Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

a tak przy okazji ....

 

 

pytałaś o możliwość dokupienia ziemi tutaj ...

 

Dom na sprzedaż

 

Bierzwnik (zachodniopomorskie) Cena: 280 000 PLN (3 111 PLN/m2) Powierzchnia: 90 m2

 

* Zobacz podobne oferty

* Zobacz oferty ogłoszeniodawcy

* Powiadom znajomego

* Obserwuj ogłoszenie

* Drukuj ogłoszenie

 

Informacje

 

lokalizacja:

kraj: Polska, województwo: zachodniopomorskie, powiat: choszczeński, miasto: Bierzwnik

dom:

wolnostojący, mieszkalny, do zamieszkania, poddasze użytkowe, dach skośny, okna drewniane, ogrzewanie: węglowe,

powierzchnia działki:

3800 m2

media:

prąd

 

Opis

 

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom wraz z zabudowaniami - na dużej działce -położony w malowniczej miejscowości Bierzwnik.

Budynek mieszkalny bardzo zadbany, solidny z czerwonej cegły o powierzchni użytkowej ok.90m2.

PARTER: dwa pokoje 22,5 / 10 m2, przedpokój 15m2, kuchnia ze spiżarką 17,4m2 oraz 12m2 łazienka.

PIĘTRO:również dwa pokoje 11,6 / 10 m2, strych 17m2, oraz dwa niewielkie pomieszczenia które mogą służyć jako garderoby.

W pokojach wszystkie okna wymienione na PCV, w kuchni drewniane, ręcznie robione dwa lata temu podłogi drewniane.

Ogrzewanie piecami kaflowymi, w kuchni i łazience bojler elektryczny. Dom jest zadbany, jasny, czysty i sprawia doskonałe wrażenie.

Z budynkiem mieszkalnym połączona jest część gospodarcza z pralnią, warsztatem, drewutnią i garażem o łącznej powierzchni 80m2 nad którymi jest strych do adaptacji.

Działka (prawie 4000 m2!!!) ładnie zagospodarowana znajduje się na niej niewielki sad oraz lasek z licznymi grzybami (jadalnymi !!!).

Piękna, malownicza okolica w otoczeniu licznych jezior i lasów.

Oferta skierowana do osób chcących odetchnąć od gwaru miejskiego. Nieruchomość ma duży potencjał, jest przepieknie położona, jest w zaskakująco dobrym stanie technicznym. Cena do negocjacji.

 

 

.... taki upierdliwy już jestem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyznaję ze skruchą ... nie pytałam :oops: A co gorsza, w szale usuwania nieaktualnych ogłoszeń z zakładek chyba i to wyrzuciłam, bo nie mam :oops:

No tylko mi nakopać :oops:

 

no to masz jeszcze raz ...

 

http://www.otodom.pl/dom-bierzwnik-90m2-280000-pln-id1730159.html

 

 

.... ty taka prawdziwa baba jesteś ..... sama nie wiesz czego chcesz ....

 

 

.... no i teraz to mam prze..ane .... nawet u Żonki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Pani Gwoździkowa usłyszała to poszła szukać młotka ....

......................dobijać mnie będzie ofkors....

 

 

ale ja się nie dam i .... podtrzymu ... jęę ..... czę .... z bólu.......

 

Wiadomość od Pani Gwoździkowej :

przesyłam Ci Brazo w ramach solidarności fajne siedliska ... tylko ziemi musisz dokupić trochę ...

http://www.domiporta.pl/details,192,101472097.asp

http://www.domiporta.pl/details,192,106270899.asp

 

 

.... i tak nie zadzwonisz :D :D :D ....

.... to ja Gwoździk ... z rozklepanym łebkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pierwszym byłam ... ładny i efektowny, ale tak ze 250.000 trzeba na samo tylko wykończenie :-? Nie wspominam o terenie, bo to tak z 70.000 by poszło - natura napadła :-?

 

Ten drugi oglądałam, podesłał mi An-Bud - pałac do kapitalki lub wyburzenia ... kupa pieniąchów, nie stać mnie :-?

 

Anja, Cedynia piękna jest, ale droga po zbóju no i ziemi mało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...