Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Moja córcia nie chodzi na religię od trzeciej klasy. Już w drugiej stwierdziła, że to nuuudyyyy i nie chce. Wszystkiemu oczywiście winni ci, którzy te lekcje prowadzą. Ale jakby mi tak któreś próbowało uświadamiać dziecko na temat istnienia czy nie istnienia Św. Mikołaja to gały bym wydrapała :evil: Moja córcia nadal uważa, że jednak chyba ten Świ. Mikołaj jest :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak nie..jak tak tys mi mamus pod poduskem kladla..jak pomnem..za zawsek kciolek jom sdybac..le nie wyjsło bo bwaila siem semnom zacieklem..coby mnie smecyc cfaniurka.. apropos .....widziałem kiedys piękny witraż...

 

http://img219.imageshack.us/img219/4002/normalwitraz8839961hp9xf0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja corka jak tylko zaczeła chodzic do przedszkola i mieć kontakt z rówieśnikami przestała wierzyć w Mikolaja. Tradycji jest wierna-czeka na prezenty :lol: , ale w grubego faceta latajacego po niebie nie wierzy od przedszkola :lol: Uświadomieniem zajęły się dzieci, nie wychowawczyni. Dzieci szybko dojdą do prawdy a ja na siłę jej nie wmawiałam, zeby w to wierzyła. Jakoś załapała, że to tradycja jest którą warto kontynuować i nie warto czekać do późna w nocy by przyłapać brodacza zajadajacego ciasteczka i popijajacego mleko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jeszcze w czwartej klasie się pokłóciła z kolegami, twierdząc, że Mikołaj jest!

Zauważyłam, że tu, w okolicach Krakowa, jakoś chyba bardziej się tę wiarę w dzieciach umacnia. W Opolu juz w 1 klasie niewiele dzieci wierzyło, a tu w zeszłym roku (zerówka) pytałam i 100% rodzicow odpowiedziało, że dzieci wierzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry....

 

 

jestem oburzona zakonnicą... jak tak można... wszyscy wiemy, że to nie prawda, ale myślę że to rodzice a nie ktoś obcy powinni decydowac w co ma wierzyc lub nie ich dziecko i kiedy czas pewne bajki zakończyć... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie słoneczko!

Posyłam troszkę!

 

Jakaś cholera ukradła je po drodze... :(

 

To nie ja!!!! U mnie też nie było!!!!

 

Lecę oglądać "Powrót Króla" pojawię się w przerwie :D

 

P.S. przypomnijcie mi prosze, jak ustawić Operę jako główną przeglądarkę :oops: Ustawienie przy pierwszym uruchomieniu nic nie dało, nadal Internet włączami się przez IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...