Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amberciu Droga, miło mi Ciebie widzieć ponownie :D Ale ja cham i prostak jestem, bo nawet nie zapytałam, jak Ci się mieszka na nowym????? :oops: :oops:

 

Jako przeprosiny polecam filmik, do którego linka wkleiłam troszkę wyżej ... fanstastyczna rzecz ... dwa rodzaje jeździectwa, niby różne, a jakie podobne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazuniu, wiesz ze takie rzeczy mnie bardzo kreca, wiec pozwolilam sobie wczesniej obejrzec :D Piekne i fascynujace!

Generalnie nie jestem jezdzaca, ale to sie wkrotce zmieni. Jezdzilam jak bylam dzieckiem i teraz do tego powroce :-)

Nic nie poradze, ze lubie konie ...

 

A mieszka sie cudownie i wspaniale. Mam dokladnie to czego pragnelam :D Przedmiescia sa i beda dla mnie tylko wspomnieniem ... :lol: Do zycia potrzebuje czegos wiecej niz pola, las i wiejskie burki na lancuchach 8)

 

brazuniu, widze ze doskonale spelniasz sie w projektach i aranzacji! Milo mi to widziec. Masz Kobieto potencjal, wyczucie i checi! Teraz tylko to rozwijac :-) Trzymam za Ciebie kciuki, aby pasja stala sie pelnoetatowa praca. Bardzo Ci tego zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Amberciu, jak z tym siedliskiem wyjdzie jakaś kicha, to zacznę naprawdę poważnie myśleć. Narazie nie wiem, do czego to przypiąć ... jak to zakwalifikowac ... chyba się przejdę do biura pośrednictwa pracy :D

 

Cieszę się, że zaczniesz jeździć :D :D Koniecznie sie pochwal, jak już ta epokowa chwila nadejdzie, dobrze :oops: :D I to cudownie, że masz to, co chciałaś. Ja akurat chcę odwrotnie, ale może też się uda... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia, z siedliskiem nie ma pospiechu ... zobaczysz, jeszcze troche a kupisz o 30% taniej ... Takie czasy. Najwazniejsze to miec aktywa i cierpliwosc 8) Poki co rob swoje. Projektuj, pracuj, odpoczywaj a czas bedzie pracowal dla Ciebie :D

 

A ja jak tylko dosiade rumaka zaraz sie pochwale :D Moze jakies zdjecia zapodam, jak wisze nieszczesnikowi u szyi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak wisiałam Brazylii u szyji :D Poważnie!!! Bryknęła, wysadziło mnie i ... zawisłam jak klejnot - niekoniecznie cenny - pod szyją z lewą stopą sterczącą nad siodłem, uwięzioną w strzemieniu :D Ani się wspiąć, ani spaść :D Boszszeee, ja w myślach słyszałam szatański chichot tej klaczki... :-? :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iieeetaaaam Gwoździk, nie wiesz, co tracisz :wink:

 

Ostatni raz glebnęłam w sierpniu, dosłownie parę godzin przed powrotem Szanownego po 5-cio miesięcznym rejsie. Od razu po upadku było jeszcze okey, ale parę godzin później to już za bardzo się ruszac nie mogłam. Szanowny w nocy wraca do domu, rzuca się z otwartymi ramionami do witania, a ja ... no cóż: "Nie tykać!!!!" Po wyjaśnieniach Szanowny stwierdził, że ma bardzooo orginalną żonę :D

 

Upadki są wliczone w ryzyko, niestety, ale wbrew pozorom bardzo rzadko kończą się poważniejszymi obrażeniami. Najczęściej to po prostu stłuczony tyłek i ... duma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...