Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W grudniu to ja bym sobie życzyła testy chociaż zdać :-? Jak dotąd tylko się stresu nabawiam, bo co robię próbny test to 3,4 albo i 5 negatywnych :evil: Fijoła idzie dostać, jak pragnę zdrowia!!!!

Ale nic, walczę dalej, a plucie Frosi na pewno pomoże. Oczywiście o terminie dam znać wcześniej - wydrę się tak, że całe Forum mnie usłyszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A apropos plucia - Frośka chyba się obijasz, bo z banku nic nie przyszło!!!! :-? :wink: Bierz się Kobieto Kochana do roboty!!! I niech nikt tu nie śmie o jakimś poślizgnięciu się godoć!!!!

pozyczylam spluwaczke od maxi :D

 

http://www.dabiatlante.pl/foto/unity/TIT%20200/spluwaczka.jpg

 

chrrr..... ttttfffffffffffuuuuuuuuu, tfu ...!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to z pierwszych czterech pomysłów - czwarty. Oceniam tu ustawienie, nie kolorystykę. W którejś wersji sofa stała tyłem do kominka - to po co mieć kominek? W ogóle - jak wiesz - wolę siedzieć tyłem do sciany niż do pokoju, choćby na tej ścianie wisiał nawet oryginał Dalego. W "czwórce" jest idealnie - tyłem do ściany, kominek i telewizor na widoku, siedzący patrzy "w przestrzeń" a nie na ścianę.

Drugą czwórkę zobaczę za jakieś pół godzinki - biorąc pod uwagę tempo otwierania się stron wieczorem (rano lepiej idzie). Zanim je zobaczę i skomentuję, to sobie popiszę o tym i o owym. Mogę?

Duże okna to jest to! Najbardziej, najnajnajbardziej żałuję, że takiego nie zrobiliśmy w salonie. Teraz siedząc na sofie, widzę za oknem... niebo! A mogłabym widzieć brózkę i ogródek! To na grzyba ja mam się wysilać, urządzając ten kwietnik przed domem, skoro i tak go widzę tylko wchodząc do domu??? Okno, takie 30 cm nad podłogą!!! Że też na to wcześniej nie wpadłam!!!

Bordo jest piękne. Bardzo podoba mi się w konsekwentnym połączeniu z kremem lub... butelkową zielenią i kremem. Konsekwentnym, tzn. bez innych kolorów z drewnem włącznie (drewno tak, ale bejcowane na kremowo lub butelkowozielono). Nie lubię stalowoniebiesiego w połączeniu z brązem bo to zimne, ale to rzecz gustu i odcieni (dobrze dobrane mogą dać zaskakujące efekty).

Oglądnęłam drugą czwórkę. Nadal optuję za wersjami "otwartymi" czyli tymi, w których siedzi się przodem do przestrzeni.

Co to jest, to na podłodze?

 

Podpisuję się obiema rękami pod wszystkim, co napisano o świętach. W krakowskim OBI ozdoby świąteczne królowały już w październiku :o Chore!

Ale musze przyznać, że od kiedy za oknami widzę śnieg, to jakoś nie mogę nie myśleć o świętach. Już kombinuję, jakie dekoracje wyzdajam w domku. Musimy się z dziewczynami wziąć do roboty, coby nie naruszyć nędznego naszego budżetu, a dom ozdobić już dostępnymi środkami. A choinka będzie prawdziwa, nieekologiczna i pachnąca.

 

Nie jestem znawczynią samochodzików, ale weź pod uwagę, czy psuka będzie z Wami jeździła. W FordzieKa mogłaby się nie zmieścić, a już na pewno nie z bagażami. No i pamiętaj, że budowa przed Wami, czasem może będziesz musiała przewieźć komin albo coś równie ciekawego... wtedy piąte drzwi są niezbędne, a taki śmieszny kuperek sterczący z tyłu zdecydowanie się nie sprawdzi. No i jeszcze paliwko: nasz cienias palił 4,5/100, Felusia 6,0/100, seiczento kumpeli 10/100, a multipla innej koleżanki 12/100! To ja bym wolała chyba bewupa - pali pewnie niewiele więcej, a o ile bezpieczniejszy! Tylko zaparkować ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-? Wiesz co ja teraz robię??? Wiesz??? Nie wiesz, bo skąd!!! Ja teraz konsumuję!!!!!! A Ty już wiesz co :D Dzięki Ci piękne!!!! To jest po prostu pyyyyychaaaaaa!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-? Wiesz co ja teraz robię??? Wiesz??? Nie wiesz, bo skąd!!! Ja teraz konsumuję!!!!!! A Ty już wiesz co :D Dzięki Ci piękne!!!! To jest po prostu pyyyyychaaaaaa!!!!!

