Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Rany boskie, ja te koty widzę!!!!!! Agduś, jeśli szefowa ma choć 1/4 mojej wyobraźni, to ten numer wypali!!!! Opisałaś się rewelacyjnie!!!!!

 

A tak po cichu powiem: uśmiechnij się do Piąteczki, Ona najszybciej pomoże Ci praktycznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry :D jak Ci minął weekend? jak Księżniczki? :D

Braziu, podziwiam Twoje dzieła i chciałam to ostatnie zobaczyć..Czy Depesia to Agduś?

 

a tak przy okazji , :D Wszystkie występujące TU AKTORKI i AUTORKI uproszam by swój talent rozwijały też społecznie w powieści forumowej :D to taka propozycja dodatkowego angażu:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2825484#2825484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień!

P.S. Jak już moje "Uroczysko" ruszy to zapraszam do współpracy w kwestii zabezpieczenia dźwiękowego działań!!!! Z nieba mi spadasz, szczegóły w komentarzach, bo za dużo tego do opisywania ... :oops: :D

 

Czyżbyś poszukiwała muzyków do kapeli ??? Bardzo jestem ciekawy tych szczegółów w komentarzach (tylko nie wiem czy w moich czy w Twoich więc piszę w obu)

Daj chociaż mały "cynk" o co chodzi, bo już przebieram nogami a za 2 godziny nie będzie mnie w sieci na kolejne 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Jar - od strony 181 do 182 moich komentarzy się zaczyna od wpisu Mokki pomysł na imprezę integracyjną. Według tychże pomysłów dźwięki iście piekielne dopełnią całości, a takowe to perkusja wydaje z siebie bez problemu :wink: :D

 

Cześć Efilo :D Miłego tygodnia!!

 

Kasica, no jak ja mam Ich pilnować :o Powiedz chociaż, gdzie Oni są, to powaruję z psuką pod ośrodkiem :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups! A ja myślałem, że dopiero coś napiszesz, a tu temat integracyjny od dwóch stron się u Ciebie przewija. No cóż - u mnie łatwo w komentarzach coś znaleźć bo ... liczą tylko dwie strony. Twoich komentarzy (mówiąc prawdę) nie czytam od dechy do dechy bo sporo tam babskich pogaduszek więc się nie wtrącam. :D A i przez to uciekają mi takie pomysły na integrację.

OK. Jak będzie zapotrzebowanie to przywiozę gary i możemy zrobić trochę szumu.

PS. Szukaj gitarzystów (bo mój syn to raczej z wapniakami grać nie będzie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :D jak Ci minął weekend? jak Księżniczki? :D

Braziu, podziwiam Twoje dzieła i chciałam to ostatnie zobaczyć..Czy Depesia to Agduś?

 

a tak przy okazji , :D Wszystkie występujące TU AKTORKI i AUTORKI uproszam by swój talent rozwijały też społecznie w powieści forumowej :D to taka propozycja dodatkowego angażu:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2825484#2825484

Za radą gospodynie uderzam do Ciebie z prośbą o wizualizację mojej wizji kotów na kominek (parę postów wyżej opisanej)! Ja to ja, a nie Depeesia, ale obie rozwijamy talenty w powieści forumowej.

 

Dźwięki gitarowe mile widziane. Wszelkie... może poza disco polo.

Skowyt gitary elektrycznej niosący się nad bagnem, przeplatający się z rozsnutymi pasmami gęstych mgieł, gdy zintegrowani uczestnicy imprezy walczą o życie zanurzeni po szyje w gęstym błocie, wciąż widząc oczyma wyobraźni przecudnej urody rusałki, które zwabiły ich swym śpiewem, widokiem nagich powabnych ciał i czarami w czarną kipiel bulgoczących bagnisk... Do tego ponure, tęskne wycie zgłodniałych wilków i ssssyk jadowitych węży. Bezcenne!

Delikatne dźwięki gitary akustycznej przygrywającej faunom i rusałkom pląsającym po polanie na oczach ocalałych uczestników imprezy integracyjnej... przeradzające się nagle i nieoczekiwanie w porywające rytmy rodem z gorącej Hiszpanii, gdy nieziemskie istoty ustępują miejsca na polanie ognistym tancerkom i tancerzom (vacaty!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...