Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak rano zobaczyłam, że nie ma kolejnego odcinka, to się prawie obraziłam... :-? :D Prawie ....

 

Nie, to był żart oczywiście, łazienkę kończyłam Dandiemu. Cholera, Agduś, no ja ... jaaaasooooo ....!!!!!!

 

Cześc wszystkim :D

 

Królik, no wiem, ale ta się jeszcze nie odezwała :-? Zaraz podeślę te namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek ciągu dlaszego już zaistniał, ale przecież nie mogą Was tak rozpieszczać! Poczekacie do jutra! I to do popołudnia, bo rano muszę do Wieliczki, a potem na basen...

A poza tym, to ja się tu bawię w sceniariusze dla Brazy, a mojej prośby pewnie nikt nie zauważył! No gdzie te koty dla mnie? Gdzie???

Przy okazji bardzo proszę o spis osób, psów, innych zwierzów i ról, bo jakoś nie mam czasu przeszukiwać wewątku, a nie chciałabym nikogo pominąć... Brazunia, możesz to podrzucić? W nagrodę jutro poznasz siebie w kolejnym odcinku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuś to będzie za młodego wilka robił!!!

 

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, w razie wyłapania błędów jakowyś natychmiast prostosować

 

Mokka – (odnoszę wrażenie, że to powieściowa Klotylda Kociołek, ale może się mylę) - czarna zmora !! Będzie brzęczała łańcuchami, wydawała potępieńcze wrzaski i świeciła czerwonymi jak piekło oczodołami. Wraz ze swoim psem Baskervill’ów (tej roli Świnka) powoduje u maluczkich krzepnięcie krwi.

Agduś – biała zmora … ale jeszcze nie wiadomo czy biała bo dobra, czy biała, bo ludzie bledną i mdleją na jej widok

Depsia w podwójnej roli: – wstrętna czarownica z bagien, warząca piekielne mikstury mające doprowadzić męską część integracyjnego grona do szaleństwa oraz jako Jozif z bazin (cokolwiek by to nie oznaczało), grabiący i łupiący (chyba tę męską część) ze wszystkich dóbr;

Anjamenka, Wu, Małgoś2 (te odchudzające się) - uciekające przed rozochoconymi panami (spojonymi wywarami Depsi) rusałki, co to zwiewnym sposobem poruszania się, nagimi ciałami i boskim śpiewem zwabiają tę męską część grupy na bagna – nie ustalone jeszcze po co

Piąteczka – dekoratorka i scenografka. Od niej zależy cała mroczność scenerii

Nitubaga – pomocnica wiedźmy (prawa ręka) i bileterka

Kasica vel. KaśkaMaciej – organizatorka wolnego czasu, cokolwiek by to nie miało oznaczać

Dochtór vel. 1950 – w podwójnej roli: faun (do ustalenia czy mitologiczny, czy Narniowy, można ewentualnie skonsolidować); pewne że będzie pląsał (może w kiecce) i grał na flecie(już bez kiecki) oraz koordynator działań wszelakich

Mr.Jar, syn Piąteczki – faceci (niekoniecznie w czerni…) od efektów dźwiękowych . Będą bili w bębny i szarpali struny, co by jeszcze straszniej było

Miśka, Carmen, Nefercia – koty w roli królików (trza by uszy uszyć i nad ogonkami pomyśleć, co by nie majtały nimi bezwiednie). Wszystkie w zamian za zagrażające zdrowiu ptactwo pałętające się po okolicy. Jedyny wyjątkiem jest struś, którego ma zeżreć gad oślizgły.

Sucz i Misiek Maluszka, Katma, Hera Veruni, Karuś Depsi – wilki, co to na kulig napadają i zżerają delikwenta (o ile wcześniej gad oślizgły go nie dopadnie)

Królik vel. Jea – jedyny prawdziwy królik w towarzystwie oszukańców (nie wiem czy już wie, że zaangażowany został)

Łosie – te w roli aniołów stróżów broniących rozochoconych panów biznesmenów przed wściekłymi połowicami – vacaty na łosie

Gad oślizgły – vacat

Agdusiowa Emi - lew straszliwie ryczący powodujący tym rykiem natychmiastową ucieczkę każdego delikwenta

Jamles – sam główny i najważniejszy!!! Będzie siedział na krzesełku z napisem „Director” na oparciu i wydzierał się przez tubę.

 

Agduś - do roboty!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klepnęlam "." po ostatnim zdaniu piątego odcinka.

Kotów prawdziwych ci u mnie dostatek. Ja bym tam może i przyjęła więcej, ale Andrzej nie.

SZukam pomysłów graficznych na koty, które mają ozdabiać kominek. Opisałam je gdzieś powyżej pierwszego odcinka "Uroczyska". Wszelkie osoby plastycznie uzdolnione lub internetowo niewyżyte proszę o wizualizację moich wizjji lub propozycje w czeluściach internetu znalezione.

 

Braza, bardzo dziękuję za rozpiskę! Na pewno się przyda! Na razie położyłam Victora spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga byc dwa gady przecież :roll:
w sumie tak. A 3 to już byłoby extra :roll:

To jak?? Verunia, wchodzisz w to, nie??? :lol:

Ja tam bym wolała nimfe leśną - taka sympatyczniejsza :lol:

 

o nie! nimfa jestem ja! bo ona nie ucieka bo lubi tylko zeby schudnac,

bo tak na prawde to Braza dodatkowa oplate od nimf pobiera za oboz odchudzajacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...