Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Egracja jest, oczywiście, gniada. Nie napisali, ile ma lat. Egisa ma gniadą źróbkę i jest rówieśniczka Weroniki. Tobie zostaną trzy siwe zaźrebione (trzy, sześcio i dwunastolatka) + ogierek gniady chyba (na zdjęciach są dwa gniade źrebaki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wieczornie się witam i będę jutro trzymała kciuki za Wasze wygrane :D

 

Agduś, w takiej SPRAWIE musicie wygrać :roll: :lol:

 

Nikt mi tego nie zrobi!! Jedyny rymarz w K-gu jest uczulony na konie :-? Nie robi nic, co związane z jeździectwem!

 

w pobliskim miasteczku jest rymarz, który podobno baaardzo lubi konie 8) :roll: :D

może powiesz o co chodzi i pojadę zapytać :roll: :p

 

Brazulko :lol: obejżeliśmy naszą sypialnię :D :D :D

niczego nie poprawiaj :lol: nam podoba się baaaaardzo

dzięki, dzięki, dzieki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie wodze dopina się do wędzidła za pomoca zwykłych pasków. Dopina się je do wędzidła z jednej i z drugiej strony no i już. Ja kupiłam ogłowie z wodzami, które zamiast tych pasków zakończonych tradycyjnie "na dziurki": mają karabińczyki, takie jak przy psich smyczach. Ułatwia to przypinanie i odpinanie wodzy na pewno, ale myk polega na tym, że jeden z karabińczykow wziął i pękł. Trzeba go po prostu wymienić na inny. Pewnie drugi od razu też. No i problem polega na tym, że mamy jednego rymarza, a ten akurat uczulony jest na końską sierść i w ogóle wszystko, co z końmi związane i efekt wiadomo jaki ... nic nie zrobi!!!

Chyba jednak łatwiej mi będzie po prostu kupić nowe wodze, a nie zawracać Wam jeszcze głowę taką duperelą.

 

Już się wypowiedziałam na temat tej sypialni... no normalnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym zakatrupiła jak te konie wyglądają w pierwszej chwili trudno dojrzeć że to araby no w mordę i o ziemię kompletów i propozycji im się zachciało to ja mam propozcję cztery konie cztery sznurki cztery kończyny właścicieli i cztery strony świata w jedno połączyć :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazula a żebyś wiedziała że szczęście ma bo ja zwierzątka lubię i tak mnie wychowali że jak się bierze jakąś gadzinkę do domku to trzeba potem o nią dbać karmić i całą resztę więc takie zachowanie i traktowanie jak przedmioty żywych inteligentnych zwierzaków budzi we mnie zwierzątko żadne krwi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko!

Tamte konie nie wyglądają tak najgorzej. Nie są wychudzone. Oburzyło mnie raczej podejście do nich, traktowanie jak przedmioty, nazywanie "kompletami", propozycja wymiany na "inne dobra materialne lub samochód", krótko mówiąc traktowanie przedmiotowe. Tym bardziej mnie oburzyło, że mam znana ogólnie słabość do koni arabskich, które są dla mnie elitą elit.

Chcecie zobaczyć konia, który ma naprawdę kiepsko? Proszę bardzo!

http://www.allegro.pl/item480572517_klacz_kuc_szetlandzki_sanie_i_uprzaz_pilnie_spr.html

No kur...! Dla bydlęcia, które tak traktuje tego konika to juz bym nie miała cienia litości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się komuś nie chciało wchodzić, to wklejam "opis" spłodzony przez istotę najwyraźniej mocno prymitywną:

 

"tJest to klacz bardzo spokojna ma około 8 lat . Ja mam ją cztery lata kobyłka u mnie nie była pokrywan z braku ogiera. Bardzo dobrze chodzi w zapszegu jak i pod jeźcą. Nadaje sie dla dzieci i osób niepełnosprawnych gdyż jest bardzo spokojna. koń ten nie wymaga stodoły gdyż ma długą sierść wystarczy tylko kawałek działki i pożywienie w skład whodzi siano lub bale i woda i czasami jakieś jabółko lub marchewke ale tylko raz na tydzien nie wymaga pielegnacji.Sanie były w jednym miejscu pęknięte ale zreperowane . Nadhodzi zima więz przydadzą się sanie kture wraz uprzężą dołanczam do końia zapraszam do oglądnięcia na miejscu pozdrawiam Daniel. Real foto ! Pilnie sprzedam. Prosze dzwonic wrazie pytań. tel 018 27 586 13 / 787 384 954"

 

Ja bym bez wyrzutów sumienia tego właściciela wypędziła na działkę i patrzyła, czy porośnie długą sierścią. Oczywiście pielęgnacji by nie wymagał. Jabłko, marchewka raz na tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...