Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiedźma jesteś, a czasu liczyć nie umiesz :wink: No jak kiedy??? Wtedy, gdy mówiłam, że na pocztę idę!!!!

 

Wiedźmy czasu nie liczą, bo nie mają takiej potrzeby. :p

Upewnić się tylko chciałam, no co!!! 8)

Zwykłym wysłałaś?

Bo zaczynam się martwić, że zginie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

- w czasie zmywania naczyń przez zmywarkę lub prania przez pralkę pod karą śmierci nie wolno mi włączyć odkurzacza a co gorsza czajnika tym bardziej - wywalają korki :evil: nie wspomnę o tym, że włączenie naraz obu urządzeń - pralka, zmnywarka - grozi wybuchem :evil: :evil:

- wiecznie szwendające się różne - ale naprawde potrzebne - przedmioty. Z braku miejsca przenoszone .... przenoszone .... przenoszone .... i wiecznie poszukiwane, bo nie mają swojego miesjca. Pudła nie rozwiązują problemu - mam ich od cholery, ale nie mam gdzie ich trzymać :evil:

- żeby pojechać do księżniczki na 9 muszę wstać o 7 - dojazd zajmuje dobre 25 minut. Całę szczęście że córcia zaczęła wychodzić z psuką, jedno z głowy

- odkurzenie w mieszkaniu to powód do rwania włosów - wszędzie kable, kabelki, bo nie ma jak tego badziewia pochowac;

- łazienka przypomina slumsy :evil: Niedobrze mi się robi jak do niej wchodzę (dobrze, że klozet w zasięgu). Wiecznie o coś się obijam, bo ciasno jak cholera - na metrażu 2.5 m2 trudno się poruszać, chyba żeby wszystko wystawić :roll: muszę nad pomyśleć, na ki gwizdek mi w łazience wanna, pralka i kibelek, no nie???

- mieszkanie wymaga totalnego generalnego remontu, a to jest ogromna kasa. W związku z naszymi planami, teoretycznie to się nie opłaca, przynajmniej teraz, ale plany co i rusz biorą w lep i tak kołomyja trwa :evil:

- nie wiem co wykupem mieszkania, MON szykuje jakąś wredną niespodziankę a ponieważ znam tę koszmarną instytucję to zaczynam się bać :evil:

- szmal - jego brak!!!! To jest najbardziej wkur.... bo z nim wszystkie te problemy szlak by trafil!!!!

 

No, to się uzewnętrzniłam, po zastanowieniu pewnie wywalę tego posta, ale narazie jakby mi trochę ulżyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry - mam paskudny nastrój - uwaga

Co się Tobie porobiło? Paskudny nastrój to Ty dopiero mogłabyś mieć, jakbyś mnie na własne oczy zobaczyła i na własne uszy posłuchała :lol: Dzisiaj taka jedna w Urzędzie będzie miała taki dzień, byłam tam rano i fajnie było, jak zawsze zresztą. U mnie jak w dobrym banku, jak mówię tak robię :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc brazunia :lol:

Wieczorem pogaś światła i zapal świecę. Nelej coś dobrego do picia i koniecznie miej smaczne ciacho do pozarcia a może nawet i lody. Wyłącz neta i wypozycz spokojny, sentymentalny film. Ze wzgledu na upodobania to polecam Zaklinacza koni. :lol:

Jutro powinno być lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu, ło matko, ja nie powiem żebym jakimś geniuszem była, ale taka goopia to też nie jestem. Polecony-priorytet poszedł 8)

 

Dzien dobry - mam paskudny nastrój - uwaga

 

Brazunia - doszło, doszło, doszło!!!! http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g132.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g081.gif

DZIĘKUJĘ CI, KOCHANA!!!!

Pojęcia nie masz, jak mnie uszczęśliwiłaś!!!! http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c017.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a025.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a025.gif

 

A na taki zły dzień pomyśl, co osiagnęłaś:

masz szczęśliwą rodzine, zdrową i zdolną córkę, jesteś właścicielką pieknego wierzchowca, nie mówiąc o wspaniałym psie, przyjaciół masz w całej Polsce i poza nią, sama też zdrowa jesteś jak byk i jeszcze wiele w życiu zbudujesz - bo musisz. 8)

Mąż Twój takoż zdrów i pracujący na rodzinę, dziecko amazonką pewnie zostanie całą gębą...

