Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Mayland nic nie wiem o zakusach Szanownej Redakcji na mój dziennik, ale Reyzel napisała, że nie chciał się Jej otworzyć! Dlatego ten wpis, bo tak na zdrowy rozum, tyle czasu nic nie pisane to wiesz, mógł gdzieś zaginąć w czeluściach :roll:

 

Mam nadzieję, że takich wpisów będę mogła dokonać już niedługo. Czekam na rozwiązanie paru spraw i już mnie powoli zniecierpliwienie ogarnia :-? A bankowi się w morde nie spieszy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Domyślam się. Ja trafiałam na fatalnych bankowców. Cały czas miałam problemy. Ciekawe jak będzie dalej. Jeszcze odbiór i rozliczenie ostatnije transzy mnie czeka. A potem to ich będę straszyć kredytem refinansowym w innym banku :wink: :lol:

 

To pogrubienie zastosowałam nie bez przyczyny - zapisze sobie Twoje słowa w kajeciku i w odpowiednim momencie sięgnę po tą tajną broń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff. usłyszałam...

i przepraszam, alem zmachana jak koń pociągowy normalnie...

znaczy się ledwo co wróciłam, pracowity weekend i tydzień miałam i w ogóle

:)

 

a co do aktu i takich tam papierzysk...

to nie będę się wyrażać brzydko co mam...

bo wrzodów dostanę ...

dalej na bank czekam, bo nie mogą się zdecydować czy możemy z nimi podpisać umowę kredytową czy nie...

już się nawet przestałam denerwować

będzie co będzie

znowu musiałam już 3 raz przesuwać termin u notariusza i już że tak powiem żeby nie osiwieć zupełnie przestałam się w ogóle tym zajmować :)

za to się wzięłam za różne zaległości - porządki, rękodzieła popełniam...

no więc spokój, marazm panie i cisza :)))

 

pozdrawiam serdeczniaście, i jak tylko coś będę wiedzieć, to też wrzasnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.. pipi.. dlatego że tak powiem zaczęłam robić za ten kwiat lotosu na pieprz.. tafli jeziora... i jestem spokojna, bo w końcu po co mi to wszystko jak że tak powiem zdrowie stracę ;)

 

no toteż rzuciłam się w wir pracy żeby tylko o tym nie myśleć za dużo :))

 

postaram się chociaż raz dziennie wpaść i minkę szczelić, o albo chociażby sapnąć

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.. pipi.. dlatego że tak powiem zaczęłam robić za ten kwiat lotosu na pieprz.. tafli jeziora... i jestem spokojna, bo w końcu po co mi to wszystko jak że tak powiem zdrowie stracę ;)

 

no toteż rzuciłam się w wir pracy żeby tylko o tym nie myśleć za dużo :))

 

postaram się chociaż raz dziennie wpaść i minkę szczelić, o albo chociażby sapnąć

:))

 

Za diabła nie pojmuję tego kwiatu lotosu na pieprzu ... ale to nic. Nie za rozumek mnie kochają :wink:

 

Strzelaj sobie miny, sap, pluj, popiskuj - tylko się pojawiaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Brazunia że razem ze Stukiem macie monopol na plazę i dostęp do morza na długim północnym odcinku granicy .... :wink: :roll:

No to znów nam się zabory porobily :wink: :lol: :lol: :lol:

 

ps. Braza, co jest z Twoim dziennikiem, wejśc nie moge i szanowny murator mówi , ze post nie istnieje ... :o :o :o

Pomorska Grupa Trzymająca Władzę 8) 8) czyli PGTW

 

Pomysł przedni - to ja się będę teraz przedstawiać Braza z PGTW :D

 

Nooooo to już mam niezłe układy i znajomości... 8) :roll: :roll: :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland nic nie wiem o zakusach Szanownej Redakcji na mój dziennik, ale Reyzel napisała, że nie chciał się Jej otworzyć! Dlatego ten wpis, bo tak na zdrowy rozum, tyle czasu nic nie pisane to wiesz, mógł gdzieś zaginąć w czeluściach :roll:

 

Mam nadzieję, że takich wpisów będę mogła dokonać już niedługo. Czekam na rozwiązanie paru spraw i już mnie powoli zniecierpliwienie ogarnia :-? A bankowi się w morde nie spieszy :evil:

 

Już siem otwiera :wink:

Pszepraszam za to zamieszanie, ale naprawdę kilka razy chciałam wjeść a serwer mi mówił, że nie ma albo usunięto ! więc się wystraszyłam, ze Brazunia na jakiś szatański pomysł wpadła :o :( :( :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a my mamy tak dobry kredyt, że nie możemu znaleźć lepszego! Chyba jednak rozłożymy go na 30 lat. Zapłacimy więcej wprawdzie, ale z tym na 15 lat ciężko żyć. Tzn. żyć się da, ale niewygodnie.

 

Gdzie????!!!!

Ten kredyt gdzie mamy? W ING. Załatwiany przez Expandera (opłaca sie, bo za doradzanie nic nie płacisz, a warunki często lepsze, niż by sie samemu dało utargować). Złotówkowy, bo frank stał tak nędznie, kiedy go braliśmy, że się nijak nie opłacało. Miło by było, gdyby frank raczył nagle skoczyć w górę (wtedy my szybciutko kredycik na franki) a potem spaść na samo dno, żeby się łatwiej spłacało. I na to czekamy. Chociaż coś słyszałam, że ma sie skończyć eldorado z kredytami we frankach. Póki co, mimo poszukiwań, żaden bank nam nic lepszego nie umiał zaproponować. Jeszcze dzisiaj Andrzej idzie do jednego, posłuchać, co zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lista obecności :

checked - obecna :)))

 

a co do pieprzu... no to się tak mówi, tzn ja tak mawiam... :oops:

jak się zdenerwuje... głęboko oddychając,

jestem spokojnym kwiatem lotosu na pieprzonej tafli jeziora,

i wiesz no odpływa stres, nie denerwuje się,

no taki rodzaj mantry ;)

 

no to zmykam - nadal nic nic... nic...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność zaznaczona :D

A kwiat lotosu na pieprzonej tafli jeziora też sobie przywłaszczam :wink:

 

 

Dostałam wiadomość z banku, że w ub.tygodniu wyszła odpowiedź. Cosik kurczę długo idzie, no ale szansa jest, że dojdzie!

 

Zeby nie zapeszać Brazunia... :oops: to ja tak ciuchutko powiem... trzymam mocno kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...