Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Cześć Kochani :D

 

Dochtór, Ty poważnie z tym faunem ..... :roll: ... nooo, pewnie poważnie, fauny kochają rusałki, a w naszym "Uroczysku" te najbardzie nadobne występują :D

 

Depsia, żeby tylko na gaże wystarczyło....

 

Verunia, poszłam spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie wstawać :o Depsia, Ty normalnie jakieś sadysytyczne zapędy masz :-? :wink: :D

 

Dzień dobry!! Pięknie dzisiaj u mnie!!! Uwaga, uwaga, z Anglii może przyjść paskudztwo w postaci zimna, mgły i deszczu .... Szanowny przekablował wczoraj, że tak właśnie tam jest :D

I pozdrowić wszystkich kazał, co też niniejszym czynię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faun będzie na uroczysku??? Super!!! W wersji rodem z mitologii czy z Opowieści z Narnii? Ja tam nie wiem, którego wolę. Pierwszy miałby zawsze nba podorędziu zapas wińska, drugi pląsąłby pięknie wokół ogniska i grał na fletni pana... Może da się to połączyć?

 

Dzień dobry! (zapomniałabym :oops: )

 

Pomocy mi trza. W związku ze spotkaniem z niegramotnym panem z kaflarni i z planowanymi kontaktami via internet z jego szefową. Otóż miałam zamiar dokładnie namalowac słowem koty, które mają zdobić nasz kominek. Tylko tak malowac umiem. Nie wiem jednak, czy potrafię namalować je wystarczająco sugestywnie słowem pisanym. Wolałabym więc jakieś wzory kotów pokazać. Jakby ktoś miał namiar na jakies koty... to ja bardzo proszę.

Koty mają być trzy: rudy, czarny i trzykolorowy. Dwa mają siedzieć na pionowych podwójnych kaflach. Pierwszy ma siedzieć i patrzyć ogromnymi oczami, wyrażąjąc w spojrzeniu wielkich ale przymrużonych ślepiów całe kocie poczucie wyższości nad innymi ułomnymi stworzeniami. Ma być dumny i majestatyczny. Ten musi siedzieć i patrzyć wprost przed siebie z ogonem owiniętym wokół łapek. Druga będzie kotka. Ma leżeć na podwójnym poziomym kaflu. Musi wyglądać tak, żeby każdy miał od razu ochotę zanurzyć rękę w jej ciepłym futerku. Ma być uosobieniem kociej mruczastości, ciepłej miękkości i przytulastości. Zastanawiam się, czy leżąca powinna być czarna czy trzykolorowa, bo rudy musi być najbardzie zakapiorskim kocurem świata. Rudy na pewno będzie siedział i patrzył przez ramię. W oczach mają czaić się ironia, bezczelność, spryt i pogarda. Ogon zadarty do góry.

Koty muszą być utrzymane w jednym stylu. Nie komiksowym, ale też i nie dosłownym (lubię rysunki Grabiańskiego, ale na kominek są zbyt ckliwe). Myślalam o takich w kształcie kropli z bardzo długą szyją i wieeeelkimi oczami.

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...