Poza koniem dorobiłaś się jeszcze paru rzeczy, nie chcę pisać o tym sejfie, co to za obrazem, bo wszystkie złodziejaszki się zlecą, ale przecie mało tam nie masz. 8) No a jeszcze ten depozyt bankowy na Kajmanach. :-?

Ja nie wiem, czego Ci brak, kochana. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wklejam to u siebie i u Brazuni.

Zapraszam wszystkich, którzy lubią czasem coś ugotować, którzy chcieliby się nauczyć gotować choćby cos prostego, którzy chcieliby szybko i łatwo fajny przepis znaleźć na coś ekstra przy świecach lub na święta - wszystkie te osoby zapraszam w swoim i Chefa Paula imieniu na forum na stronce Macieja Kuronia - przyjaciela naszego Chefa.

Chef właśnie został tam jakimś głównym moderatorem, a ja pisuję tam też od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że zajrzycie tam i wniesiecie troszkę atmosferki FM, bo brak tego tam. :D

To co, pomożecie? Zalogujecie się? :D

Tutaj strona główna, a tutaj forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazunia no ja to nie roumiem czego Ty narzekasz masz zaje......tą motywację do szukania czegoś większego :wink: :D u mnie też podobnie działa elektryka :wink: pralka + piekarnik działa, pralka + przepływowy ogrzewacz działa, piekarnik + przepływowy ogrzewacz = wy.....ane korki :lol: ja podchodzę do tego tak jak piękę nie zmywam czyli mam luz :wink:

a jak domcia słusznie pisała masz calą masę argumentów za byciem szczęśliwą :D

 

 

dobra nie narażam sie więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

- w czasie zmywania naczyń przez zmywarkę lub prania przez pralkę pod karą śmierci nie wolno mi włączyć odkurzacza a co gorsza czajnika tym bardziej - wywalają korki :evil: nie wspomnę o tym, że włączenie naraz obu urządzeń - pralka, zmnywarka - grozi wybuchem :evil: :evil:

- wiecznie szwendające się różne - ale naprawde potrzebne - przedmioty. Z braku miejsca przenoszone .... przenoszone .... przenoszone .... i wiecznie poszukiwane, bo nie mają swojego miesjca. Pudła nie rozwiązują problemu - mam ich od cholery, ale nie mam gdzie ich trzymać :evil:

- żeby pojechać do księżniczki na 9 muszę wstać o 7 - dojazd zajmuje dobre 25 minut. Całę szczęście że córcia zaczęła wychodzić z psuką, jedno z głowy

- odkurzenie w mieszkaniu to powód do rwania włosów - wszędzie kable, kabelki, bo nie ma jak tego badziewia pochowac;

- łazienka przypomina slumsy :evil: Niedobrze mi się robi jak do niej wchodzę (dobrze, że klozet w zasięgu). Wiecznie o coś się obijam, bo ciasno jak cholera - na metrażu 2.5 m2 trudno się poruszać, chyba żeby wszystko wystawić :roll: muszę nad pomyśleć, na ki gwizdek mi w łazience wanna, pralka i kibelek, no nie???

- mieszkanie wymaga totalnego generalnego remontu, a to jest ogromna kasa. W związku z naszymi planami, teoretycznie to się nie opłaca, przynajmniej teraz, ale plany co i rusz biorą w lep i tak kołomyja trwa :evil:

- nie wiem co wykupem mieszkania, MON szykuje jakąś wredną niespodziankę a ponieważ znam tę koszmarną instytucję to zaczynam się bać :evil:

- szmal - jego brak!!!! To jest najbardziej wkur.... bo z nim wszystkie te problemy szlak by trafil!!!!

 

No, to się uzewnętrzniłam, po zastanowieniu pewnie wywalę tego posta, ale narazie jakby mi trochę ulżyło

chyba tylko galon ginu pomoże :roll:

żeby korków nie wywalało to musisz te klamory tak zsynchronizować coby razem grzałki się nie załączały :lol:

jak masz automaty to zmień na normalne najlepiej podrutowane

z powodu wylatujących korków zacząłem budować :lol:

 

PS. kupuj te hektary i uważaj na korki :lol: pewnie też będą wylatywać

przy tym sprzęcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...