Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś, nie dobijaj mnie!!!! To straszliwie trudna sprawa jednak jest z tym kupnem, jak nie masz kasy porównywalnej do tej w posiadaniu np. Gats'a :-?

co Ty chcesz całe zachodniopomorskie i lubuskie kupić :o

 

A da się :roll:

 

Jamlesik, wymiękam. Jak coś mi wpada w oko i cena nie wali na glebę to się okazuje że: albo ruina totalna i ze 200.000 nie wystarczy, żeby to doprowadzić do stanu przypominający ceywilizację; albo w takiej odległości od jakiejkolwiek cywilizacji, że wrony zawracają, zasłaniając oczy skrzydłami a dojachać tam to i czołgiem byłoby trudno :-?

Cholera jasna, to ze mną coś nie tak... :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Braza po dupie chcesz dostać jak Boga kocham :evil: ja się poświęcem i pojadem do tego Kołobrzegu Ci przylać wysyłaj stosowne wezwanie do baby - mam nadzieję że pokwitowanie na zaliczkę wzięłaś :evil: jak potrzebujesz to Ci stosowne pismo wystosuję :evil: ino migiem :wink:

 

Agduś jedna poprawka to zaliczka nie zadatek :( zaliczkę zwraca się w wysokości udzielonej zadatek w podwójnej więc co to było :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mylą mi się te dwie nazwy. Skoro dała na poczet kupna to chyba zadatek, no nie? Chyba zresztą nie ma czegoś takiego jak "zaliczka" - tylko w mowie zwykłych ludzi to istnieje - dla prawników nie.

No właśnie Braza, czy wzięłaś jakieś potwierdzenie wpłaty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no...

 

ja że tak powiem... też mi głupio było, jak zaliczki itd, że tak jakoś prosić o zwrot...,

ale jeśli chodzi o rodzinę, pieniądze i MÓJ dom to jestem harpia i wredna baba i nie ma litości

 

mogę dokarmiać gołąbki i skowronki, częstować bułkami różnych takich,...

ale jak ktoś mi probuje moich dzieci pieniądze zawłaszczyć to walczę... :)

i braza do roboty no bo ileż można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem to przegięłam, nie bardzo mogę czekać! Ale tu się zastanowiłam: nawet jeśli wystąpię z żadaniami i postrasze sądem, to dostanę to nie wcześniej, niż po rozprawie i orzeczeniu. Jeśli teraz spokojnie poczekam, jest szansa, duża, że te pieniądze dostanę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, nie dobijaj mnie!!!! To straszliwie trudna sprawa jednak jest z tym kupnem, jak nie masz kasy porównywalnej do tej w posiadaniu np. Gats'a :-?

co Ty chcesz całe zachodniopomorskie i lubuskie kupić :o

 

A da się :roll:

z wyjątkiem DPS, domu Maksia, Teski ..... chociaż to może kwestia ceny :roll: :wink:

 

teraz się wymondrzę :oops: i proszę na mnie nie wrzeszczeć 8) :lol:

nie wiem, albo nie pamiętam :oops: ile możesz wydać na dzień dobry

ale albo kupujesz za bezcen i remontujesz, albo płacisz jak za zboże robisz

powierzchowną kosmetykę i zaczynasz biznesować 8) powoli dostosowując

swoje włości do własnego widzimisie :lol:

jeżeli dojdziesz do wniosku, że nie dasz rady finansowo :-?

to kup działeczkę wybuduj domek, żebyś mogła równocześnie prać i zmywać

a końska pasja pozostanie tak jak teraz tylko nie będziesz musiała po schodach

tyle zap ..... ać 8)

 

a jak totalna ruina to rozważ to, żeby nie remontować tylko przewrócić to

i postawić od nowa na istniejących fundamentach, może być taniej od remontu,

gruz na utwardzenie dojazdu może się przydać :wink:

 

i zgaś tego peta :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie!!!!! Słuchajcie, ja wiem, że mogę występowac, że mam prawo, że wygram ... ale jak długo będę się szarpała żeby to wszystko odzyskać???? O odzyskanie naszych pieniędzy od dłużników walczyłam 4 miesiące!!! A mi te pieniądze są potrzebne teraz, najpóźniej w grudniu!!! Cholera, no chyba opłaca się poczekać, co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem to przegięłam, nie bardzo mogę czekać! Ale tu się zastanowiłam: nawet jeśli wystąpię z żadaniami i postrasze sądem, to dostanę to nie wcześniej, niż po rozprawie i orzeczeniu. Jeśli teraz spokojnie poczekam, jest szansa, duża, że w grudniu faktycznie te pieniądze dostanę!!

Albo i nie, bo niby dlaczego teraz ma dotrzymać słowa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gó...o prawda! Postraszysz sądem i baba w zębach Ci przyniesie, bo się przestraszy! A tak, to juz wie, że może Cię w ... robić ile wlezie. A jaką masz pewność, że w grudniu cos dostaniesz???

Ja Cię proszę, Ty pisz natychmiast do niej oficjalne pismo. Żądaj PODWÓJNEJ kwoty z ODSETKAMI. Jeżeli Cię sumienie gryzie, to daj nadwyżkę na dom dziecka albo schronisko dla zwierząt!

 

Kto ma najbliżej do Brazy i może Ją przypilnować, żeby głupot nie robiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...