Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

A swoją drogą to pamiętam to doskonale ze szkoły, ze studiów ... jak się trzeb było czegoś nauczyć to milion wazniejszych, zdecydowanie niecierpiących zwłoki spraw było do załatwienia ( nawet sprzątanie, prasowanie - którego nie znoszę :-? , a to przegląd szafki, kosmetykow ... ) :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

A ja zawsze najbardziej mobilizowałam się na tzw. ostatnią chwilkę 8) :lol: :lol: :lol:

Jakbym o sobie czytała!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chodzi o mobilizację na ostatnia chwilę, to dokładnie tak samo!!! Ale za słodyczami nie przepadam i naprawdę mało ich jem. Taka porcja, jaka dzisiaj dostałam wystarczy na dość długo :D

 

Znowu mnie bierze na projektowanie, to już chore jakieś jest :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mobilizację na ostatnia chwilę, to dokładnie tak samo!!! Ale za słodyczami nie przepadam i naprawdę mało ich jem. Taka porcja, jaka dzisiaj dostałam wystarczy na dość długo :D

 

Znowu mnie bierze na projektowanie, to już chore jakieś jest :-?

 

Nie chore, nie chore tylko normalne !!! I wykorzystaj to wreszcie Babo jedna 8) :lol: !!! Ile razy Ci mozna powtarzać ? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to pamiętam to doskonale ze szkoły, ze studiów ... jak się trzeb było czegoś nauczyć to milion wazniejszych, zdecydowanie niecierpiących zwłoki spraw było do załatwienia ( nawet sprzątanie, prasowanie - którego nie znoszę :-? , a to przegląd szafki, kosmetykow ... ) :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

A ja zawsze najbardziej mobilizowałam się na tzw. ostatnią chwilkę 8) :lol: :lol: :lol:

Jakbym o sobie czytała!!!

 

:lol: jak widać chyba większość tak ma :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darex dzięki, a co do przerwy technicznej, to już sama nie wiem. Działki jeszcze niet :-? Kiedy ją kupię to całe Forum o tym usłyszy, takiego ryku z siebie dobęde :D

 

Szkoda tej pierwszej działeczki. Fajna była. :(

 

Oj tak!! Szkoda :-? W tej chwili czekam na rozwój wydarzeń i zobaczymy. Mam taką jedną na oku ... ale tfu ... tfu ... tfu ... przez lewę ramię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darex dzięki, a co do przerwy technicznej, to już sama nie wiem. Działki jeszcze niet :-? Kiedy ją kupię to całe Forum o tym usłyszy, takiego ryku z siebie dobęde :D

 

Szkoda tej pierwszej działeczki. Fajna była. :(

 

Oj tak!! Szkoda :-? W tej chwili czekam na rozwój wydarzeń i zobaczymy. Mam taką jedną na oku ... ale tfu ... tfu ... tfu ... przez lewę ramię :wink:

Ja też przesądny nie jestem :wink: :wink: ale lepiej nie zapeszać. Powodzenia i udanej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyślimy, narazie to siedze w testach na prawo jazdy po uszy.

 

hehe ... w testach na forum 8) ciekawe , ciekawe ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ty nie bądź taka do przodu :wink: :-? Wiesz co ja teraz robię??? Wiesz??? Nie wiesz, bo skąd!!! Ja teraz konsumuję!!!!!! A Ty już wiesz co :D Dzięki Ci piękne!!!! To jest po prostu pyyyyychaaaaaa!!!!!

 

SMACZNEGO !!! Cieszę się bardzo, że dotarły no i że smakują :lol: :lol: . Na zdrowie :D

I polecam się na przyszłość, jakby cuś :wink:

 

Reyzel ja to Ci z wdzięczności jeszcze ze 2 łazienki zrobię i kuchnię też dorzucę, chcesz????

 

Rany, jakie słodkie!!! Na parę dni będę miała!!! Jak to się przechowuje??

 

buhahahaha .... nie musisz niczego Brazunia z wdzięczności robić :lol: :lol: :lol: Ty już mi dość pomogłaś ... :* :oops:

 

A przechowywanie ... jak kilka dni to może w lodówce ? A gdybyś chciała potem "odswieżyc", to wrzuć do nagrzanego piekarnika na kilka minutek :D

No ale nie żartuj, że na kilka dni tych słodkości ma wystarczyć .... :roll: :roll:

Ja chyba wiem co konsumujesz 8) ja będę to konsumowac w piątek. mąż mi zamroził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bingo Veruniu!!!!! Naprawdę pyszne!!!! Nie mów mężowi, bo jak spróbuje to do piątku nie doczekają :wink:

Już spróbował :lol: mówi że za słodkie dla niego ale twierdzi że mnie będzie smakowac 8)

 

A bo słodkie są jak nie wiem co!!! Ale naprawdę dobre! Z ciasta francuskiego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Wy się tu zajadacie?? Ja też chcę........ :oops:

 

Kurna ! Rogaliki Marcinki - typowo poznańskie, wypiekane tylko w okolicach dnia Św. Marcina. Dobre i podobno tylko w Poznaniu je pieką :-?

No cóż zrobić.. trza tam jechać

ino niech sie dziewczyny pobuduja, to mamy wikt i opierunek :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Wy się tu zajadacie?? Ja też chcę........ :oops:

 

Kurna ! Rogaliki Marcinki - typowo poznańskie, wypiekane tylko w okolicach dnia Św. Marcina. Dobre i podobno tylko w Poznaniu je pieką :-?

No cóż zrobić.. trza tam jechać

ino niech sie dziewczyny pobuduja, to mamy wikt i opierunek :wink: :lol:

 

Dobrze prawisz :D

 

Dziewczyny!!!! Budować się!!!! Migiem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...