Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no jak zajmie się konikami to nie będzie pachniała.... za dobrze ... :D :D :D

 

Oj Gwoździk, widać żeś nigdy konika nie wąchał, jeno stajnie i to niezbyt posprzątane :-? Konie pachną cudnie, ale niektóre stajnie już nie!!

 

Ups.... znowu w plecy .... :(

Chociaż konika nigdy nie wąchałem, to prawda.

A nawet jakbym powąchał to i tak... bym nie poczuł ... bo węch mam słaby.

Kiedyś w przypływie pośpiechu (bo mecz oglądałem) posmarowałem bułkę butaprenem, stojącym na lodówce. Myślałem, że to miód.

Nie zjadłem ... na szczęście, bo jak nasi strzelili gola to upuściłem bułkę na podłogę :D :D :D

 

Trzeba spadać, bo głupoty w głowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundusze na fajki Jej obetnij!

Ja się zajmę projektem organizacyjnym, Wusia będzie dbała o wypłacalność klientów, a Gwoździk zarządzi finansami. Braza będzie pachniała... No dobra, zajmie się konikami i prowadzeniem jazd!

a gdzie dyro :roll:

 

PS. za fajki to Braza będzie płacić extra akcyzę i siano będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jakbym powąchał to i tak... bym nie poczuł ... bo węch mam słaby.

Kiedyś w przypływie pośpiechu (bo mecz oglądałem) posmarowałem bułkę butaprenem, stojącym na lodówce. Myślałem, że to miód.

Nie zjadłem ... na szczęście, bo jak nasi strzelili gola to upuściłem bułkę na podłogę

 

rety :D :D haha i dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula ja Ci tyle razy mówiłam że takie np 100 zł za projekt pomieszczenia (znaczy 100 np za salon, 100 za łazienkę co tam komu potrza ) nikogo nie zrujnuje a Ty musisz się nad tym sporo nasiedzieć i jeszcze czasem parę razy poprawić to żebyś też coś z tego miała choćby na utrzymanie Księżniczki a i Tobie też na przyjemności potrzeba wieć przestań marudzić :evil: a o zamówienia siem nie martw będą :D

WUŚKA o to to to

obiema rencami siem podpisuję :lol: :lol:

i cennik nam się PODOBA :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula ja Ci tyle razy mówiłam że takie np 100 zł za projekt pomieszczenia (znaczy 100 np za salon, 100 za łazienkę co tam komu potrza ) nikogo nie zrujnuje a Ty musisz się nad tym sporo nasiedzieć i jeszcze czasem parę razy poprawić to żebyś też coś z tego miała choćby na utrzymanie Księżniczki a i Tobie też na przyjemności potrzeba wieć przestań marudzić :evil: a o zamówienia siem nie martw będą :D

 

dzien dobry, ja na potwierdzenie dodam, ze za projekt lazienki u znajomej zaplacilam 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula ja Ci tyle razy mówiłam że takie np 100 zł za projekt pomieszczenia (znaczy 100 np za salon, 100 za łazienkę co tam komu potrza ) nikogo nie zrujnuje a Ty musisz się nad tym sporo nasiedzieć i jeszcze czasem parę razy poprawić to żebyś też coś z tego miała choćby na utrzymanie Księżniczki a i Tobie też na przyjemności potrzeba wieć przestań marudzić :evil: a o zamówienia siem nie martw będą :D
Ale braza jest niereformowalna :evil:

Ileż razy mówiłyśmy o tym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Słońca Wy moje, będę intensywnie domagać się zapłaty :wink: :D

 

Buziaki poranne Wam zostawiam :D

 

Kasia, obejrzałaś sobie stronkę??? Ja jestem bardzo zadowolona :D

 

Maylandzia, nie do końca wszystko załatwione i wszem i wobec ogłaszam ... zaczynam się wkurzać!! A to oznacza kłopoty ... nie dla mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ją o zdanie pytał? :D

Nr konta, cennik i jazda z tym koksem. :lol:

Wusia, dobrze myślisz, kochana, wódki Ci trzeba dać! :D

Agduś i Gwoździk przypilnują Brazy i będzie good.

Ja się mogiem sprzątaniem zająć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tą bułką. Rzeczywiście węchu nie masz! A swoja drogą od razu wyobraziłam sobie odklejanie bułki od zębów i mało monitora nie oplułam :lol:

 

Brazę należy częściowo ubezwłasnowolnić! Chociaż pewną nadzieję wzbudziła informacja, że się zaczyna wkurzać. ZACZYNA! Ja to bym dawno była wkurzona!!! No ale lepsze to zaczynanie niż nic!

Braza - bądź bezlitosna jak Klotylda Kociołek!

 

A akcyza na nic się nie zda - niepoprawna palaczka przecież wie, że już spaliła całkiem porządną stajnię wraz z kilkoma konikami i halę. Teraz pali domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) mnie się pomysł ze stówką bardzo podoba za projekt :))

 

tanio chociaż... no ale przynajmniej już coś ;)

niby że nie profesjonalnie,...

ale czasem jak patrzę na projekty profesjonalne ;) to głowa boli i wydaje mi się że nawet połowy nie są warte ceny za jaką ludzie za nie płacą :)

a tu proszę rach ciach z poprawkami itd, super projekt :)

 

no

opinia forumowa ma MOC!

ciekawe co jeszcze uda się presją społeczną zdziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...