Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Od szczegółów to jest Agduś , ona przelicza ile trzeba wilków do zjedzenia konia, ja ten pomysł poddaję pod burzę mózgów, jakby to wyglądało gdyby rodzona sucz Brazy na klaczkę w lesie napadała, to musi być jakiś inny kontekst, jestem za wprowadzeniem Czerwonego Kapturka, klaczkę sie ocali, a sucz zagra swoją rolę doskonale. Trzeba jeszcze zwracać baczną uwagę na detale, jak wypadniemy z epoki to nie będzie dobrze. Te młoteczki się przeskoczy, zakropimy towarzystwo frontline i problem będzie z głowy dosłownie . W sumie w czasach ptasiej grypy to lepiej odejść od drobiu i może po parku będą ganiały hyyyy czy ja wiem może króliki? Babola jeszcze walnęłam, nie dorożka tylko bryczka, a najlepiej kareta to ma być . Ja będę za czarną zmorę robiła, za białą to już raz robiłam i Stary się tym sposobem do familii załapał.

Oooo, wypraszam sobie!!! Ja nie sugerowałam, że psucz ma zjadać konia!!! Ona ma zjadać uczestnika imprezy integracyjnej wytypowanego przez ogół na ofiarę. Taka psychodrama z dużym efektem. Konie ma tylko straszyć, żeby gnały spłoszone (to element humanitarny - jak delikwent łupnie zdrowo w ziemię, to może nawet nie zauważy, że jest zjadany).

Za białą damę robiłam kiedyś, więc mam wprawę. Odziana w prześcieradło biegałam po dachu ośrodka wczasowego i wyłam nieludzkim głosem. Jakby co, mogę powtórzyć. Tylko o łańcuchy proszę zadbać dla większego efektu.

Jakby co, to moją sucz można przemalować, bo ma mało wilcze kolory.

Z kotami gorzej - kicać nie potrafią. W dodatku myszy znoszą i nadgryzione pokotem układają pod drzwiami. No chyba, że wmówimy komuś istnienie rasy królików mięsożernych, nadrzewnych i niekicających.

A może by po parku po prostu lamy puścić? Większe są, rozdeptać trudno i atrakcyjniejsze od królików...

Albo węże boa? Albo strusie? Ewentualnie boa ze strusia. Albo boa ze strusiem w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

normalnie dziewczyny jesteście genialne po...łam się ze śmiechu :wink: no po prostu boskie zgłaszam wniosek cobyście codzienie takie cóś produkowały z rana żeby człowiek na dzień dobry poryczał się ze śmiechu i miał dobry dzień

nie mogę zmarchy mam ze śmiechu jak kanion Colordado :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeee, pewnie, że psucz konia zjadac nie będzie!!!!! Ona nawet boi się do niego podejść, wypróbowane!!!

Mamy dwie zmory - białą i czarną, łańcuchy załatwię, nie ma sprawy, tylko żebyście brzękały nimi zdrowo, bo efekt ma być piorunujący. Co do koto-królików to już sama nie wiem.... może jednak jakowegoś gada lepiej puścić, ale jak będzie dusiciel albo jadowity, to co wilki będą zjadać???? Gad oślizgły na pewno pierwszy delikwenta dopadnie :roll: Nad tym aspektem trzeba się zastanowić poważnie!!!

 

Wusia, Ty nie sikaj ze śmiechu, tylko pomyśl o jakowyś atrakcjach jeszcze!!!!

 

Depsia, An=Budkowa, a co Wy takie strachliwe niewiniątka :o Całą noc macie to pomyślcie nad dalszymi atrakcjami, gość swoje prawa ma!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego powinien być napad na kulig, żeby goście się nie nudzili. Ja mogę być jakimś hersztem, jak założę opaskę na oko i hak na rękę to będzie ze mnie galanty zbój. Jak się ich napadnie i trochę poszturcha, to będą mieli taką grę strategiczną, jak doopę ocalić. Po posiadłości to muszą jakieś konkretne wilczyska ganiać, Emi i Katma to może być za mało, chyba, że Mokka Świnkę przywiezie, to fajne zadymy będą.