 

SMACZNEGO !!! Cieszę się bardzo, że dotarły no i że smakują :lol: :lol: . Na zdrowie :D

I polecam się na przyszłość, jakby cuś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś ja to narazie próby takie popełniam, bo jak się przyjrzeć temu salonowi na projekcie, to bez połówki nie dojdziesz. Lubię tak zwane strefy - ja do TV jestem dość obojętnie nastawiona, natomiast Szanowny Pan juz bardziej w niej gustuje, chociaż też nie maniakalnie, na szczęście. Zastanawiam się nawet, czy w ogóle nie upchnąć odbiornika pod ścianą kuchenną. Też nie lubię siedzieć tyłem, ale nie spędza mi to snu z powiek, mając jednak wybór - wybieram przodem. I pewnie też tak będzie!

Na projekcie na podłodze jest gres, bo w tym programie nie ma żadnej sensownej podłogi drewnianej :-? Chodziło mi tylko o kolorystykę, ale podłoga raczej będzie ciemnawa, nie ciemna!

Bawię się dalej, bo testy mi nie wychodzą i musze robić coś, co mi się udaje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-? Wiesz co ja teraz robię??? Wiesz??? Nie wiesz, bo skąd!!! Ja teraz konsumuję!!!!!! A Ty już wiesz co :D Dzięki Ci piękne!!!! To jest po prostu pyyyyychaaaaaa!!!!!

 

SMACZNEGO !!! Cieszę się bardzo, że dotarły no i że smakują :lol: :lol: . Na zdrowie :D

I polecam się na przyszłość, jakby cuś :wink:

 

Reyzel ja to Ci z wdzięczności jeszcze ze 2 łazienki zrobię i kuchnię też dorzucę, chcesz????

 

Rany, jakie słodkie!!! Na parę dni będę miała!!! Jak to się przechowuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-?

 

A swoją drogą to pamiętam to doskonale ze szkoły, ze studiów ... jak się trzeb było czegoś nauczyć to milion wazniejszych, zdecydowanie niecierpiących zwłoki spraw było do załatwienia ( nawet sprzątanie, prasowanie - którego nie znoszę :-? , a to przegląd szafki, kosmetykow ... ) :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

A ja zawsze najbardziej mobilizowałam się na tzw. ostatnią chwilkę 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-? Wiesz co ja teraz robię??? Wiesz??? Nie wiesz, bo skąd!!! Ja teraz konsumuję!!!!!! A Ty już wiesz co :D Dzięki Ci piękne!!!! To jest po prostu pyyyyychaaaaaa!!!!!

 

SMACZNEGO !!! Cieszę się bardzo, że dotarły no i że smakują :lol: :lol: . Na zdrowie :D

I polecam się na przyszłość, jakby cuś :wink:

 

Reyzel ja to Ci z wdzięczności jeszcze ze 2 łazienki zrobię i kuchnię też dorzucę, chcesz????

 

Rany, jakie słodkie!!! Na parę dni będę miała!!! Jak to się przechowuje??

 

buhahahaha .... nie musisz niczego Brazunia z wdzięczności robić :lol: :lol: :lol: Ty już mi dość pomogłaś ... :* :oops:

 

A przechowywanie ... jak kilka dni to może w lodówce ? A gdybyś chciała potem "odswieżyc", to wrzuć do nagrzanego piekarnika na kilka minutek :D

No ale nie żartuj, że na kilka dni tych słodkości ma wystarczyć .... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żadna z psiapsiółek się nie przypałęta to na kilka dni - poważnie!!! Już mi słodko, a zjadłam dopiero jedną!! Są przepyszne, do tego z francuskiego ciasta, a to jest to co Brazunia lubi najbardziej :D

Chyba, że tak mnie testy zdołują, że nie będę wiedziała, co robię i zjem wszystkie za jednym posiedzeniem :wink:

 

Jeszcze raz dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żadna z psiapsiółek się nie przypałęta to na kilka dni - poważnie!!! Już mi słodko, a zjadłam dopiero jedną!! Są przepyszne, do tego z francuskiego ciasta, a to jest to co Brazunia lubi najbardziej :D

Chyba, że tak mnie testy zdołują, że nie będę wiedziała, co robię i zjem wszystkie za jednym posiedzeniem :wink:

 

Jeszcze raz dzięki!!!

 

no niestety ja jestem z tych, co to mogą stresy "zjadać" :-? :-? :-? :oops: Nie tak jak większość normalnych ludzi, ze w sytuacjach kryzysowych nic przełknąc nie mogą ...

 

Ps. naprawdę nie ma za co Brazunia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...