Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tym czekaniem to przegięłam, nie bardzo mogę czekać! Ale tu się zastanowiłam: nawet jeśli wystąpię z żadaniami i postrasze sądem, to dostanę to nie wcześniej, niż po rozprawie i orzeczeniu. Jeśli teraz spokojnie poczekam, jest szansa, duża, że w grudniu faktycznie te pieniądze dostanę!!

Albo i nie, bo niby dlaczego teraz ma dotrzymać słowa :roll:

 

To wtedy już nie będę głupia i szlachetna!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie!!!!! Słuchajcie, ja wiem, że mogę występowac, że mam prawo, że wygram ... ale jak długo będę się szarpała żeby to wszystko odzyskać???? O odzyskanie naszych pieniędzy od dłużników walczyłam 4 miesiące!!! A mi te pieniądze są potrzebne teraz, najpóźniej w grudniu!!! Cholera, no chyba opłaca się poczekać, co????

NIE! Nie opłaca Ci się czekać, bo w grudniu to się najwyżej dowiesz, że pani wydała na prezenty i musisz poczekać do wiosny. Albo do lata, kiedy zbierze borówki i sprzeda...

Skąd pewność, że w sądzie będziesz długo czekała? Mielismy podobnie i rozprawę wyznaczyli chyba w ciągu miesiąca. A dłużnik stał przed salą z kasą w zębach i do rozprawy nie doszło...

Postrasz sądem. jeżeli jezt istotą myślącą, to odda od razu, jeżeli nie, to jeszcze koszty sądowe jej dojdą. Nie opłaca się. Jej się nie opłaca. Tobie jak najbardziej

Ona juz wie, że Ty miętka jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gó...o prawda! Postraszysz sądem i baba w zębach Ci przyniesie, bo się przestraszy! A tak, to juz wie, że może Cię w ... robić ile wlezie. A jaką masz pewność, że w grudniu cos dostaniesz???

Ja Cię proszę, Ty pisz natychmiast do niej oficjalne pismo. Żądaj PODWÓJNEJ kwoty z ODSETKAMI. Jeżeli Cię sumienie gryzie, to daj nadwyżkę na dom dziecka albo schronisko dla zwierząt!

 

Kto ma najbliżej do Brazy i może Ją przypilnować, żeby głupot nie robiła?

czy przypadkiem jea nie byłby najlepszy :roll:

 

teraz dopiero tego doła rozumie :o :-?

Braza spróbuj się o krok cofnąć to mnie tam masz i po d.....e dostaniesz :evil:

po zgodzie to Twoja kasa + odsetki + zwrot poniesionych kosztów + ...........

.... samoukaranie się tej pani np. przelew na konto Stefka 8)

inaczej do sądu z babą

 

i proszę nie rób gupich i nerwowych kroków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, Gwoździk, ale masz świetną siostrę!!!!!! Pozdrów Ją ode mnie!!!!

 

Dziękuję Wam bardzo!!!! Jesteście niezastąpieni w różnych sytuacjach!!! Nie dam się, jeśli kobieta będzie chciała mnie zrobić w jajo!!!! Oczywiście podstawą jest Jej pismo, wymuszę to na niej!!!

 

Agduś, no odezwij się, korekta nie zając!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można...

 

kiedy dostałam treść aktu notarialnego od moich depesi, poszłam z nim do pewnego adwokata, którego dostałam z polecenia od jednej z forumowiczek... ale ja nie o tym chciałam.... i on nam powiedział, że zawsze, ale to zawsze pójście do sądu wiąże się ze stresem, stratą czasu - bo nie zawsze wsio jest szybko i gładko nawet jak to my jesteśmy na prawie, a potem strata kasy na tzw koszty sądowe co jest zawsze 5% wartości sporu....

 

i on nam poradził, bo z doświadczenia wie, że jeśli kiedyś będziemy mieli kłopoty z naszymi orłami związanymi z tym, że nie będą chcieli oddać nam kasy, za wykonane naprawy to warto po prostu pismo, o którym tu wszyscy mówimy wysłać poprzez kancelarię adwokacką... czyli adwokat staje się Twoim przedstawicielem ...

wtedy taki pan/pani adwokat już tak Ci to pismo zmontuje, że nie ma mowy o wykrętach, da termin i restrykcje za jego nie dotrzymanie, a pani zblednie na sam widok koperty wysłanej z kancelarii adwokackiej, bo to jest jawna informacja, że w razie co zmierzasz wprost do sądu... a na sąd i przepychanki - zawsze jest jeszcze czas...

 

czasem po prostu warto postraszyć sądem niż faktycznie do niego zmierzać... :roll:

 

a na koniec dodam, że ja w takich sytuacjach mam takie zdanie, że co odpuszczę takim ludziom jak ta pani czy moi developerzy - to odbieram moim dzieciom... :x ( u mnie będzie awantura o 30 tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazuniu a moze wyślij do niej kogoś? Jekiegoś elegancika z teczką. Niech się przedstawi jako twój adwokat. I niech powie, że czekasz tydzięń na kaskę a jak nie odda to wszczynacie procedurę i od tej pory gadacie ze sobą tylko pisemnie?

Pomyśl o tym, podstaw kogoś znajomego co to ma gadane i dobrze wygląda. Nie szkodzi spróbować a taka oficjalna wizyta też wrażenie może zrobić :wink:

 

NIE!!! Tak nie rób bo sama możesz mieć kłopoty...

(jestem pewny Mayland ... że tylko żartowałaś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręczysz babie pismo z żadaniem zwrotu zadatku w podwójnej wysokości tego co wpłaciłaś baba mi Ci potwierdzić na Twoim egzemplarzu że odebrała z datą dzisejszą i jeśli dalej obstajesz przy wypłacie w grudniu to niech chocby na Twoim oryginale napisze Ci sama odręcznie że zobowiązuje się do zwrotu zadatku w takiej i takiej wysokości w terminie do dnia - tu wpisać konkretny dzień miesiąca grudnia 2008 r a nie sam miesiąc oraz że przyjmuje do wiadomości że jeśli do tego dnia nie uiści pieniędzy wystąpisz na drogę sądową w celu jej odzyskania

 

i Braza jak tego nie zrobisz to Ci naprawdę nogi z tyłka powyrywam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...