Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z meldunku to mam tyle, że wiem juz jak komunikacją za przeproszeniem publiczną dojechac do pewnej miejscowości oddalonej o niecałe 100km ode mnie. Jak wjade o 12.40 to wrócę o 23.00, a na oglądanie to może ze 2 godziny będę miała :-? Zresztą, podobna sytuacja jest z innymi miejscowościami ... Tak więc, jeśli mam jechać na własną rękę i nie tracić czasu na czekanie, aż zmotoryzowani znajomi znajdą chwilę wolną to musze się przygotować na wyprawę całodniową. Melduję, że narazie skończyłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z meldowaniem :D Do szukania jeszcze wenę mam, tak jak do dzwonienia po różnych biurach i agencjach. Niektóre propozycje odpadły ... nieaktualne, chociaż sa na stronie. Nie wiem dlaczego właśnie na stronie nieruchomości muratora większość jest już nieaktualna :-? A szkoda, była tam jedna taka...ciekawa, ale trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, tak właśnie to wygląda.

Najgorsze jest to, że sama to ja moge sobie pojechać jak narazie w jedno miejsce ... do innych to podróż tylko w jedną stronę, nie mam jak wrócić, trzeba by było szukać noclegu.

No jasny gwint!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazdy zdawalam 2 razy bo cofanie po łuku to normalnie czarna magia była za drugim razem wziełam dodatkowe jazdy i przy drugim cofaniu po łuku jakby mi się jakiś pstryczek załączył posżło gładko a instruktor pyta czego się czepiam :lol:

zresztą ja instruktora miałam po byku wsiadał do samochodu siadał na siedzeniu "po turecku" i oznajmiał mi że jego tu nie ma a na pierwszą jazdę (myślałam sobie jakieś pachołki odpalanie silnika i takie tam :wink: ) to mi zafundował przejażdżkę do somsiedniego miasteczka :lol: i ja za kółkiem normalnie wróciłam mokra :lol:

 

 

a Ty mi nie mów że jak konno jeździć umiesz to se z autem poradzić nie możesz :wink: autko to proscizna w porównaniu z koniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ... niezupełnie...jak jeździsz konno to żeby nie wiem co, tylu idiotów naraz na swojej drodze nie spotkasz! Nie mam prolemu z samym prowadzeniem ... wymiękam, gdy widzę jak jeżdżą, jak wrednie łamią przepisy, a ode mnie wymaga się jazdy idealnej :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty mi nie mów że jak konno jeździć umiesz to se z autem poradzić nie możesz :wink: autko to proscizna w porównaniu z koniem :lol:
oooo to to :lol: ja nie wiem jak można konia ujeździć :oops: :p

Jazda konna to pikuś w porównaniu z przejażdżką samochodem po Krakowie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia lajcik powstrzymaj się tylko do egzaminu a potem jak już papiór w kieszeni bedziesz mieć to też sobie poszalejesz :lol:

 

według mnie mnóstwo zalezy od instruktora mój jak pisałam kazał mi sobie wszystkiego spróbować i jazdy 110 na trasie i wyprzedzania i wszelakich manewrów i nauczył olewania poganiających idotów i przy nim zero stresu było i potem pewniej sie czułam jak sama rzeczywiscie zostałam

 

a wiełam 2 godziny dodatkowe z innym instruktorem i po pół godzinie jazdy z nim myślałam że wysiądę je.....nę drzwiami i pójdę - po mieście nie więcej jak 35 na trasie nie więcej jak 60 ciągle mi kierownicę łapał mordą ciągle klepał i przeszkadzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnego instruktora też mam super, pierwszy był do bani, podobny do tego Twojnego 2-godzinnego. I mojny twierdzi, że już sił do mnie nie ma, bo jak jadę z Nim, to nie ma się do czego przyczepić, jest w porzo, a na egzaminie ciała daję. Sama już nie wiem :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...