Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Fizyku ja Cię nie moge, dzięki Ci piękne!!! Jedna mała poprawka - aktualnie jesteśmy bez autka, bo Szanowny od paru lat jest właściwie poza domem, a ja nie miałam jeszcze prawa tym autkiem kierować :wink: Tak więc będzie narazie 1 autko - ale faktycznie rozważam już w tej chwili, po Twoich sugestiach, kupno jednak czegoś trochę większego niż ów Ford Ka :D

Mam jeszcze trochę czasu i kolegę, który mnóstwo razy w ciągu roku jeździ do Niemiec (tam zresztą mieszkał kupę lat) a do tego jest mechanikiem samochodowym, mam więc nadzieję, że będzie bardzo pomocny w realizacji moich samochodowych planów :D

Jeśli będę miała jakieś pytania, na pewno zapukam do Ciebie :D Dzięki jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomysł wątku choinkowego jest przedni :lol: Jestem za :D :D :D

 

ps. Już się nie mogę doczekać Świąt :roll: Uwielbiam ten nastrój :D

 

To tak ja ja!!!! Ale muszę bardzo mocno się pilnować, gdy wchodzę do sklepu z tymi świątecznymi duperelami ... A im bliżej tego dnia, tym gorzej :wink: :D

 

Ja też uwielbiam nastrój świąteczny! Ale powiem szczerze - powoli ten nastrój jest zamieniany na drobne. Wczoraj byłem w OBI. Już jest zrobione stoisko z choinkami, babkami itepe! To lekka przesada. Dopiero byłuy tu znicze, a tu już próbują tworzyć świąteczną atmosferę Kto pierwszy ten lepszy! A do świąt jeszcze półtora miesiąca. Wystarczyłoby w grudniu zamontować taką wystawkę :(

 

Zgadzam się z Tobą w 100%!!!!!! Jak dla mnie sklepy i hurtownie z roku na rok coraz bardziej przeginają z terminem wystawek świątecznych!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEa fizyk ależ się rozpisał hi hi hi ale cieszy mnie to niezmiernie a wiesz dlaczego bo jak do tej pory to tylko ja tak pisałam dużo hi hi hi .Uprzedzę Cię jednak - co nie którzy nie za bardzo są na to. A Braza jest kochaniutka tak że spoko. Gościu - widzę żeś spoko, dotrzymuj nam towarzystwa. :p :lol: :p :p :p :p :p :p :p :p :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłam sobie jeszcze coś takiego w projektach; diabli mnie wzięli, bo testy znowu mi nie szły i musiałam zrobić coś, co ma sens :wink:

http://images33.fotosik.pl/43/717870b50c7c05bem.jpghttp://images31.fotosik.pl/43/40ec0d1978d4c278m.jpg

http://images29.fotosik.pl/112/7b6be3e528c6f39bm.jpghttp://images25.fotosik.pl/111/f0fa814d441fbbb4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, Tobie jak nie idzie, to jednak wychodzi 8) :lol:

 

Coś w tym jest Futrzaczku :D

 

Tylko te cholerne testy - wiesz na czym wymiękam - na kretyństwach typu: "holujący przyczepę w normalnej widoczności w godzinach od świtu do zmierzchu może używać świateł:" ... i tu 3 możliwości - i za jasną cholerę nie pamiętam, jakich on może używać, a jakich musi :-? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmar ja to kombinuję, żeby można było spokojnie przy kominku gazetkę poczytać bez konieczności wślepiania się w TV, jeśli nie mam takiej ochoty, a Szanowny np.: odwrotnie :wink: Ustawienie tego salonu za wielu takich możliwości nie daje, niestety. Do końca to jeszcze nie jest to, co bym chciała, ale kolorystycznie zaczyna być blisko mojego "ideału" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałaś już chyba wszystkie możliwości aranżacyjne. :roll: :D a i tak było ich całkiem sporo. :D

Powiedz mi jeszcze jedno. Czy Ty chcesz powiększyć odstęp między oknami tarasowymi, czy tylko mi się tak wydaje. :roll: :lol:

 

Dokładnie, a mianowicie zmniejszam te drugie drzwi tarasowe o połowę. Mało tego, cały czas zastanawiam się, czy nie zrobić w ich miejsce szer. na 90 cm ale wysokiego tak na 220-240cm okna!!! W ten sposób zyskuję miejsce a nie tracę - mam nadzieję - na wyglądzie i świetle!! Zostawiam wyjścien na podcień. W sypialni na pewni będzie właśnie wyyysokie okno - 220-240cm. Tak to sobie wykombinowałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a mianowicie zmniejszam te drugie drzwi tarasowe o połowę. Mało tego, cały czas zastanawiam się, czy nie zrobić w ich miejsce szer. na 90 cm ale wysokiego tak na 220-240cm okna!!! W ten sposób zyskuję miejsce a nie tracę - mam nadzieję - na wyglądzie i świetle!! Zostawiam wyjścien na podcień. W sypialni na pewni będzie właśnie wyyysokie okno - 220-240cm. Tak to sobie wykombinowałam :wink:

 

Oczami wyobraźni tak sobie patrzę i patrzę i dochodzę do wniosku, że

BĘDZIE SUPEROWO.

Na pewno nie straci na wyglądzie, a i światła będzie pod dostatkiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pominełam jakimś cudem wątek choinki :oops: :oops:

 

Mam pomysła a może wszystkie wciepniemy fotki małe z swoją choinką - na święta ustalimy dzień i gdzie

braza

Pomysł z choinkami przedni - jestem za!!!!! Przed świętami (ja ubieram tak bardzo bliziutko Wigilii, bo centralne ) możemy stworzyć wątek np.: pt. : "Nasze choinki"

Reyzel

Pomysł wątku choinkowego jest przedni Jestem za

ps. Już się nie mogę doczekać Świąt Uwielbiam ten nastrój

To tak ja ja!!!! Ale muszę bardzo mocno się pilnować, gdy wchodzę do sklepu z tymi świątecznymi duperelami ... A im bliżej tego dnia, tym gorzej

fizyk

 

Ja też uwielbiam nastrój świąteczny! Ale powiem szczerze - powoli ten nastrój jest zamieniany na drobne. Wczoraj byłem w OBI. Już jest zrobione stoisko z choinkami, babkami itepe! To lekka przesada. Dopiero byłuy tu znicze, a tu już próbują tworzyć świąteczną atmosferę Kto pierwszy ten lepszy! A do świąt jeszcze półtora miesiąca. Wystarczyłoby w grudniu zamontować taką wystawkę

braza

Zgadzam się z Tobą w 100%!!!!!! Jak dla mnie sklepy i hurtownie z roku na rok coraz bardziej przeginają z terminem wystawek świątecznych!!!!

 

Kochani co do zdjęć zaprosiła nas frosia do siebie co wy na to ??????????????

 

Osobiście popieram lekką przesadę za dużo tego wszędzie :evil: już a gdzie tam święta aż urok powoli przechodzi jak się tak człowiek już na patrzy na to - to przychodzi do domu z bólem głowy.

Uwielbiam święta - nastrój niepowtarzalny

Może pierw u frosi te zdjęcia, a potem po kolei polecimy u każdego następnego formułowicza z nowymi zdjęciami o nowym temacie co wy na to????? :p :p :p :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Agusiu, ja kwiatów np. nie mam, poza jedną biedną noliną. I szczerze mówiąc nie jestem fanką roślin w mieszkaniu, ale to już inna bajka :wink:

 

Nie wiem, czy można wklejać filmy, ale raczej nie. Nie spotkałam się z tym tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...