Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mysle, ze nie kolidowaloby w ogole .

tu sporo ludzi ma konie - trzymaja je przewaznie w stadninie.

Ale jest tez pare zabudowan z wlasna stajnia.

to gospodarstwo nie jest jakies bardzo stare na moje oko -

i ma tez zabudowania gosp. - czyli stajnie na ten przyklad ;)

jutro zajrze i wypytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Śnieg leży cały czas i po tym śniegu właśnie w pięknym stylu koń mnie przeciągnął, bo się zebry wystraszył. Co ta pasiasta swołocz w taką pogodę robi na zewnątrz, to nie wiem, toż to tropikalne bydlę jest :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - byłam na oględzinach -

do sprzedaży pozostała tylko działka na której stoi dom - bo przynależne

pola już rozparcelowane i sprzedane.

Calosc 3800 mkw.

Na dzialce jest dom murowano-drewniany z lat....70tych..(zdziwiłam się - bo wygląda na starszy)

Jest cały czas (w tej chwili też) zamieszkały - ale jak mówili uczeni w piśmie to nadawałby się do kompletnego remontu.

Jest stodoła murowano-drewniana i jeszcze jakaś drewniana szopa.

Płot drewniany na około - ale w dużej części - obalony, że tak powiem..

Własne szambo, z mediów prąd i woda. Na gaz ziemny szanse rzekomo za 2,3 lata - ale raczej osobiście wątpię (w końcu jestem z tej samej gminy ;)).

Plusem jest dobry dojazd drogą asfaltową - ale o małym ruchu - bo praktycznie tylko do leśniczówki i paru domów, piękna okolica naokoło,

mnóstwo spacerowych traktów konnych. No i nasze sąsiedztwo też :) ;)

Cyknęłam parę zdjęć - ale zostawiłam kabel na wiosce i nie mam jak przegrać :evil:

Wszystko wyglądało nieźle - do momentu ceny.. To jest wielki minus sądzę :(

szczerze mówiąc - myślę, ze gość raczej upadł na głowę - chociaż twierdzi, że to tylko cena jakby za grunt - zabudowań nie liczy..

Nawet nie wiem czy gadać - bo chyba się wygłupiłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - byłam na oględzinach -

Wszystko wyglądało nieźle - do momentu ceny.. To jest wielki minus sądzę :(

szczerze mówiąc - myślę, ze gość raczej upadł na głowę - chociaż twierdzi, że to tylko cena jakby za grunt - zabudowań nie liczy..

Nawet nie wiem czy gadać - bo chyba się wygłupiłam..

 

Czasami ludzie - Sprzedający Inaczej - tak ich nazwę, nie zdają sobie sprawy, że się ośmieszają wystawiając coś na sprzedaż. My, podczas poszukiwania siedliska napotkaliśmy na kilka "rewelacji" za "miliony" , których - jestem pewny - nikt nie kupił do dziś .... chyba że za 1/10 ceny.

Sprzedający Inaczej obejrzy w necie kilka ogłoszeń i ... rachuje

... no tak też mam dom 150 mkw... co z tego, że ze spróchniałego drewna, ... stodoła ... prawie jak garaż na 3 samochody ... woda jest też ... a że do studni trzeba wrzucać wiadro to co .... a no i prąd jest ... wprawdzie u sąsiada , ale co tam ... prawie to samo ...to i cena może być podobna..

 

............ na pewno się nie wygłupiłaś ... jeżeli ktoś się wygłupił to tylko Sprzedający Inaczej....

 

 

i nawet nie pisz jaką sumę chce ... na pewno niewartą zachodu ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, dzięki serdeczne!!! Skoro cena z kosmosu, to w kosmos faceta wysłać ... bez rakiety najlepiej :-? Wasze sąsiedztwo jest bezcenne, to fakt, tyle że ja gdzieś mieszkać jeszcze muszę :D Jakby Ci co w oko jeszcze wpadło, to wal jak w dym, gdybym coś znalazła to na pewno obwieszczę to na całe Forum :D

 

Gwoździku, ja jeżdżę pięć kilomentrów od miasta ... a ta pasiasta swołocz to już się tam zasiedziała...jeszcze niedawno bało się to wszystkiego, a teraz...patrz Pan :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nieruchomosci.muratordom.pl/prezentacja_oferty/index/242594

 

To.

 

Wusia, ja nie marudzę, ale muszę tam pojechać i zobaczyć. Te 100m to może być różnie położone, a ja potrzebuję jak najwięcej ziemi w jednym kawałku. Musze mieć gdzie postawić stajnię, ujeżdżalnie odkryte - w przyszłości krytą, pastwisko i pom. gosp. potrzebne do obsługi stajni - choćby wiaty na sprzęt i głupie grabie. Dlatego zależy mi na jak najbliższym usytuowaniu wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...