Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widzisz Brazula a ja takiej pić nie mogę po paru dniach picia plujki żołądek mnie tak nap...la że od razu mi rozum wraca i do puszczalskiej wracam :-?

 

 

Duszku słodka - fuj paskudztwo :lol: :lol: ma być prawie gorąca z dużą ilością mleczka :wink: i zero cukru osobiście cukru używam do pieczenia i dla gości mam w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, nareszcie ktoś mnie zauważył. :-?

Może to i dobry adres, ania, warto by pomyśleć.

Braza, zaryzykujesz? W końcu znasz się na koniach jakby trochę lepiej od nas... :roll: Ja to nie do końca wiedziałabym czego jeszcze się czepiać oprócz spraw ewidentnych.

 

Pochmurne i - niestety - chłodne dzień dobry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koninka jest licytowana, ale nie osiągnęła ceny minimalnej. Nie weim, czy ją ktoś kupi. Nie wiem, jak można kupować konia widząc go na zdjęciu tylko. No chyba, że ktoś kupuje z litości, żeby mu życie uratować, a nie żeby na nim jeździć. NIe wiadomo, jak z jej psychiką. Takie konie "od chłopa" najczęściej są tak zastraszone i bite, że stają się bardzo agresywne.

Moja koleżanka kiedys kupiła przecudną klacz od chłopa. Karej chyba wydawało się, że do nieba trafiła, bo nikt jej nie bił. Wcześniej "zajmowal" sie nią chłop i jego synowie, potem koleżanka i jej pracownica. Efekt był taki, ze kobiety mogły ją czyścić, głaskać, jeździć na niej. Mężczyźni nie! Straciłam z koleżanką kontakt, więc nie wiem, czy udało się Karą przekonać, że bywają na tym świecie faceci, których nie trzeba kopytem traktować na wszelki wypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam. Wróciłyśmy z córcią późno, bo Hubertusa spóźnionego świętowaliśmy w stajni. Było cuuudnieeee, uśmiałam się i wybawiłam totalnie!!! Księżniczkę za renifera dziewczyny przebrały, a córcia za Św.Mikołaja robiła. Kilka koni przebierałyśmy i powiem Wam, że w trakcie tych przymiarek strojów miałam wrażenie, że konie zastanawiają się litościowie, czego też mogłyśmy się naćpać... :wink: Ale znosiły to z godnością i stoickim spokojem :D

 

Qurna!!! Telewizor nie działa!!! Nie włącza się!!! Ma ktoś pomysł, dlaczego????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam. Wróciłyśmy z córcią późno, bo Hubertusa spóźnionego świętowaliśmy w stajni. Było cuuudnieeee, uśmiałam się i wybawiłam totalnie!!! Księżniczkę za renifera dziewczyny przebrały, a córcia za Św.Mikołaja robiła. Kilka koni przebierałyśmy i powiem Wam, że w trakcie tych przymiarek strojów miałam wrażenie, że konie zastanawiają się litościowie, czego też mogłyśmy się naćpać... :wink: Ale znosiły to z godnością i stoickim spokojem :D

 

a zdjecia ma? 8)

 

Witaj brazuniu :-)

 

Widze, ze kawowy temat poruszacie :-) Moj ulubiony :-) Kazda pora dobra, na aromatyczne espresso, z karmelowa, gesta crema :D Raaany ... ide sobie takowa zapodac ... i zponiewieram ja mleczkiem kokosowym ... a co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, no nie rób mi tego, nie poniewieraj.... :-? :wink: :D

 

Zdjęcia właśnie obrabiam, jak się da to się wrzuci :D

 

Czy naprawde nikt nie zna się na telewizorach???? Dlaczego ta moja franca nie chce się włączyć??? Wczoraj było okey!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłam syropy do kaw i drinków 8)

Kupiłam Irish Cream i orzechowy

PYCHOTA!!!

Oczywiście jak dla mnie to kawa tylko sponiewierana :lol:

 

 

hmmmm ... pychota Kasiu :-) Uwielbiam te wszystkie dodatki i upstrzenia :-) A teraz pomysl ... zamiast syropu, prawdziwy łiskacz, cukier kandyzowany i aromat pomaranczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłam syropy do kaw i drinków 8)

Kupiłam Irish Cream i orzechowy

PYCHOTA!!!

Oczywiście jak dla mnie to kawa tylko sponiewierana :lol:

 

 

hmmmm ... pychota Kasiu :-) Uwielbiam te wszystkie dodatki i upstrzenia :-) A teraz pomysl ... zamiast syropu, prawdziwy łiskacz, cukier kandyzowany i aromat pomaranczy 8)

Wiem wiem Amberciu, stosuję często.

Jednak jak mi się nei chce to używam syropów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranyyyyyy ... no to już przegięcie ... whyskacz do kawy???? Ludzie!!!! Kobiety!!!! Nie róbcie mi tego!!!!!! :wink:

 

Bo samego łiskacza to w zyciu bym nie przelknela ... a fujjjj

 

Kasiu, tez mam zapas syropow na szybka kawe 8) Nie mniej polecam mleko kokosowe z puszki. Nadaje sie nie tylko do kurczaka z ananasem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...