Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uuuu, Maylandziu, dałaś mi niezłego kopa...

No faktycznie, tak jakoś "upubliczniło się" to, chociaż pewnie nie musiało.... Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, może takie roztrząsanie mojego przypadku (bardzo ciężkiego :wink: ) pozwoli innym uniknąc moich błędów, a w końcu po to Forum jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, Maylandziu, dałaś mi niezłego kopa...

No faktycznie, tak jakoś "upubliczniło się" to, chociaż pewnie nie musiało.... Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, może takie roztrząsanie mojego przypadku (bardzo ciężkiego :wink: ) pozwoli innym uniknąc moich błędów, a w końcu po to Forum jest :D

 

dobra dobra koleżanko, Ty tu nie rób z siebie męczennicy dla nauki dla innych, tylko leć wyrwać to co Ci się słusznie należy, bo jak nie, to ja chyba mam do Ciebie najbliżej i mogę szybko się pojawić u Ciebie i przemówić Ci do rozsądku bardziej radykalnymi metodami.

no...

a teraz do dzieła

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Bardziej jednak o wywieranie presji mi chodziło niż o fakt podania tego do wiadomosci publicznej. Napewo sie to komuś przyda w przyszlosci.

Zawsze sobie powtarzam, że sąd to ostateczność i trzeba robić wszystko by do tego nie dopuścić.

 

Moja znajoma od roku walczy o działkę. Podpisała u notariusza umowę przedwstępną, dała zaliczkę. Pół roku minęlo a właścicielka wycofuje się z umowy i chce podnieść dwukrotnie cenę. Wiem co ona przeżywała. Zainwestowała pieniadze, poczyniła już pewne plany nie tylko finansowe ale i rodzinne a tu.... klapa. Wynajęła adwokata, mial zaczynac sprawę. I.... właścicielka zmarła. Teraz mąż i dzieci chcą kasy i sprzedadzą jej tą działkę tak jak było w umowie przedwstepnej bo nie chcą walczyć w sądzie i marnować czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, musiałam wyskoczyć do miasta, trochę mi lodówkę przewiało.

Poczyniłam odpowiednie przygotowania psychiczne i będę walczyć o tę kase.

Maksiu, ja tam się męczennicą nie czuję :wink: :D I ło matko bosko naprawdę nie musisz przyjeżdżać :o :wink: Poradzę sobie, wiem już na czym stoję :D Przyjechac to możesz na kawę, ale jak masz zamiar bić to ... psukę ze sobą wezmę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przekazuję wszystki serdeczności od Reyzelci :D :D Bidula nie ma czasu na nic, zasuw ma taki, że nie ma kiedy naładować do tej taczki, ale wszystko jest okey!!!!!!

dziękujemy 8)

ale Ty chyba już wychodzisz :roll:

 

i żeby nie było, że tylko Ty masz kłopot to ja się przyznam :oops: że ja czekam

już 5 lat na zwrot talonów węglowych od ....... starszego kolegi, a naciał mnie

jego syn :evil: tyle, że ja nie mam nic na papierze, pożyczyłem na gębę i 3 tony

węgla, wtedy to było jakiś 900zł, terz ponad 1,5kzł i wiem, że tego już nie dostanę :-?

ale moja strata to chyba pikuś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Brazunia całą swoją dobroć spakuj do szkatułki zamknij na klucz i klucz wyślij pocztą na Alaskę a z panią zacznij od dzisiaj korespondencję wsio na piśmie za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i poleconym żeby wymówki nie miała że nie dostała :evil: to lajtowo do grudnia się wyrobisz a jak będzie się w grudniu migać to będziesz mogła od razu do sądu występować bo drogę polubowna zakończysz w Ojcu Chrzestnym mądrze mówili to tylko biznes nic osobistego :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, noż qurna, znaczy się takich naiwniaków to więcej jest......

u mnie to trudno nazwać naiwnością, to było normalne, kiedyś dostawaliśmy

talon na 0,5 co miesiąc, więc żeby nie organizować transportu kila razy w roku

to się po koleżeńsku pożyczło i nigdy nikt nie miał problemu, aż raz jamles pożyczył koledze, a właściwie jego synowi :evil:

młody narobił tyle długów, że trochę posiedział, stary prawie zrujnowany,

tylko dla mnie i z tego co wiem dla jednej znajomej zabrakło :o

najgorsze jest to co mi kolega powiedział

ale cie w ch....a zrobił :evil:

jak chcesz to idź na policjo niech mu jeszcze rok dop.....om :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...