Możemy też jakąś blokadę zrobić, transparenty, brak przejazdu i takie tam, jak nic dalibyśmy radę. To może być dla gości nauka negocjacji z nami, jak zrobić, żebyśmy ich puścili.

To na razie tyle przyszło mi do głowy. :D

 

Dzień dobry! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudo tworzycie :D

 

Brazunia - jakby Ci wilków więcej potrzeba to moja sucz już jest w pogotowiu. Miśka od biedy też możemy za wilka przebrać - trzeba będzie mu dłuższą paszczę dokleić :lol:

 

witam Wszystkich serdecznie :D

jakie cudo :roll: nic nie wiem, a czytać więcej jak jednej strony nie mam czasu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jamles Jamles, Tobie się nie chce, a nie, że czasu nie ma :-? :D

Scenariusz piszemy na atrakcje dla przyszłych gości .... chyba ... zaczyna mi się wszystko mieszać!!!! Wilki potrzebne!!!!

 

Maluszku, Ty już przeprowadź ze swoimi gwiazdami rozmowy bo to diabli wiedzą, kiedy ich obecność będzie potrzebna. Tylko staraj się wynegocjować jakąś przyzwoitą cenę ....

 

Depsia, blokady to my sobie darujemy, Lepper jest w tym niepokonany, nie ma co z nim iść w zawody,. A negocjacje to będą przeprowadzać z nami, bo tylko my możemy te wilki odwołać. Świnka Mokki to już za psa Baskervillów robi, jako wilk odpada!!! O napadzie to trza pomyśleć!!! Tylko hak sobie już naszykuj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA JAK przeczytalam jeden post to od razu wiedzialam ze jakies cuda chcecie wyprawiac z jakimis wczasowiczami - ze to sie atrakcje maja zwac :lol: :lol: - no i ..... ekstra - sucz przemalowana - bojcie sie boga sucz brazy chcecie przemalowac - wtedy chyba by sie dopiero wsciekla - rozumiem ze to brazunia wymysla atrakcje dla swoich przyszlych gosci !!!!!!!!!?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucz Brazy nie wymaga farowania, bo wilcza jest. Moja za to duża, ale ruda. Ewentualnie za lwa może robić, tylko grzywę trza by przykleić. Przyjazne usposobienie ma, więc się gościom na powitanie rzuci. Oni w nogi, ona za nimi, bo uzna to za świetną zabawę.

Jak boa zje strusia, to będzie leżał i trawił, więc wilkom zostawi tego nielubianego przez kolegów z pracy.

No, to wilki, boa i strusie mamy zaklepane! Do tego dwie zmory z łańcuchami, pies Baskervillów (za nim mógłby Scherlock biegać w postaci ducha najpewniej) i napad z Kapitanem Hakiem w roli głównej. Pawie odpadły, bo siem drą i ptasią grypę roznoszą. Gości by odstraszyły, przeca kiedyś te nocne atrakcje muszą odsypiać. No właśnie - a co w dzień, kiedy już się obudzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

no i jak tu nie sikać z radości :D coraz lepsze cuda wychodzą :wink: u Anjamenki jest grupa kobitek chętnych do odchudzania to może żeby konie trochę odciazyć a kobietkom dać szansę na schudnięcie urządzić jakieś łowy na kobietki :wink: :D

dziewczyny sobie poganiają - a motywację będą miały konkretną tu wilki tam rozochoceni goście i jeszcze wściekłe połowice rozochoconych gości :lol: :lol: :D - to schudną a goście będą miło wspominać :D :D :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, zajęłam się łazienkami i zdjęciami latorośli, do tego komunikator mi wcięło i nie miałam pojęcia, że gości mam :-?

 

Lwa biorę!!!!! A te chętne do schudnięcia to niech się zgłaszają, będą za rusałki leśne robić, za którymi to w pogoni każdy chłop ruszy. Parę kilo mniej mają jak w banku!!!!!

 

Anjamenka, bo to nie zdjęcia tylko filmik na YouTube!!!

 

 

Rano pomyślę, co by tym gościom za atrakcje na dzień wymyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...