięcie!!!!

 

 

Redakcjo Droga, zróbcie coś z tym!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odskakując na chwilę od tego pasjonującego tematu: Forum działa mi na nerwy!!!! Z prędkością działania mógłby stanąć w szranki ze ślimakiem, ale wątpię czy by poradził :evil: Sprawdziłąm na dwóch przeglądarkach i jest tak samo, to juz normalnie przegięcie!!!!

 

 

Redakcjo Droga, zróbcie coś z tym!!!!!!

 

ale dzisiaj jako tako chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokka, to Ty będziesz za białą czy czarną zmorę robiła, bo jakoś nam umknął ten szczegół

Od szczegółów to jest Agduś , ona przelicza ile trzeba wilków do zjedzenia konia, ja ten pomysł poddaję pod burzę mózgów, jakby to wyglądało gdyby rodzona sucz Brazy na klaczkę w lesie napadała, to musi być jakiś inny kontekst, jestem za wprowadzeniem Czerwonego Kapturka, klaczkę sie ocali, a sucz zagra swoją rolę doskonale. Trzeba jeszcze zwracać baczną uwagę na detale, jak wypadniemy z epoki to nie będzie dobrze. Te młoteczki się przeskoczy, zakropimy towarzystwo frontline i problem będzie z głowy dosłownie . W sumie w czasach ptasiej grypy to lepiej odejść od drobiu i może po parku będą ganiały hyyyy czy ja wiem może króliki? Babola jeszcze walnęłam, nie dorożka tylko bryczka, a najlepiej kareta to ma być . Ja będę za czarną zmorę robiła, za białą to już raz robiłam i Stary się tym sposobem do familii załapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za Czerwonego Kapturka rodzona latorośł może robić, a jak dodamy jeszcze dziewczynki Agduś to będzie niezła ilość tych kapturków ... no cóż, Agduś sucz ma piękną i ooooogroooomną to wystarczy za jakie 2 sztuki wilków!!! No to jeden kłopot z głowy!!!

A Ty się nie boisz, że skoro jeden na białą się załapał to ilu chętnych na czarną będzie... :roll:

 

Skąd wziąć króliki, jak rany!!!! Chyba Agdusi i Depsi kotom uszy doprawimy, będzie prawie, prawie ... w ciemnościach ludziska i tak nie poznają... (gorzej, jak psie krwie na drzewa prysną przed "wilkami" :roll: :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam to mojej Nefci, ale miauknęła oburzona (chyba te psiekrwie ją zabolały) i poszła do swojego koszyka. :o

 

Mokka, jestem pełna uznania, a monitor to mi sie teraz do czyszczenia przez tę białą zmorę nadaje, co to Twój Stary się załapał. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za Czerwonego Kapturka rodzona latorośł może robić, a jak dodamy jeszcze dziewczynki Agduś to będzie niezła ilość tych kapturków ... no cóż, Agduś sucz ma piękną i ooooogroooomną to wystarczy za jakie 2 sztuki wilków!!! No to jeden kłopot z głowy!!!

A Ty się nie boisz, że skoro jeden na białą się załapał to ilu chętnych na czarną będzie... :roll:

 

Skąd wziąć króliki, jak rany!!!! Chyba Agdusi i Depsi kotom uszy doprawimy, będzie prawie, prawie ... w ciemnościach ludziska i tak nie poznają... (gorzej, jak psie krwie na drzewa prysną przed "wilkami" :roll: :-? )

no jednego królika to przcież znamy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...