Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zabiję, zakopię, wykopię i znowu zabiję, i zakopię, i wykopię, i zabiję... :evil:

 

Do mnie jedzie drugi rok, a po nocach z Brazą romansuje? :evil:

 

Ani słowa więcej publicznie na ten temat nie powiem. :evil:

 

Właśnie wróciłam z cmentarza. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wróciliśmy właśnie z trzech cmentarzy. Na szczęście w Krakowie wpadli na dobry pomysł rozwiązania problemów komunikacyjnych (oczywiście tylko dla tych, którzy potrafią się na chwilę rozstać z samochodem). Zostawia się samochód na wielkim parkungu, dostaje się za to bilet, który upoważnia 5 osób do podróżowania specjalnymi autobusami na trasach pomiędzy tym parkingiem a cmentarzami. Od kilku lat korzystamy z tego, unikając denerwującego poszukiwania miejsc parkingowych, których przy samych cmentarzach nie ma.

Niestety, pogoda nie dopisała i przed południem ciapało uparcie. A obeszliśmy dwa cmentarze - Rakowicki i Batowicki. Ten drugi jest wielki i bez charakteru, bo nowy, a my odwiedzamy groby położone na jego przeciwległych końcach.

Za to wieczorkiem nie padało, po ciemku pojechalismy na cmentarz Podgórski, który leży na górkach i pięknie wygląda po zmroku.

 

Chwilowo nie mam w zapasie nowych odcinków i nie będę miała, dopóki sie nie wyjaśni sprawa z tym wentylatorkiem. Jeżeli się okaże, że to nie on, będę szukała pomocy u forumowych speców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorem!!

 

Agduś, a Ty myślisz, że co ja robię od trzech dni????? Dworku szukam!!!!!!! An-Budy niech potwierdzą!!!!

 

Rany, odrobinę więcej urody i Klotylda Kociołek wypisz wymaluj ... wiecie, chyba spróbuję znaleźć jakąś Jej podobiznę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rany, idolką zostałam? :o :D

Nitusia, dziękuję Ci za taki uznanie! :lol:

Bardzo mi miło jest. :D

Tylko jak ja sprostam, żeby zawsze tak wyglądać? :lol:

 

 

no kochana ciężkie godziny u kosmetyczki i może da się coś zrobić.... :lol:

 

 

dzień dobry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gorsety?

Doszły mnie słuchy, że takie gotyckie :lol: ,a Braza podobno ma taki specjalny do jazdy konnej, czarno czerwony i takie siodło boczne coby podwiązki było widać. Tak ma witać gości w naszym rodzinnym biznesie. Nie głupi pomysł naet, udany marketing to podstawa. Braza jakieś jeszcze zamczysko do tego by sie zdało tytu stajnia, ja gościnnie będę straszyć, a Świnka będzie psem Baskervillów , ludzie dzisiaj lubią mocne emocje , nazwiemy to np. "Uroczysko". Już widzę te tłumy, normalnie nisza na rynku jak nic, a i jeszcze peruki musza być takie rokoko czy jakoś tak, koniecznie wysokie i blond. Będą zjazdy integracyjne dla firm, jako główna atrakcja puszczanie krwi szefowi, ludzie to lubią, mówię Ci. Wesela tez nie byłyby głupie, takie w mrocznym klimacie, dorożkę musimy mieć koniecznie a zima sanie , tak sanie też są fajne, szczególnie, że kuligi też będą, jeszcze jednego konia do pary coby nowożeńców wozić, a na noc poślubna gratis łoże madejowe, mam już gotową ofertę w głowie, a na sylwestra bale maskowe , ale będzie pięknie , widzisz to? Dowalimy jeszcze pawie w obejściu i klomby różane, drób sama skołuje , a i zielsko się znajdzie.

Wszystkim dobrego dnia życzę :D .

 

no zaraz, zaraz :roll: :roll:

przecież TO NIE MY :-?

nie mogę przypisywać sobie pomyslu :roll: :wink:

przywitac siem kciałam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szukam, ale z lekka przeraża mnie stan tych dworków. Jak już jakiś w miarę podrasowany to i kosztuje od jasnej cholery, a jak ruina totalna, to matko bosko, kto to będzie remontował :o Szanowny zarabiać musi, a ja ... no cóż, może rozwalić to bym rozwaliła, ale czy później ułożyłabym to z powrotem to nie wiem :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...